Кваліфікація Ліги чемпіонів УЄФА 2020—2021

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кваліфікація Ліги чемпіонів УЄФА 2020—2021

Кваліфікація Ліги чемпіонів УЄФА 2020—2021 розпочалась 8 серпня та закінчилася 30 вересня[1].

55 команд змагалися за 6 путівок в Лігу чемпіонів УЄФА 2020—2021, з яких 44 команди змагаються в Шляху чемпіонів та 11 — в Шляху нечемпіонів. 4 команди зі Шляху чемпіонів та 2 зі Шляху нечемпіонів проходять у груповий етап, де приєднаються до 26 команд, що потрапили до групового етапу напряму.

Час вказано в EET/EEST (місцевий час вказано в дужках, якщо він відрізняється від вказаного).

Команди[ред. | ред. код]

Шлях чемпіонів[ред. | ред. код]

До Шляху чемпіонів потрапили усі чемпіони національних чемпіонатів, які не потрапили до Групового етапу напряму. Шлях чемпіонів складається з:

 • Попередній раунд (4 команди, що грають одноматчеві півфінали та фінал): у цьому раунді починають 4 команди.
 • Перший кваліфікаційний раунд (34 команди): у цьому раунді починають 33 команди, до яких приєднається 1 переможець попереднього раунду.
 • Другий кваліфікаційний раунд (20 команд): у цьому раунді починають 3 команди, до яких приєднаються 17 переможців першого кваліфікаційного раунду.
 • Третій кваліфікаційний раунд (12 команд): у цьому раунді починають 2 команди, до яких приєднаються 10 переможців другого кваліфікаційного раунду.
 • Раунд плей-оф (8 команд): у цьому раунді починають 2 команди, до яких приєднаються 6 переможців третього кваліфікаційного раунду.

Усі команди, що вибули зі шляху чемпіонів, потрапляють до Ліги Європи:

Нижче наведено команди, що потрапили до шляху чемпіонів (разом зі своїми клубними коефіцієнтами[2] 2020), згруповані за стартовим раундом.

Легенда
Переможці раунду плей-оф (потрапляють до групового етапу)
Команди, що програли у раунді плей-оф (груповий етап Ліги Європи)
Команди, що програли у третьому відбірковому раунді та 2 команди, що програли у другому відбірковому раунді (Лудогорець та Тирана) (раунд плей-оф Ліги Європи)
Команди, що програли у другому відбірковому раунді (третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи)
Команди, що програли у попереднього раунді та першому відбірковому раунді (другий кваліфікаційний раунд Ліги Європи)
Раунд плей-оф
Команда КК[2]
Австрія Ред Булл 53.500
Греція Олімпіакос (Пірей) 43.000
Чехія Славія 27.500
Другий кваліфікаційний раунд
Команда КК[2]
Хорватія Динамо 33.500
Швейцарія Янг Бойз 25.500
Данія Мідтьюлланн 14.500
Перший кваліфікаційний раунд
Команда КК[2]
Шотландія Селтік 34.000
Казахстан Астана 29.000
Болгарія Лудогорець 26.000
Сербія Црвена Звезда 22.750
Азербайджан Карабах 21.000
Польща Легія 17.000
Ізраїль Маккабі (Тель-Авів) 16.500
Норвегія Молде 15.000
Молдова Шериф 12.750
Румунія Клуж 12.500
Угорщина Ференцварош 9.000
Ірландія Дандолк 8.500
Словаччина Слован (Братислава) 7.000
Литва Судува 6.750
Кіпр Омонія 5.350
Боснія і Герцеговина Сараєво 4.750
Грузія Динамо (Тбілісі) 4.750
Люксембург Фола 4.750
Швеція Юргорден 4.550
Чорногорія Будучност 4.250
Естонія Флора 4.000
Білорусь Динамо (Брест) 3.775
Латвія Рига 3.500
Уельс Коннас-Кі Номадс 3.250
Фарерські острови Клаксвік 2.750
Гібралтар Юероп 2.750
Словенія Цельє 2.600
Вірменія Арарат-Вірменія 2.500
Фінляндія КуПС 2.500
Ісландія Рейк'явік 2.500
Албанія Тирана 1.475
Північна Македонія Сілекс 1.475
Мальта Флоріана 1.150
Попередній раунд
Команда КК[2]
Північна Ірландія Лінфілд 4.250
Сан-Марино Тре Фйорі 1.500
Косово Дріта 1.500
Андорра Інтер 0.566

