Картоплечистка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Різні моделі картоплечисток
Картоплечистка в дії

Картоплечистка — пристосування для чищення картоплі, також може використовуватися для очищення овочів та фруктів.

У Франції спеціалізоване виробництво ножів-картоплечисток почалося в 1929 році під товарним знаком L’Économe[1]. Однією з найзнаменитіших картоплечисток є швейцарська Sparschäler Rex, створена в 1947 році[2], якій в 2004 році була присвячена одна з швейцарських поштових марок[3][4]. В Цюриху ця модель досі випускається[5]. У традиційній німецькій кухні використовується кілька видів ножів-картоплечисток в залежності від того, яку саме страву з картоплі хочуть приготувати[6].

На підприємствах громадського харчування і в невеликих овочепереробних виробництвах використовуються спеціальні машини для очищення картоплі та овочів від шкірки. Промислова картоплечистка складається з резервуара зі стінками, облицьованими плитками крупнозернистого наждачного каменю і чашки з цього ж матеріалу в нижній частині резервуара, яка приводиться в обертання електродвигуном. Резервуар також має отвір у верхній частині для засипки нечищеної картоплі (зазвичай з додаванням деякої кількості води) та лоток або заслінку, яка опускається, для висипання готової продукції. Шкірка зчищається у вигляді пасти в процесі тертя картоплин об наждак. Картоплечистка також може входити до складу універсальної кухонної машини. Для початкового промислового очищення картоплі може також застосовуватися струмінь гарячої пари, яка розм'якшує шкірку[7].

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Florence Néel-Farina. 80 ans de corvée de pommes de terre. — Clermont-Volcans : La Montagne (journal). — 12 с.
  2. Historique des inventions suisses
  3. REX: the king of all vegetable peelers — Switzerland — Information. Архів оригіналу за 2015-03-20. Процитовано 2014-07-06. 
  4. 15 Rappen Briefmarke aus: Die Schweizerische Post.
  5. Elogio di un mito svizzero // Libero Gabbiano, 15/10/2009 Архівовано січень 10, 2014 на сайті Wayback Machine.
  6. Food Culture in Germany. Ursula Heinzelmann, 2008. P.95.
  7. Food Industries Manual. 1997. M. D. Ranken, C. Baker, R. C. Kill ISBN 0-7514-0404-7

Література[ред. | ред. код]

  • Товарний словник. — С. 394-398.