Качка Тарас Андрійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Тарас Андрійович Качка
Народився 1979(1979)
Національність українець
Діяльність громадський активіст
Alma mater КНУ імені Тараса Шевченка

Тарас Андрійович Качка (нар. 1979, Кіровоградська область) — український громадський діяч, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України[1]. З вересня 2019 року — Торговий представник України.

Життєпис[ред. | ред. код]

Отримав ступінь бакалавра права Міжнародного науково-технічного університету (Київ) та магістра права у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, навчався в Національному інституті державного управління (Варшава).[2]

Віцепрезидент зі стратегічного розвитку (з січня 2014), та в.о. президента (листопад 2014 — квітень 2015) Американської торговельної палати в Україні.

Працював менеджером з питань регуляторної політики у міжнародних корпораціях, а також у Міністерстві аграрної політики та продовольства України, Міністерстві юстиції України (заступник директора Державного департаменту з питань адаптації законодавства Міністерства юстиції)[3].

Був уповноваженим з питань підприємництва при Державній фіскальній службі України (на громадських засадах). Керував «Українським медіа центром реформ» та входив у Цільову команду з податкової реформи при Міністерстві фінансів.

З 6 вересня 2019 — заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України — Торговий представник України[1].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]