Хатаке Какаші

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Какаші Хатаке
Kakashi.jpeg
Перша поява манґа: 3 глава
аніме: I частина 3 серія
Сейю Іноуе Кадзухіко
Інформація
Прізвисько Копіюючий ніндзя
Стать чоловіча
Група крові I
Вік I частина: 26-27 років
II частина:29-30 р.
Зріст 181 см
Вага 67.5 кг
Дата народження 15 жовтня
Рід занять ніндзя
Звання джонін, хокаге
Родичі Сакумо Хатаке(батько)

Хатаке Какаші (яп. はたけ カカシ Хатаке Какаші) — головний герой манґа- і аніме-серіалу «Naruto» ,створеного і намальованого мангака Масаші Кішімото. Він є сенсеєм (наставником) команди №7, яка складається з нього , Наруто Узумакі, Саске Учіха та Сакури Харуно. На даний момент він є членом команди переслідувачів Саске.

Дослівний переклад "Хатаке"- "орна земля" або "поле на суші". Слово "Какаші" означає "опудало".До речі, ієрогліф 畑 (хатаке) - один із небагатьох символів кокуджі- ієроглафів, що з'явилися безпосередньо в Японії, а не прийшли з японської мови. Хоча Масаші Кішімото стверджує, що мав задум назвати Какаші Енокі, що означає "Кам'яне дерево".

В Японії Какаші надзвичайно популярний. Він ніколи не займає сходинки, нижче 6, переважно завжди входить у п'ятірку найпопулярніших персонажів.. Какаші двічі займав перші місця в опитуваннях журналу Shonen Jump.

Один з наймогутніших шінобі Селища Листя, відомий як Копіюючий Ніндзя через здатність копіювати техніки супротивника. Спокійний, стриманий, Какаші Хатаке став сенсеєм команди №7, навчивши членів цієї команди найкращих технік, які знав сам. Його особистість привертає увагу загадковістю, а також неймовірною відданістю друзям, які давно загинули. Цю рису Какаші передає своїм учням, створивши не тільки сильну команду, а й вірний один одному колектив.

Характер[ред. | ред. код]

Какаші читає «Насильство Обіймів»

Спокійний, іронічний, дещо флегматичний, в той же час, Какаші є турботливим і надзвичайно піклується за дорогих йому людей. Какаші , за власними словами, має безліч хобі, однак точно можна сказати тільки про його захоплення книжками порнографічного змісту, написаних легендарним ніндзею Джирайєю (який захоплюється написанням різних творів для дорослих, що є бестселерами у світі “Naruto”). Какаші прочитав 3 книги Джірайї- “ Прийди, прийди , раю!” (яп. イチャイチャパラダイス), а в наступних серіях - її продовження :“Насильство обіймів” і “Тактика обіймів”. Какаші читає переважно коли розмовляє з учнями та тренує їх. Однак він ніколи не дозволяє учням хоча би краєм ока підглянути всередину книги; Наруто ще жодного разу не вдалося прочитати цю книгу, не зважаючи на його намагання.

Хронічна звичка Какаші- його постійні запізнення на декілька годин. На місії він може прийти аж у полудень, сказавши учням прийти на п’яту годину ранку. Запізнившись, Какаші постійно вигадує безглузді виправдання, найпоширеніше з яких: “Вибачте! Я загубився на стежині життя!”

Какаші – найврівноваженіший член своєї команди. Під час поєдинку він демонструє свої гідність і благородність ніндзя. Какаші навчає своїх студентів найголовнішого - завжди підтримувати друзів, ніколи їх не зраджувати. Це Какаші сам засвоїв зі свого життя, в минулому зрадивши друзів, але потім зрозумівши власну помилку і прийшовши їм на допомогу. Тому Какаші надзвичайно цінує відданість, зрада для нього- найбільша ганьба.

Відносини між персонажами[ред. | ред. код]

Какаші дуже сильно піклується за власними студентами, переживає і любить їх. До Наруто Какаші відноситься з деяким гумором; так само, як Саске і Сакура, не сприймає більшість його слів серйозно. Однак Какаші одразу побачив потенціал Наруто, він вважає, що той стане прекрасним ніндзя, і своїм тренуванням допомагає хлопцю в цьому.

До Саске Какаші ставиться з повагою, він бачить рівень хлопця і його силу. Какаші був одним з перших, хто зрозумів, як може скластися доля Саске після появи на його тілі Проклятої Мітки, даної Орочімару. Тому він частково запечатує її. Після поєдинку Саске з Наруто Какаші просить Саске забути про помсту старшому брату, вказуючи йому на всі щасливі моменти , проведені з командою №7. Цим Какаші хоче показати хлопцю, яким важливим він є для нього, Наруто і Сакури.

