Картина обігрівач

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Картина обігрівач  (плівковий обігрівач) - обігрівач у вигляді настінної картини що обігріває приміщення за допомогою інфрачервоного випромінювання[1]. Як правило такі обігрівачі мають карбоновий випромінювальний елемент. Картини обігрівачі виготовляються з широким вибором малюнків і візерунків.

Принцип роботи картини-обігрівача аналогічний обігріву предметів сонячним промінням. Як і решта інфрачервоних обігрівачів, картина зігріває не навколишнє повітря, а предмети та поверхні інтер'єру, які знаходяться навколо неї. Зігрів відбувається в радіусі здійснення випромінювання. І вже від цих предметів тепло передається у повітря. Відчуття від обігріву таке, немовби ви сидите під теплим сонцем [2].

Картина обігрівач з карбоновим випромінювачем має високий рівень енергозбереження, наприклад прилад потужністю 300 ват може обігріти 15 кв. м. площі приміщення. Тобто обігрівач споживає в 2-3 рази менше електроенергії ніж майже всі інші види електро обігрівачів, такий рівень економії дозволяє в 2-3 рази зменшити витрати на опалення.

Зазвичай інфрачервоні картини обігрівачі складаються з 5 шарів: основа; відбивач; безпосередньо інфрачервоні нитки; екран; полотно із зображенням [3].

Перевагами обігрівача є:

  • високий рівень економії електроенергії.
  • легкість в монтуванні. Його можна розмістити майже будь-де, просто забивши цвях. Такий обігрівач можна розмістити навіть в автомобілі.
  • естетичний зовнішній вигляд. Такий обігрівач прикрасить будь-який інтер'єр.
  • легкість у виготовлені і відповідно низька ціна.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Обігрівач картина: Як правильно вибрати та купити. Архів оригіналу за 5 серпня 2020. Процитовано 2 червня 2022. 
  2. Обігрівач - тепла прикраса інтер'єру. Архів оригіналу за 24 вересня 2020. Процитовано 2 червня 2022. 
  3. Інфрачервоні картини-обігрівачі: тепло від краси. Архів оригіналу за 14 травня 2021. Процитовано 2 червня 2022.