Шлях нечемпіонів[ред. | ред. код]

До шляху нечемпіонів потрапляють усі команди, які не стали чемпіонами своїх національних чемпіонатів (ліг) та не потрапили безпосередньо до групового етапу. Цей шлях складається з наступних раундів:

 • Другий кваліфікаційний раунд (6 команд): у цьому раунді починають 6 команд.
 • Третій кваліфікаційний раунд (8 команд): у цьому раунді починають 5 команд, до яких приєднаються 3 переможця другого кваліфікаційного раунду.
 • Раунд плей-оф (4 команди): в цей раунд потрапляють 4 переможця третього кваліфікаційного раунду.

Усі команди, що вибули зі шляху нечемпіонів, потрапляють до Ліги Європи:

Нижче наведено команди, що потрапили до шляху чемпіонів (разом зі своїми клубними коефіцієнтами[2] 2020), згруповані за стартовим раундом.

Легенда
Переможці раунду плей-оф (потрапляють до групового етапу)
Команди, що програли у раунді плей-оф та третьому кваліфікаційному раунді груповий етап Ліги Європи
Команди, що програли у другому відбірковому раунді третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи
Раунд плей-оф
Команда КК[2]
Росія Краснодар 35.500
Третій кваліфікаційний раунд
Команда КК[2]
Португалія Бенфіка 70.000
Україна Динамо 55.000
Бельгія Гент 39.500
Другий кваліфікаційний раунд
Команда КК[2]
Туреччина Бешикташ 54.000
Чехія Вікторія 34.000
Австрія Рапід 22.000
Греція ПАОК 21.000
Нідерланди АЗ 18.500
Хорватія Локомотива 4.975

Формат[ред. | ред. код]

Формат кваліфікації було змінено через пандемію коронавірусної хвороби 2019. В результаті змін в кожному, окрім матчів Раунду плей-офф, команди грають один матч на полі однієї з команд (визначається жеребкуванням). Матчі Попереднього раунду відбуваються на нейтральному полі.[3] Якщо по завершеню основного часу команди зіграли в нічию, команди продовжують грати додатковий час. Якщо по завершенню додаткового часу досі нічия, тоді призначаються післяматчеві пенальті.

У Раунді плей-оф кожна пара грає два матчі, де кожна команда грає по одному матчу вдома. Команда, яка забиває більше голів за сукупністю за двох ігор, проходить до наступного раунду. Якщо сума забитих голів є рівною, застосовується правило гола, забитого на чужому полі (тобто команда, яка забиває більше голів в гостях, проходить далі). Якщо за цим показником теж нічия, то команди грають додатковий час. По закінченню додаткового часу, для виявлення переможця застосовують такі ж правила, як і до його початку: якщо за сумою голів, забитих у обох матчах та додатковому часі переможця не виявлено, то знову застосовують правило гола на виїзді (тільки тепер з урахуванням голів у додатковому часі). Якщо під час додаткового часу жодна команда не забила (тобто переможця досі не визначено), призначаються післяматчеві пенальті.

У жеребкуваннях кожного раунду, команди поділяються на сіяних та несіяних на основі клубних коефіцієнтів УЄФА 2020. Якщо коефіцієнт команди не є остаточним на момент жеребкування (тобто, якщо у команди ще є матчі у Лізі Чемпіонів 2019-20, або Лізі Європи 2019-20), в жеребкуванні використовується актуальний коефіцієнт з урахуванням усіх матчів, що були зіграні в ЛЧ та ЛЄ 2019-20 (Стаття 13.03). Кількість сіяних та несіяних команд однакова. Сіяні команди можуть зіграти тільки з однією з несіяних. Також за результатами жеребкування визначається, яка з команд буде грати вдома (або буде номінальним господарем у матчах попереднього раунду), або яка з команд зіграє перший матч вдома у Раунді плей-оф. Якщо команда невідома на момент проведення жеребкуваня (на приклад, коли жеребкування проводиться до завершення попереднього раунду), розділення на сіяних-несіяних проводиться за припущенням, що команда з більшим коефіцієнтом буде переможцем пари (тобто, якщо команда з меншим коефіцієнтом обігрує суперника з більшим коефіцієнтом, то у наступному раунді просто займає місце команди, коефіцієнт якої використовувався в жеребкуванні). Перед жеребкуваннями УЄФА може формувати «групи» відповідно до принципів, встановлених Комітетом Клубних змагань, але вони виключно для зручності проведення жеребкування (не впливають на саме змагання). За рішенням УЄФА, команди з асоціацій, що знаходяться у стані політичного конфлікту, за результатами жеребкування не можуть потрапити в одну пару (тобто, грати одна проти одної). Після жеребкування, УЄФА може поміняти, яка з команд грає перший матч вдома, через використання стадіону декількома командами, чи інших причин.

