Київміськвторресурси

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

«Київміськвторресурси» — виробничо-заготівельне підприємство, основною діяльністю якого є збір, заготівля, сортування, обробка та первинна переробка твердих промислових та побутових відходів як вторинної сировини.

Історія створення[ред. | ред. код]

Підприємство «Київміськвторресурси» засноване 1948 року (колишня назва «Київоблутильсировина»).[ред. | ред. код]

В 1992 році приватизовано трудовим колективом шляхом викупу цілісного майнового комплексу, до складу якого увійшли виробничі цехи та інша нерухомість, що знаходиться на території бази-заводу «Київміськвторресурси» (м. Київ, вул. Степана Сагайдака, 112), а також обладнання, механізми, транспортні засоби та магазини-пункти прийому відходів як вторинної сировини (капітальні споруди) загальною кількістю 48 одиниць. Таким чином було створено колективне підприємство «Київміськвторресурси».

В 1996 році колективне підприємство «Київміськвторресурси» було реорганізовано у ТОВ «Київміськвторресурси».Підприємство «Київміськвторресурси» основна компанія в м. Києві, де заготовлюється і первинно переробляється весь спектр твердих промислових та побутових відходів як вторинної сировини, включно скляні, дерев'яні, полімерні(поліетиленова плівка і упаковка,з 1 листопала 2016 року єдине підприємство яке приймає полієтиленові побутові пакети від населення. ПЕТ - пляшки, пластмасу різних видів (поліетилен,поліпропілен,пвх, та інші) макулатура картонно-паперові, гумові і металеві відходи. Причому всі процеси переробки здійснюються екологічно безпечним способом.

Обгрунтованість лідерства підприємства «Київміськвторресурси» підтверджується низкою фактів:

переробляє щорічно близько 70 000 тонн відходів вторинної сировини на рік

Прийом відходів організований з двох джерел: від населення через мережу спеціалізованих приймальних пунктів (зелено-жовтого кольору) і від юридичних осіб (промислових і торговельних підприємств, організацій та установ різної форми власності). За відходи, отримані з обох джерел, підприємство сплачує кошти за кожен прийнятий кілограм без витрат з бюджету Києва

Одним з перших в столиці це підприємство почало працювати у столичних навчальних закладах з роздільного збору відходів.

Протягом трьох останніх років підприємство обслуговує майже всі медичні установи столиці в частині вивезення від них відсортованих відходів. Для проведення такої роботи підприємство забезпечило медичні установи спецконтейнері, а також іншими видами тари .

ТОВ «Київміськвторресурси» запрошує до співпраці всіх бажаючих - зробити життя чистим і екологічно безпечним!

http://kgvr.kiev.ua/

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]