Кам'янський машинобудівний завод (Україна)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ТОВ «Кам'янський машинобудівний завод»
Тип Товариство з обмеженою відповідальністю
Форма власності ТзОВ
Галузь Машинобудування
Засновано 1936
Штаб-квартира СРСР СРСРУкраїна Україна, Кам'янка , вулиця Героїв Майдану, 40
Сайт kammash.com

Кам'янський машинобудівний завод — машинобудівне підприємство у м. Кам'янка, Черкаська область (Україна).

Історія[ред. | ред. код]

7 липня 1936 року Народний комісаріат важкої промисловості СРСР видав наказ № 1131 «Про будівництво ремонтно-підшипникового заводу у будівлі колишньої сірникової фабрики у містечку Кам'янка Київської області з випуском 1 млн. 800 тис. одиниць ремонтованих підшипників на рік при тризмінній роботі» (рос. «О строительстве ремонтно-подшипникового завода в здании бывшей спичечной фабрики в городке Каменка Киевской области с выпуском 1 млн 800 тыс. штук ремонтированных подшипников в год при трехсменной работе»).

8 березня 1941 року був виданий наказ Народного комісаріату загального машинобудування СРСР № 149 про те що Кам'янський підшипниковий завод Народного комісаріату середнього машинобудування СРСР підпорядкувати безпосередньо Главтекстильмашу. Надалізавод стали іменувати відповідно за характером його виробництва: «Державний союзний Кам'янський механічний завод».

У 2008 році контрольний пакет акцій підприємства купила зареєстрована на Кіпрі компанія «Umbh Ukrainian Machine Building Holding Limited»[1].

Діяльність[ред. | ред. код]

Кам'янський машинобудівний завод, володіючи високим технічним потенціалом і унікальною виробничою базою, здійснює розробку, впровадження і запуск в серійне виробництво нових виробів для різних галузей промисловості.

На підприємстві є інструментальне виробництво, можливості якого дозволяють виготовляти ріжучий і вимірювальний інструмент, а також виготовляти штампи і прес-форми складної конфігурації з високою точністю.

Нагороди[ред. | ред. код]

  • У 1961 році завод був занесений до Золотої Книги Пошани Черкаської області.
  • У квітні 1972 року заводу було присвоєно почесне звання «Підприємство високої культури виробництва», а у березні 1983 року — "Підприємство високої якості продукції.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]