Через пандемію коронавірусної хвороби 2019, під час кваліфікації застосовуються наступні спеціальні правила:[4]

 • Перед кожним жеребкуванням, УЄФА буде публікувати список відомих обмеження на поїздки. Команди мають повідомити УЄФА, якщо якесь з обмежень не увійшло до списку. Якщо команда не повідомила УЄФА, в результаті чого матч не може відбутися, команда вважається винною і їй призначається автоматична поразка.
 • Якщо обмеження було накладене країною команди, що грає вдома, яке перешкоджає в'їзду команди, що грає на виїзді, домашня команда має запропонувати альтернативне місце проведення матчу, яке не має обмежень. Інакше команді, що грає вдома, призначається автоматична поразка.
 • Якщо обмеження накладено країною команди, що грає на виїзді, яке перешкоджає виїзду чи поверненню команди, команда, що грає вдома, має запропонувати альтернативне місце проведення матчу, яке не має обмежень. Інакше УЄФА визначить місце.
 • Якщо після жеребкування країна однієї з команд-учасників накладає нові обмеження, які завадили проведенню матчу, автоматична поразка призначається тій команді, країна якої наклала обмеження.
 • Якщо одна з команд відмовляється грати у матчі, цій команді призначається автоматична поразка. Якщо обидві команди відмовляються грати, або обидві відповідальні за відміну матчу, обидві команди отримують дискваліфікацію.
 • Якщо команда має гравців та/або персонал, у яких виявлено позитивні результати на наявність коронавірусної інфекції, що перешкоджає проведенню матчу до кінцевого терміну, який призначили УЄФА, цій команді призначається автоматична поразкаю
 • В усіх випадках команди можуть домовитися зіграти матч на полі команди, яка мала грати на виїзді чи на нейтральному полі. В такому випадку УЄФА має затвердити місце проведення. УЄФА має останнє слово у визначенні місця проведення будь-якого матчу або перенесенні дати проведення будь-якого матчу у разі необхідності.
 • Якщо з будь-яких причин кваліфікація не може бути завершена до терміну, визначеного УЄФА, УЄФА буде вирізувати, за яким чином визначати команди, які пройдуть до Групового етапу.

Чотири країни (Польща, Угорщина, Греція та Кіпр) надали нейтральні поля, які дадуть змогу провести матч без обмежень.[5]

Розклад[ред. | ред. код]

Турнір мав розпочатися в червні 2020, але був перенесений на серпень 2020 через пандемію коронавірусної хвороби 2019.[6] Новий розклад було оголошено виконавчим комітетом УЄФА 17 червня 2020.[3][7]

Усі матчі кваліфікації, за вийнятком Раунду плей-оф, будуть проведені в одноматчевому форматі, де домашня команда в кожній парі визначається жеребкуванням (окрім матчів Попереднього раунду, які проводяться на нейтральному полі). Усі матчі проводяться без глядачів.[8]

Раунд Дата жеребкування Дата матчів
Попередній раунд 17 липня 2020 8 серпня 2020 (півфінальний раунд)
11 серпня 2020 (фінальний раунд)
Перший кваліфікаційний раунд 9 серпня 18-19 серпня 2020
Другий кваліфікаційний раунд 10 серпня 25-26 серпня 2020
Третій кваліфікаційний раунд 31 серпня 15-16 вересня
Раунд плей-оф 1 вересня 22-23 вересня 2020 (перші матчі)
29-30 вересня 2020 (матчі-відповіді)

Попередній розклад, запланований до пандемії наведено нижче (усі жеребкування проводяться в штаб-квартирі УЄФА у Швейцарія Ньйоні).

