Карасьов Іван Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Карасьов Іван Володимирович
Карасёв Иван Владимирович
Народився 22 лютого 1970(1970-02-22) (52 роки)
Краснодар
Громадянство СРСР СРСР
Діяльність журналіст
письменник
Alma mater Кубанський державний технологічний університет
Знання мов російська
Роки активності 1996 — тепер. час
Сайт rbardalzo.narod.ru

Іва́н Володи́мировіч Карасьо́в (рос. Карасёв Иван Владимирович; *22 лютого 1970(19700222), Краснодар) — російський письменник, журналіст.

Член Спілки письменників Росії, член Спілки журналістів Росії. Вірші і прозу пише з 1987 року, друкується з 1993 року. У газеті «Більшовик Кавказу» вийшов вперше в світ його вірш «Піщинка». У 1993 році закінчив Кубанський державний технологічний університет за фахом «Фізика і техніка низьких температур».

У 1996 був прийнятий в Спілку журналістів Росії, а на семінарі молодих письменників Кубані його повість «Виря» була особливо відмічена письменником Віктором Лихоносовим (тим самим, хто написав «Наш маленький Париж»).

У 1998 році за рекомендацією письменницької організації він удостоєний стипендії адміністрації Краснодарського краю, установленої для обдарованих молодих авторів. А через рік вийшли дві його книги — «Виря» і поетична збірка «Коло земне». У 2003 році книга «Виря» була відмічена спеціальним дипломом губернатора Краснодарського краю «За високі досягнення в області художньої літератури». У тому ж році в Краснодарському виставковому залі пройшла виставка графіки Івана Карасьова (свої книги він ілюструє сам).

Вийшли в світ ряд науково-публіцистичних робіт Івана Карасева — «Філософський погляд на еволюцію екологічних ідей», «Алфавіт, як дзеркало людської цивілізації», «Шрифти в штатському і букви в личаках».

Зараз Іван Карасьов працює економічним оглядачем Краснодарського представництва «Російської газети». Готує до публікації фантастичну збірку «Плерома, або Усікновення сфери», нова збірка віршів «Євангеліє від Мороку».

Захоплюється етнолінгвістикою, міфологією і граматологією. Наближається до завершення складання енциклопедії «Всі писемності світу». Є автором планової мови Арахау[1]. Два інших його проекту по лінгвоконструюванні — паліндромна мова Сунілінус і мова фонетичного мінімуму Альпте.

Як журналіст, публікується в «Російській газеті».

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела інформації[ред. | ред. код]