Категорія:Обслуговування CS1: Сторінки зі значенням параметра postscript, що збігається зі стандартним значенням в обраному режимі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Це категорія спостереження для шаблонів Стилю посилань 1, що використовують |postscript=. (присвоєне значення є крапка .); для шаблонів {{citation}}, що використовують |postscript=none; для будь-яких шаблонів, що використовують |postscript= з присвоєним значенням, що більше ніж один символ (крім ключового слова none у шаблонах cs1).

Звичайною кінцевою пунктуацією для шаблонів CS1 є крапка; встановлення |postscript=. є зайвим. {{Citation}} не мають кінцевої пунктуації; встановлення |postscript=none є зайвим.

Сторінки в цій категорії мають додаватися лише Модуль:Citation/CS1.

Сторінки з цією умовою автоматично поміщаються в Категорія:Обслуговування CS1: Сторінки зі значенням параметра postscript, що збігається зі стандартним значенням в обраному режимі[a].


За замовчуванням, повідомлення про помилки посилань на джерела Стилю посилань 1 та Стилю посилань 2 видно для всіх читачів, а повідомлення про обслуговування прихованні для всіх читачів.

Щоб показати повідомлення про обслуговування у зображуваній статті, додайте наступний текст до вашої загальної сторінки CSS (common.css) або до вашої сторінки зі спеціальним оформленням CSS (vector.css, vector-2022.css, minerva.css, monobook.css або timeless.css) .

(До уваги новим дописувачам: ці сторінки CSS є лише вашими та контролюють вигляд сторінок, що ви переглядаєте, додаючи до вашого облікового запису код CSS. Якщо ви ще не створили такої сторінки, тоді натискання на один із .css посилань вище видасть сторінку, що починається з «Вікіпедія не має сторінки користувача з саме цією назвою.» Натисніть на посилання «Створити сторінку "Користувач:назвакористувача/назвафайлу"», вставте текст, що вказано нижче, виконайте інструкції внизу нової сторінки, щоб обійти кеш вашого браузера та, нарешті, щоб побачити раніше приховані повідомлення про обслуговування, оновіть сторінку, що ви раніше редагували.)

.mw-parser-output span.cs1-maint {display: inline;} /* відобразити повідомлення про обслуговування Citation Style 1 */

Щоб показати повідомлення про помилки, що прихованні за замовчуванням:

.mw-parser-output span.cs1-hidden-error {display: inline;} /* відобразити приховані повідомлення про помилки Citation Style 1 */

Навіть зі встановленим цим CSS, старі сторінки в кеші Вікіпедії можуть не показувати ці повідомлення про помилки, навіть якщо сторінка перелічена на одній із категорій спостереження. Нульова правка виправить цю проблему.

Щоб приховати повідомлення про помилки, що, зазвичай, показуються:

.mw-parser-output span.cs1-visible-error {display: none;} /* приховати повідомлення про помилки Citation Style 1 */

Ви можете видозмінити відображення цих повідомлень (наприклад, змінити колір), але вам потрібно запитати про це когось, хто знає CSS, або в технічній кнайпі, якщо ви не знаєте як це робити.

Nota bene: ці правила css не підкоряються виринаючими вікнами Навігації. Вони також не приховують повідомлення попередження скрипту у вікні попереднього перегляду, що починається «Це лише попередній перегляд. Ваші зміни ще не збережено!»


Виноски

[ред. | ред. код]
  1. Сторінки в просторах Обговорення категорії, Обговорення чернетки, Обговорення файлів, Обговорення довідки, Обговорення MediaWiki, Обговорення модулю, Обговорення порталу, Обговорення, Обговорення шаблону, Користувач, Обговорення користувача Обговорення Вікіпедії не включаються в категорії спостереження. Крім того, сторінки, чиї назви співпадають із '/[Пп]ісочниця', '/[Тт]ести' та '/[Аа]рхів' не включаються в категорії відслідковування.

Сторінки в категорії «Обслуговування CS1: Сторінки зі значенням параметра postscript, що збігається зі стандартним значенням в обраному режимі»

Показано 78 сторінок цієї категорії (із 78).