Какаші вірить у можливості Сакури, найслабшого члена команди. Він посилає її на на Екзамен для підвищення у званні до рівня Чунін, де Сакура набагато дорослішає. Через пройдений перод Какаші ще більше зблизився зі своїми тепер вже колишніми студентами, з якими він тепер діє на рівні у одній команді.

Найкращим другом Какаші був його колишній товариш по команді- Обіто Учіха, член легендарного клану Учіха. Спочатку хлопці ненавиділи одне одного, однак під час місії Обіто гине, рятуючи друзів. Перед смертю хлопці показують, наскільки дорогими вони є один одному, з того часу Какаші постійно відвідує пам’ятник загиблим ніндзя, звинувачуючи себе у смерті друга. Так само з величезною повагою Какаші відноситься і до решти загиблих членів команди- сенсея Четвертого Хокаґе (що загинув як герой, рятуючи селище); та Рін - єдиної дівчини команди, що , ймовірно , також загинула.

Майто Ґай вважає себе суперником Какаші, його зовнішність, характер та техніки є повною протилежністю Какаші. Тому Ґай постійно змагається з Какаші, хоча його безглузді витівки мало цікавлять флегматичного Хатаке. Ґай постйно хоче дізнатися, хто є найсильнішим ніндзя Коноги, тому проводить різні турніри. На даний момент Какаші має 49 перемог і 50 поразок, однак це його зовсім не хвилює, адже ті змагання , що були провелені з Ґаєм, аж ніяк не характеризують рівень ніндзя( як-от: хто з’їст більше рамену; сумо; китайська гра ”Камінь, ножиці, папір”; біг на 100м). Попри те, що всі суперечки є цілком дурними, Гай надзвичайно пишається своєю перевагою. Однак під час місій він завжди приходить на допомогу Какаші, хоча й постійно намагається почати з ним суперечку.

Перша частина[ред. | ред. код]

Дитинство[ред. | ред. код]

Батьком Какаші Хатаке був Сакумо Хатаке, відомий як “Біле Ікло Схованого Листя”, один з наймогутніших шінобі Коноги, який за силою прирівнювався до Трьох Легендарних Нігдзя. Схожість батька і сина помічали всі, Какаші, як і Сакумо, носить пов’язку на обличчі, що закриває нижню частину його лиця. Наслідуючи батька, Какаші дуже швидко прогресував, всі помічали великий потенціал хлопця; він був найкращим в Академії.

Однак через деякий час Сакумо покінчує життя самогубством- він вирішує врятувати друзів, однак через це не виконує пряме завдання місії. Це вбиває шінобі. Схожість батька і сина завдає Какаші величезного болю - дивлячись у дзеркало, він постійно бачив свого батька Після цього трагічного випадку Какаші почав вважати, що головне у місії - виконати завдання, не переймаючись за життя друзів.

Какаші закінчив Академію ніндзя у віці п’яти років, став Чунін у 6 років. Найвищого рівня- Джонін- Какаші досягнув у 13 років. Це відбулося через Світову Війну у світі ніндзя, де було потрібно великої кількості шінобі.

Життя в команді Четвертого Хокаґе[ред. | ред. код]

Команда Четвертого Гокаґе: Рін, Обіто Учіга та Какаші Хатаке в дитинстві

Будучи направленим у команду Четвертого Хокаґе, у якій були Обіто Учіха та куноїчі Рін, Какаші згодом стає її лідером. Спочатку відносини у команді були негативними, Обіто і Какаші відверто ненавиділи одне одного, Обіто навіть не привітав Какаші з підвищенням у званні .Однак під час однієї з місій у Селище Скель команда втрачає Рін; закоханий у неї Обіто вирішує її повернути, однак Какаші з цим не погоджується - вони виконали основне завдання місії, а втрати його не цікавлять. Тоді Обіто називає Какаші жалюгідним боягузом, кажучи, що його батько був героєм. Після цього Какаші приходить на допомогу друзям.

Однак під час цієї місії Обіто гине, його придавлює валуном. Перед смертю хлопці стають найкращими друзями ,Обіто віддає своє ліве око у подарунок Какаші, який втратив його під час битви. Завдяки медичним умінням Рін, їй вдається перемістити на обличчя Какаші око Обіто з Шарінґаном.