Попередній розклад
Раунд Дата жеребкування Перші матчі Матчі-відповіді
Попередній раунд 9 червня 2020 23 червня 2020 (півфінальний раунд) 26 червня 2020 (фінальний раунд)
Перший кваліфікаційний раунд 16 червня 2020 7–8 липень 2020 14–15 липень 2020
Другий кваліфікаційний раунд 17 червня 2020 21–22 липень 2020 28–29 липень 2020
Третій кваліфікаційний раунд 20 липень 2020 4–5 серпня 2020 11 серпня 2020
Раунд плей-оф 3 серпня 2020 18–19 серпня 2020 25–26 серпня 2020

Попередній раунд[ред. | ред. код]

Жеребкування відбулося 17 липня 2020 року.

Команди[ред. | ред. код]

В Попередньому раунді беруть участь 4 команди. На момент проведення жеребкування ще не був затверджений список учасників, тому для жеребкування використовувався коефіцієнт асоціацій, замість клубного коефіцієнту. Для півфінального раунду, дві команди (з асоціацій 52 та 53 — Північна Ірландія та Косово) були сіяними та дві інші команди (з асоціацій 54 та 55 — Андорра та Сан-Марино) були несіяними. У кожній парі команда, яка випала першою під час жеребкування, вважається номінальним господарем матчу.

Сіяні Несіяні

Турнірна сітка[ред. | ред. код]

 
Півфінальний раундФінальний раунд
 
      
 
8 сер — Ньйон
 
 
Косово Дріта2
 
11 сер — Ньйон
 
Андорра Інтер1
 
Косово Дріта (ТП)0
 
8 сер — Ньйон
 
Північна Ірландія Лінфілд3
 
Сан-Марино Тре Фйорі0
 
 
Північна Ірландія Лінфілд2
 

Результати[ред. | ред. код]

Півфінальні матчі відбулися 8 серпня 2020 року, а фінал — 11 серпня 2020 року. Усі матчі цього раунду проходили на стадіоні «Коловрей» у Ньйоні, Швейцарія.

Команда 1  Рахунок  Команда 2
Півфінальний раунд
Тре Фйорі Сан-Марино 0:2 Північна Ірландія Лінфілд
Дріта Косово 2:1 Андорра Інтер
Команда 1  Рахунок  Команда 2
Фінальний раунд
Дріта Косово 0:3 (техн.)[A] Північна Ірландія Лінфілд
 1. Фінальний матч попереднього раунду між командами Дріта та Лінфілд, який мав відбутися 11 серпня 2020 року, було скасовано, оскільки два гравця Дріти отримали позитивний результат на SARS-CoV-2. Уряд Швейцарії відправив на карантин усю команду.[9][10] В результаті Дріті зарахували технічну поразку згідно з положеннями регламенту УЄФА щодо випадків, пов'язаних з COVID-19.[11][12]

Півфінальний раунд[ред. | ред. код]


Фінальний раунд[ред. | ред. код]

 1. Фінальний матч попередього раунду між командами Дріта та Лінфілд, який мав відбутися 11 серпня 2020, було скасовано, оскільки два гравця отримали позитивний результат на SARS-CoV-2. Уряд Швейцарії відправив на карантин усю команду.[9][10] В результаті Дріті була зарахована технічна поразка з рахунком 0:3, а Лінфілд, як переможці, пройшли в наступний раунд.[11][12]

Перший кваліфікаційний раунд[ред. | ред. код]

Жеребкування відбулося 9 серпня 2020 року. Матчі відбулися 18-19 серпня 2020 року.

Команди[ред. | ред. код]

Усього 34 команди мають зіграти в першому кваліфікаційному раунді: 33 команди, які потрапляють до цього раунду напряму, та 1 переможець Попереднього раунду. Для жеребкування використовуються клубниі коефіцієнтіи УЄФА за 2020 рік. Для переможця Попереднього раунду (який не буде відомиу на момент жеребкування) використовувється коефіцієнт команди, з найбільшим КК.

Група 1 Група 2 Група 3
Сіяні Несіяні Сіяні Несіяні Сіяні Несіяні
Група 4 Група 5
Сіяні Несіяні Сіяні Несіяні
Примітки
 1. Переможець Попереднього раунду. Оскільки на момент жеребкування не було відомо, хто переможець, використовувався коефіцієнт команди з найбільшим КК. Команди, відмічені курсивом, обіграли суперника з більшим коефіцієнтом і, таким чином, використовували коефіцієнт суперника під час жеребкування.

