Кейт Джексон (співачка)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Кейт Джексон (Барселона, 2006 рік)

Кейт Джексон (народилася 16 вересня 1979 року) - британська співачка, яка раніше була солісткою англійської інді рок-групи "The Long Blondes". Зараз вона співає в групі під назвою "Кейт Джексон Груп" разом з Річардом Філліпсом, Рубеном Кемпом, Тревором Херлі і Люком Томпсоном.

Біографія[ред.ред. код]

Джексон відвідувала Калфордську школу в Бері-Сент-Едмендс, Саффолк, і брала активну участь в культурно-мистецькій діяльності школи. В кінці 1990-х років вона переїхала в Шеффілд для того, щоб вивчати англійську мову та історію. Незабаром, після випуску, створюючи групу "The Long Blondes", Джексон почала писати пісні і виступати з іншими випускниками університетів міста. У той час, коли група була ще без назви, співачка вивчала образотворче мистецтво, а також працювала в Фрешмен Бутік, в магазині вінтажного одягу в Шеффілді. Цей інтерес до вінтажного одягу став характерною рисою іміджу "The Long Blondes". Джексон сама описує свій стиль як "Бонні Паркер зустрічає запальну дівчину».

У 2006 році Джексон посіла 7 місце в Класному списку (Cool List) лондонського щотижневого журналу про музику "Нью м'юзікл експрес". Джексон відреагувала на це визнання словами: "Вони, напевно, думали, що не мають достатньо дівчат. Там настільки кишіло нудними хлопцями, що їм було потрібно, щоб хтось вніс трішки гламуру.» НМЕ назвав її людиною,яка має "зарозумілу ходу Кріссі Хайнд і "гострий язичок" героїні Діккенса."

Джексон - палка жінка-оратор для Шеффілду. У статті англійського соціально-політичного тижневика "Обсервер", вона говорила про проект, ініційований журналом "Гоу", під назвою "Охолодження веж", який запропонував освітити колишні градирні, щоб виразити те, що Шеффілд виступає проти, а їх не за руйнацію. "Однією з пропозицій було те, що вежі будуть світитися, коли автомобілі проїжджатимуть автострадою №1 (Лондон - Йоркшир), одна башта - червоним світлом,а інша - білим. Журнал "Гоу" звернувся до міської ради з цією пропозицією, так і не почувши відповіді. Таким чином, таємний потенціал веж, на жаль, може ніколи не бути реалізованим ".

Сольна кар'єра[ред.ред. код]

Після розпаду групи "The Long Blondes" в жовтні 2008 року, Джексон почала працювати над сольним альбомом з колишнім гітаристом британської брит-поп рок-групи "Suede" Бернардом Батлером. До альбому входили пісні : «Оксамитовий диван з номеру 26», «16 років» і «Танці в моїй спальні». У березні 2010 року вона опублікувала трек "Дорога додому" на власній сторінці Myspace.

В березні 2009 року, співачка Джексон була гостем на презентації альбому "Kicks", шотландської групи 1990-х років "Kickstrasse".

У 2011 році Кейт Джексон створила однойменну групу, яка дає невелику кількість концертів, в тому числі під час повернення на батьківщину, до другого дому в Шеффілді, бере участь у місцевих рекламних вставках.

Пізніше, в 2011 році, подвійний сингл сторони А "Atlantic / Wonder Feeling" вийшов у світ, в першу чергу обмеженим випуском дисків, які супроводжувалися завантаженням з програми Айтюнз, в січні 2012 року.