Київська школа економіки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Київська школа економіки
KSE
KSE Logo.gif
Назва латиною Kyiv School of Economics (KSE)
Тип приватний
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Засновано 1996
Адреса Україна Київ, вул. Дмитрівська, 92-94
Сайт www.kse.org.ua

Київська школа економіки (Kyiv School of Economics, KSE) — це навчальний заклад світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном. Зосереджує свою діяльність в трьох напрямках: економічна освіта (Магістерська програма з економічного аналізу та Магістерська програма з економіки бізнесу та фінансів), Менеджмент-освіта (програми MBA та короткострокові програми управлінського розвитку), а також економічні дослідження та консультування у політикотворенні. KSE входить до числа найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, готуючи майбутнє покоління економістів та менеджерів світового рівня. Діяльність KSE сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах.

Відомості про школу[ред.ред. код]

Київська школа економіки заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC).

Місія KSE — впроваджувати високі стандарти діяльності в сфері економічної освіти, менеджмент-освіти та економічних дослідженнях відповідно до найкращих міжнародних практик.

Київська школа економіки (KSE) пропонує визнані на міжнародному рівні магістерські програми: однорічну Магістерську програму з економіки бізнесу і фінансів та дворічну Магістерську програму з економічного аналізу. Магістерські програми KSE побудовані за такими принципами: навчальні плани складено за зразком програм провідних міжнародних університетів, викладання проводиться англійською мовою професорами із закордонних університетів та українцями із західною освітою, які мають значний досвід викладання та дослідницької роботи, а також визнаними професіоналами своєї справи. Такий підхід до освіти надає студентам KSE найкращі можливості для кар'єри в бізнесі, науковій діяльності та міжнародних організаціях з оплатою праці на вищому рівні: за результатами опитування випускників, наші студенти отримують на 50 відсотків вищу зарплату за ту, яку вони б заробляли, якби не навчалися в KSE. Київська школа економіки має домовленість з Х'юстонським університетом (топ-25 найкращих у США для іноземних студентів), згідно з якою студенти KSE по закінченні Школи можуть отримати ступінь магістра Університету Х'юстона.

Менеджмент-освіта KSE спрямована на розвиток сильних лідерських навичок, що дозволять менеджменту та підприємцям ефективно управляти і розвивати компанії. На програмах викладають як визнані професори KSE, так і успішні практики: топ-менеджери великих міжнародних та українських компаній. MBA програми KSE сформовані на фундаментальних цінностях і принципах західного стилю освіти, надає винятковий навчальний досвід та відкриває подальші кар'єрні можливості для студентів. Також Департамент Менеджмент-освіта KSE провадить відкриті короткострокові програми управлінського розвитку та корпоративні програми в різних форматах. Адаптація навчальних програм під конкретні потреби та умови компанії дозволяє одразу інтегрувати отримані знання та навички в бізнес- процеси. Переосмислення стратегічних цілей та підходів до ведення бізнесу поруч з компонентом командотворення після корпоративних програм результує в підвищення ефективності та кращі фінансові результати компаній.

Київська школа економіки здійснює високоякісні економічні дослідження та надає економічні консультації багатьом клієнтам та партнерам у всьому світі. Результати цих досліджень використовуються урядом, різними компаніями, міжнародними організаціями та іншими зацікавленими установами. Наразі KSE реалізовує 12 проектів в сферах економіки охорони здоров'я, соціальної політики, сільського господарства, розвитку малого підприємництва та державних закупівель. З 2005 успішно реалізовано понад 30 проектів для українських і міжнародних державних і приватних установ за підтримки USAID, Світового банку, Європейської комісії, Ради з медичних досліджень (Велика Британія) та інших.

Керівництво

Керівництво KSE здійснює Рада директорів, яку очолює Єгор Григоренко, менеджер Bain&Company, випускник KSE'2001. До складу Ради також входять Андерс Аслунд, Регіна Ян, Торбьорн Беккер, Чарльз Беккер, Хортон Бібі Сентер, Святослав Вакарчук, Юрій Городніченко, Олена Білан, Володимир Лавренчук, Річард Еріксон, Тимофій Милованов, Олексій Ніколаєнко, Морган Уільямс, Оксана Страшна, Петро Чернишев.

Почесний президент KSE — Тимофій Милованов. Операційний менеджмент здійснюється управлінською командою Віце-президентів за різними напрямками діяльності KSE.

Про випускників[ред.ред. код]

На сьогодні KSE є найбільшим постачальником українських економістів світового класу: навчання в KSE дозволило 112 випускникам здобути докторську ступінь в провідних університетах світу, серед яких Berkeley, London School of Economics, Cambridge, Oxford and Cornell. Ще 40 випускників наразі проходять програми PhD західних університетів. Випускники KSE пишуть статті у співавторстві з лауреатами Нобелівської премії (до прикладу, з Томасом Сарджентом і Роджером Майерсоном). Вони є професорами провідних університетів в Європі і Північній Америці, зокрема в Берклі і Прінстоні. KSE посідає перше місце в рейтингу RePEC в Україні.Випускники KSE будують успішні кар'єри в бізнесі та консалтингу. В київських офісах McKinsey і Bain велика частка консультантів закінчили Київську школу економіки. Також протягом багатьох років випускники KSE очолюють та розвивають економічні аналітичні центри в Україні. В 2014 році випускники KSE заснували VoxUkraine. Це незалежна та незаангажована аналітична платформа, метою якої є підтримка економічних реформ у країні через просування заснованого на дослідженнях аналізу економічної політики, незалежну оцінку економічних перетворень, здійснення моніторингу та інтеграцію України в глобальну мережу економістів і політичних лідерів.

Посилання[ред.ред. код]

Загальні
В тексті