Результати[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
Ференцварош Угорщина 2:0 Швеція Юргорден
Селтік Шотландія 6:0 Ісландія Рейк'явік
Легія Польща 1:0 Північна Ірландія Лінфілд
Шериф Молдова 2:0 Люксембург Фола
Коннас-Кі Номадс Уельс 0:2 Боснія і Герцеговина Сараєво
Црвена Звезда Сербія 5:0 Гібралтар Юероп
Будучност Чорногорія 1:3 Болгарія Лудогорець
Арарат-Вірменія Вірменія 0:1 (дч) Кіпр Омонія
Флоріана Мальта 0:2 Румунія Клуж
Маккабі (Тель-Авів) Ізраїль 2:0 Латвія Рига
Карабах Азербайджан 4:0 Північна Македонія Сілекс
Динамо (Тбілісі) Грузія 0:2 Албанія Тирана
Динамо (Брест) Білорусь 6:3 Казахстан Астана
Молде Норвегія 5:0 Фінляндія КуПС
Флора Естонія 1:1 (пен. 2:4) Литва Судува
Цельє Словенія 3:0 Ірландія Дандолк
Клаксвік Фарерські острови 3:0 (техн.)[A] Словаччина Слован (Братислава)
 1. Матч першого кваліфікаційного раунду між Клаксвік та Слован (Братислава) був запланований на 19 серпня 2020, але згодом був перенесений на 21 серпня 2020, оскільки один з гравців та один з співробітників Словану отримали позитивний результат на SARS-CoV-2.[13] Матч не відбувся 21 серпня через те, що були виявлені нові позитивні результати на SARS-CoV-2.[14] В результаті Словану зарахували технічну поразку згідно з положеннями регламенту УЄФА щодо випадків, пов'язаних з COVID-19.[15][16]

Матчі[ред. | ред. код]

Матчі

18 серпня 2020
21:45 (19:45 BST)
Селтік Шотландія 6:0 Ісландія Рейк'явік
Протокол
Селтік Парк, Шотландія Глазго
Глядачів: 0 1. Матч Першого кваліфікаційного раунду між Клаксвік та Слован (Братислава) було заплановано на 19 серпня 2020 та перенесно на 21 серпня 2020, оскільки один з гравців та один з співробітників Словану отримали позитивний результат на SARS-CoV-2.[13] Матч не відбувся 21 серпня через те, що нові позитивні результати на SARS-CoV-2.[14] В результаті Словану зарахували технічну поразку згідно з регламентом УЄФА, а Клаксвік пройшли до наступного раунду, як номінальні переможці.[15][16].

Другий кваліфікаційний раунд[ред. | ред. код]

Другий кваліфікаційний раунд розділений на 2-а шляха: шлях чемпіонів (для переможців національних турнірів) та шлях нечемпіонів (для команд, які посіли 2-е та нижче місця у національних турнірах).

Жеребкування відбулося 10 серпня 2020 року. Матчі відбулися 25-26 серпня 2020 року.

Команди[ред. | ред. код]

Усього 26 команди мають зіграти в Другому кваліфікаційнрму раунді:

 • Шлях чемпіонів (20 команд): 3 команди, що потрапили в цей раунд напряму, та 17 переможців Першого кваліфікаційного раунду.
 • Шлях нечемпіонів (6 команд): 6 команд, що потрапили в цей раунд напряму.

Для жеребкування використовуються клубниі коефіцієнтіи УЄФА за 2020 рік. Для переможців Першого кваліфікаційного раунду (які не відомі на момент жеребкування) використовувється коефіцієнт команди, з найбільшим КК.

Шлях чемпіонів

Група 1 Група 2 Група 3
Сіяні Несіяні Сіяні Несіяні Сіяні Несіяні
Примітки
 1. Переможець Попереднього раунду. Оскільки на момент жеребкування не було відомо, хто переможець, використовувався коефіцієнт команди з найбільшим КК. Команди, відмічені курсивом, обіграли суперника з більшим коефіцієнтом і, таким чином, використовували коефіцієнт суперника під час жеребкування.

