Перейти до вмісту

Категорія:Помилки CS1: Сторінки з посиланнями на джерела, що мають вікіпосилання у назвах URL

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Це категорія спостереження для посилань на джерела CS1, що мають вікіпосилання всередині |title=, |chapter=, |article= або |booktitle= тощо, коли також зазначають URL для цього елемента.

Назва URL містить вбудоване вікіпосилання

Зовнішні посилання у відображуваному цитуванні (посиланні на джерела) є поєднанням параметрів, що містять url, |url=, |chapter-url= тощо, з параметрами, що містять назву, |title=, |chapter= тощо. До параметрів, що містять назву, можна додати вікіпосилання на іншу статтю Вікіпедії, але не тоді, коли є відповідний параметр, що містить url, в посиланні на джерела. Коли виникає ця умова, то ігнорується вікіпосилання та його вікірозмітка, а посилання у відображуваному цитуванні (посиланні на джерела) веде на зовнішній сайт.

У шаблонах {{cite journal}} автоматичне створення посилань на основі значень параметрів |pmc= або |doi= може спричинити цю помилку, що неявно виникає без певного параметра, що містить url.

Деякі шаблони також можуть спричинити цю помилку, якщо вони використанні в параметрі, що містить назву. Помилка виникає, коли шаблон формує вміст вікіпосилання. Наприклад, шаблони {{lang}} виводять категорію з вікіпосиланням. Шаблони в параметрах, що містять назву, можуть також пошкодити метадані COinS[en], що використовує цитування (посилання на джерела). Як загальне правило, рекомендується уникати використання шаблонів у параметрах, що містять назву, окрім випадку, коли ви знаєте, що вплив шаблону є повністю візуальним ({{!}} і йому подібні).

Ця помилка також може виникати в шаблонах, що засновані на ідентифікаторах ({{cite doi}} тощо). Коли це трапляється, то повідомлення про помилку відображається в статті, але помилка насправді є в шаблоні цитування, що заснований на ідентифікаторах.

Щоб виправити цю помилку, видаліть вікіпосилання з параметрів, що містять назву та які планувалося використовувати із зовнішнім посиланням, або видаліть зовнішній URL, що дозволить працювати вікіпосиланням так як треба. Якщо конфлікт спричинено автоматичним створенням посилань (дивіться вище), то цю функцію можна вимкнути, використавши |title-link=none. Якщо шаблони, що створюють вікіпосилання важливі для цитування (посилання на джерела), то тоді винесіть їх за межі шаблону CS1, але лишіть всередині тегів цитування (посилання на джерела) <ref>...</ref>. Деякий функціонал, наданий шаблонами, можна реалізувати через параметри шаблонів CS1.

Щоб виправити цю помилку в шаблонах цитування, що засновані на ідентифікаторах, то необхідно відредагувати шаблон для виправлення помилки. Будьте надзвичайно обережними, коли редагуєте такі шаблони, бо вони часто використовуються у багатьох статтях.

Сторінки з цією помилкою автоматично поміщаються в Категорія:Помилки CS1: Сторінки з посиланнями на джерела, що мають вікіпосилання у назвах URL (437 сторінок)[a].


Виноски

[ред. | ред. код]
  1. Сторінки в просторах Обговорення категорії, Обговорення чернетки, Обговорення файлів, Обговорення довідки, Обговорення MediaWiki, Обговорення модулю, Обговорення порталу, Обговорення, Обговорення шаблону, Користувач, Обговорення користувача Обговорення Вікіпедії не включаються в категорії спостереження. Крім того, сторінки, чиї назви співпадають із '/[Пп]ісочниця', '/[Тт]ести' та '/[Аа]рхів' не включаються в категорії відслідковування.


Сторінки в категорії «Помилки CS1: Сторінки з посиланнями на джерела, що мають вікіпосилання у назвах URL»

Показано 200 сторінок цієї категорії (із 437).

(попередня сторінка) (наступна сторінка)
(попередня сторінка) (наступна сторінка)