Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір'я»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”
Ярославів Вал 14-Б Київ 2009 01.jpg

Країна Україна Україна
Місто
Адреса
Архітектор Мартін Клуг
Місткість велика сцена — 80 місць; мікросцена — 21 місце
Тип ангажементний театр
Відкрито 1988
suzirja.kiev.ua
Ідентифікатори і посилання

Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір'я» — перший в Україні ангажементний театр.

Театр, створений 1988 року, від часу заснування очолює художній керівник-директор народний артист України Олексій Кужельний. У виставах беруть участь найкращі актори столичних театрів — народні та заслужені артисти України, а також театральна молодь. Серед зірок українського театру, що протягом усіх театральних сезонів дарували прихильникам театрального мистецтва свій талант, відомі майстри сцени Надія Батуріна, Лариса Кадочнікова, Лариса Кадирова, Людмила Лимар, Раїса Недашківська, Степан Олексенко, Ада Роговцева, Богдан Ступка, Микола Рушковський, Валерія Чайковська.

До постановок вистав залучаються як досить відомі, так і молоді режисери. В репертуарі театру класичні та сучасні постановки російською та українською мовами.

Вистави демонструються одночасно на двох сценічних майданчиках: на основній «великій» сцені, що розрахована на 80 місць та на мікросцені — 21 місце.

КАМТМ «Сузір'я» неодноразово представляла українське театральне мистецтво на Міжнародних фестивалях у Німеччині, Польщі, Чехії, Румунії, Росії, Словаччині, Угорщині, Австрії, Голландії, Йорданії, Єгипті, США, Італії, Югославії, Греції, Австрії, Македонії, на міжнародних фестивалях «Відлуння», «Херсонеські ігри», «Біла Вежа», «Золотий Лев», «Тернопільські театральні вечори», «Мельпомена Таврії», «Кримський Ковчег. Кафа — 2004». Майже завжди журі високо оцінювало роботи театру.

КАМТМ «Сузір'я» — лауреат багатьох театральних фестивалів, володар численних премій та дипломів.

Творчий склад[ред. | ред. код]

Директор-художній керівник[ред. | ред. код]

Режисери[ред. | ред. код]

Актори[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]