Шлях нечемпіонів

Сіяні Несіяні

Результати[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
Шлях чемпіонів
Клуж Румунія 2:2 (пен. 5:6) Хорватія Динамо
Янг Бойз Швейцарія 3:1 Фарерські острови Клаксвік
Селтік Шотландія 1:2 Угорщина Ференцварош
Судува Литва 0:3 Ізраїль Маккабі (Тель-Авів)
Легія Польща 0:2 (дч) Кіпр Омонія
Цельє Словенія 1:2 Норвегія Молде
Лудогорець Болгарія 0:1 Данія Мідтьюлланн
Динамо (Брест) Білорусь 2:1 Боснія і Герцеговина Сараєво
Карабах Азербайджан 2:1 Молдова Шериф
Тирана Албанія 0:1 Сербія Црвена Звезда
Команда 1  Рахунок  Команда 2
Шлях нечемпіонів
АЗ Нідерланди 3:1 (дч) Чехія Вікторія
ПАОК Греція 3:1 Туреччина Бешикташ
Локомотива Хорватія 0:1 Австрія Рапід

Шлях чемпіонів[ред. | ред. код]

Матчі

Шлях нечемпіонів[ред. | ред. код]

Матчі


Третій кваліфікаційний раунд[ред. | ред. код]

Жеребкування відбулося 31 серпня 2020 року. Матчі відбулися 15-16 вересня 2020 року.

Команди, які програли в цьому раунді в шляху нечемпіонів, потрапляють не в раунд плей-оф, а одразу в груповий етап Ліги Європи.

Команди[ред. | ред. код]

Усього 16 команд мають зіграти в Третьому кваліфікаційному раунді:

 • Шлях чемпіонів (10 команд): 10 переможців Другого кваліфікаційного раунду (Шлях чемпіонів).
 • Шлях нечемпіонів (6 команд): 3 команди, що потрапили в цей раунд напряму, та 3 переможця Другого кваліфікаційного раунду (Шлях нечемпіонів).

Для жеребкування використовуються клубниі коефіцієнтіи УЄФА за 2020 рік. Перша команда в кожній парі грає вдома.

Шлях чемпіонів
Сіяні Несіяні
Шлях нечемпіонів
Сіяні Несіяні

Результати[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
Шлях чемпіонів
Ференцварош Угорщина 2:1 Хорватія Динамо
Карабах Азербайджан 0:0 (пен. 5:6) Норвегія Молде
Омонія Кіпр 1:1 (пен. 4:2) Сербія Црвена Звезда
Мідтьюлланн Данія 3:0 Швейцарія Янг Бойз
Маккабі (Тель-Авів) Ізраїль 1:0 Білорусь Динамо (Брест)
Команда 1  Рахунок  Команда 2
Шлях нечемпіонів
ПАОК Греція 2:1 Португалія Бенфіка
Динамо Україна 2:0 Нідерланди АЗ
Гент Бельгія 2:1 Австрія Рапід

Шлях чемпіонів[ред. | ред. код]

Матчі
Шлях нечемпіонів[ред. | ред. код]

Матчі


Раунд плей-оф[ред. | ред. код]

Жеребкування відбулося 1 вересня 2020 року. Перші матчі відбулися 22-23 вересня 2020 року, матчі-відповіді — 29-30 вересня 2020 року.

Команди[ред. | ред. код]

Усього 12 команд мають зіграти в раунді плей-оф:

 • Шлях чемпіонів (8 команд): 3 команди, що потрапили в цей раунд напряму та 5 переможців третього кваліфікаційного раунду (Шлях чемпіонів).
 • Шлях нечемпіонів (4 команд): 1 команда, що потрапила в цей раунд напряму та 3 переможця третього кваліфікаційного раунду (Шлях нечемпіонів).

Для жеребкування використовуються клубні коефіцієнтіи УЄФА за 2020 рік. Для переможців третього кваліфікаційного раунду (які не будуть відомі на момент жеребкування) використовувється коефіцієнт команди з найбільшим КК з кожної пари. Перша команда в кожній парі грає перший матч вдома.

Оскільки команди з України та Росії не можуть грати проти одне одного з політичних причин, тому переможець матчу за участі Бенфіки мають грати з Краснодаром, а переможець матчу за участі Динамо мають зіграти з переможцем матчу за участі КАА Гент.

Шлях чемпіонів
Сіяні Несіяні
Примітки
 1. Переможці Третього кваліфікаційного раунду (Шлях чемпіонів). Оскільки на момент жеребкування не було відомо, хто переможець, використовувався коефіцієнт команди з найбільшим КК. Команди, відмічені курсивом, обіграли суперника з більшим коефіцієнтом і, таким чином, використовували коефіцієнт суперника під час жеребкування.
Шлях нечемпіонів
Сіяні Несіяні
Примітки
 1. Переможці Третього кваліфікаційного раунду (Шлях нечемпіонів). Оскільки на момент жеребкування не було відомо, хто переможець, використовувався коефіцієнт команди з найбільшим КК. Команди, відмічені курсивом, обіграли суперника з більшим коефіцієнтом і, таким чином, використовували коефіцієнт суперника під час жеребкування.