Після загибелі друга Какаші зовсім змінився. Він став надзвичайно цінувати командний дух і дружбу, відданість товаришам. Також Какаші перейняв звичку Обіто постійно запізнюватися, оскільки завжди відвідує меморіальний знак загиблим ніндзя, на якому висічено ім’я Обіто. Згодом Какаші стає членом АНБУ, де працює багато років і стає відомим ніндзя, вивчаючи техніки переслідування і розвиваючи свій Шарінґан.

Команда №7. Саске покидає Коноху[ред. | ред. код]

Команда №7. Зліва направо: Саске Учіга , Сакура Гаруно,Наруто Узумакі та їхній сенсей Какаші Хатаке

Перед своїми учнями з команди №7, у Какаші не було жодних учнів, оскільки їм бракувало командного духу. Саске, Наруто і Сакура були першими, хто зумів пройти відбірковий тест Какаші. Після цього Хатаке тає сенсеєм команди, учні проходять місії, під час яких ризикують життям заради один одного, зміцнюючи дружбу. Також Какаші бачить зв’язок, що формується між Саске і Наруто- їхню найміцнішу дружбу. Какаші розвиває здібності кожного члена команди ,однак найбільше уваги концентрує на Саске, найталановитішого молодого ніндзя. Він рятує його від Орочімару, навчає його техніки “Тисяча Яструбів” і каже Наруто і Сакурі прийти на допомогу товаришу.

Коли Саске вирішує покинути Коногу, Какаші намагається переконати його не робити цього. Однак Саске вирішує піти, щоби помститися ненависному брату. Дізнавшись, що Саске пішов, Какаші кидається на його пошуки, намагаючись його повернути. Однак він не встигає прийти вчасно, на місці бою застає тільки непритомного Наруто, якого Саске не зумів убити , пожалівши найкращого друга.

Друга частина[ред. | ред. код]

Нова зустріч[ред. | ред. код]

Через 3 роки Какаші знову формує команду з Наруто і Сакурою, однак тепер всі члени команди на одному рівні. Перед цим Какаші проводить тест для своїх колишніх учнів- відібрати у нього дзвіночки( той самий тест, що він давав команді №7 перед початком їхніх тренувань). Однак завдяки командній роботі і покращеним навичкам Наруто і Сакурі вдається заволодіти дзвіночками

Першою місією Какаші є порятунок Казекаґе Ґаара, де він демонструє свій новий Шарінґан- особливий вид Манґекьо Шарінґану. Завдяки йому він перемагає Дейдару, хоча залишається безсильним. Згодом Какаші разом з Ямато навчає Наруто техніки Вищого Разенґану. Згодом він стає лідером команди №10, яка складається з нього, Іно Яманака, Шікамару Нара та Чоджі Акімічі, щоби допомогти їм помститися за смерть загиблого сенсея на ім’я Асума Сарутобі. Команда стикається із Гіданом та Какузу, членами Акацукі, і Какаші вдається знищити одне із сердець Какузу. Згодом на допомогу приходить команда Ямато, їм вдається перемогти супротивників. Потім Какаші бере участь у місії повернення Саске. У манзі Какаші з'являється під час нападу Пейна на Коноху. Він рятує Чоджі Акімічі від смерті, та сам ґине від дзюцу Пейна.

Але потім Пейн відроджує всіх у Конохі.
Какаші бере участь у 4 світовій війні.Під час битви з Тобі він знімає печать Мадари з серця Тобі, і звільняє його з під керівництва Мадари.
Перед смертю Тобі віддає Какаші і свій правий Шарінган, після цього Какаші б'ється з Кагуэю Ооцуцуки. Відкриває мангек'ю шарінган і опановує сусано.

Техніки[ред. | ред. код]

Шарінґан Какаші

Какаші –найсильніший Джонін Коноги. Завдяки Шарінґану, має вміння копіювати техніки противника, контролювати його думки, гіпнотизувати.Згодом розвиває особливий вид Манґекьо Шарінґану. Однак, не будучи членом клану Учіга, Какаші не може довго використовувати свій Шарінґан, тому він прикриває ліве око пов’язкою, адже Шарінґан у нього завжди активований. Сильний у ілюзорних техніках. Також володіє Технікою Заклику – він здатен прикликати 8 особливих собак, надзвичайно відданих, кожен з яких має окрему силу й уміння.

Найсильнішою технікою Какаші є Тисяча Яструбів- надсилання величезної кількості чакри на долоні, і миттєва атака противника цим згустком енергії. Цю техніку можна використовувати лише із Шарінґаном, тому що вона потребує прекрасного зору. Згодом Какаші навчає цієї техніки Саске - свого улюбленого учня.

Примітки[ред. | ред. код]