Каролінський жнець

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Плоди сорту Каролінський жнець

Перець "Кароліна Ріпер" (англ. - Carolina Reaper), спочатку названий HP22B, є сортом рослини Capsicum chinense. Перець червоний, з невеликим гострим хвостом. У 2013 р. Книга рекордів Гіннеса назвала його найгарячішими перцем у світі, перевершуючи попереднього рекордсмена - Скорпіон Тринідаду Бхут.

Чуттєва спека або жорсткість, виявлені при споживанні Кароліна Джейпер, випливають із наявності капсаїциноїдів, особливо капсаїцину. Вирощений в Рок-Хілл, штат Південна Кароліна, теплиця "Smokin" Ед Керрі, власник компанії PuckerButt Pepper в Форт-Міллі , компанія Carolina Reaper була сертифіковано як найпекучіший перець чилі у книзі рекордів Гіннеса з 7 серпня 2013 року. Офіційний рекорд за рівнем пекучості склав 1569300 Scoville Heat Units (SHU) в 2013 році, згідно з тестами, проведеними Університетом Уїнтропа в Південній Кароліні. Ця цифра є середньою для перевіреної партії; найгірший індивідуальний перець вимірювався на 2,2 млн. ОШС.

Оригінальний змішаний мікрофон був між бхутською джолокією (колишньою рекордсменкою світу) і червоним хабанеро, і називається «дроворубком» через форму хвоста.

Для вирощування перцем описаний як "хороший всесторонній матеріал, щоб випробувати вдома" британський етнобутаніст Джеймс Вонг , який сказав, що вони потребують температури щонайменш 18-20 ° С (64-68 ° F) і пропонують вирощувати в 30-40 см (12-16 в) горщики, щоб обмежити зростання і виробляти фрукти раніше. Він був описаний як фруктовий смак, причому початковий прикус був солодким, а потім негайно перетворився на "розплавлену лаву". Коли вона повністю зріла, це зазвичай становить розмір м'яча для пінг-понгу.

У травні 2017 року Майк Сміт з Сен-Асафа, який співпрацює з університетом Ноттінгем Трент, стверджував, що він перевершив Кароліну Рівер зі своїм перцем Дрімонів з диханням, повідомляв, що він склав 2,4 мільйона швейцарських швейцарських франків і застосував до рекордів Гіннесса для підтвердження. Станом на вересень 2017 року найпопулярніший перець чилі - "Пеппер Х", повідомляючи, що масштаб Scoville становить 3,18 млн одиниць.