Результати[ред. | ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
Шлях чемпіонів
Славія Чехія 1:4 Данія Мідтьюланн 0:0 1:4
Маккабі (Тель-Авів) Ізраїль 2:5 Австрія Ред Булл 1:2 1:3
Олімпіакос (Пірей) Греція 2:0 Кіпр Омонія 2:0 0:0
Молде Норвегія 3:3 (ч) Угорщина Ференцварош 3:3 0:0
Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
Шлях нечемпіонів
Краснодар Росія 4:2 Греція ПАОК 2:1 2:1
Гент Бельгія 1:5 Україна Динамо 1:2 0:3

Шлях чемпіонів[ред. | ред. код]

Матчі

Мідтьюланн пройшли з рахунком 4:1 за сумою матчів.


Ред Булл пройшли з рахунком 5:2 за сумою матчів.


Олімпіакос пройшли з рахунком 2:0 за сумою матчів.


3:3 за сумою матчів. Ференцварош пройшли за голами на виїзді.

Шлях нечемпіонів[ред. | ред. код]

Матчі

Краснодар пройшли з рахунком 4:2 за сумою матчів.


Динамо пройшли з рахунком 5:1 за сумою матчів.

Примітки[ред. | ред. код]

 1. 2020/21 UEFA Champions League match calendar. UEFA.com. 1 липня 2020. Процитовано 7 серпня 2020.  (англ.)
 2. а б в г д е ж и к Club coefficients. UEFA.com. Унія Європейських Футбольних Асоціацій. 30 липня 2020. Процитовано 7 серпня 2020.  (англ.)
 3. а б Updated UEFA competitions calendar. UEFA.com (Union of European Football Associations). 17 червня 2020. Процитовано 7 серпня 2020. 
 4. Annex I – Special rules applicable to the qualifying phase and play-offs due to COVID-19. Унія Європейських Футбольних Асоціацій. 4 серпня 2020.  (англ.)
 5. UEFA meets with General Secretaries from its 55 member associations. UEFA.com. 6 серпня 2020.  (англ.)
 6. 2020/21 UEFA Champions League: all you need to know. UEFA.com. 9 липня 2020.  (англ.)
 7. 2020/21 UEFA Champions League match calendar. Унія Європейських Футбольних Асоціацій. 24 вересня 2019.  (англ.)
 8. Venues for Round of 16 matches confirmed. UEFA.com. 9 липня 2020.  (англ.)
 9. а б Champions League: Linfield game off over Kosovan opponents' Covid-19 issues. BBC Sport. 11 серпня 2020.  (англ.)
 10. а б 2020/21 UEFA Champions League preliminary round match not taking place due to COVID-19 positive tests. УЄФА. 11 серпня 2020.  (англ.)
 11. а б Champions League: Linfield given bye through to first round after tie with Drita called off. BBC Sport. 12 серпня 2020. Процитовано 12 серпня 2020.  (англ.)
 12. а б UEFA Appeals Body renders decision on KF Drita. УЄФА. 12 серпня 2020.  (англ.)
 13. а б ŠK Slovan Bratislava oznámil nový dátum zápasu s KÍ Klaksvík [Слован Братислава оголосили нову дату матчу з КІ Клаксвік]. Šport.sk. 19 серпня 2020.  (словац.)
 14. а б Slovan nebude hrať ani v piatok, o prípadnej kontumácii rozhodne UEFA [Слован не зіграє і в п'ятницю, УЄФА вирішать результат гри]. Šport.sme.sk. 21 серпня 2020.  (словац.)
 15. а б KÍ víðari í Champions League [КІ Клаксвік йдуть далі в Лізі чемпіонів]. ki.fo. 24 серпня 2020.  (фар.)
 16. а б UEFA Appeals Body renders decision on UCL first qualifying round match KÍ Klaksvík v ŠK Slovan Bratislava. UEFA. 24 серпня 2020.  (англ.)
 17. SPREMEMBA: Z Dundalkom na Madžarskem. www.nk-celje.si. 9 серпня 2020.  (словен.)