Київська школа економіки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Київська Школа Економіки
KSE
KSE Logo.gif
Назва латиною Kyiv School of Economics (KSE)
Заснований 1996
Тип приватний
Адреса Україна 01135, м. Київ, вул. Дмитрівська, 92-94

(38-044) 492-80-12, (38-067) 441-01-11

Сайт www.kse.org.ua

Київська Школа Економіки (KSE), заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC) – це навчальний заклад світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном. KSE входить до числа найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, готуючи майбутнє покоління економістів світового рівня.  Таким чином, діяльність KSE сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах. KSE провадить свою освітню діяльність за підтримки Уряду Швеції[джерело не вказане  172  дні].

Керівництво[ред.ред. код]

Керівництво EERC/KSE здійснює Рада Директорів, що несе повну відповідальність за діяльність установи. Головою Ради Директорів є Ірина Паліашвілі, засновник і Президент Російсько-Української юридичної групи (RULG), голова Юридичного комітету Американсько-української ділової ради (USUBC).

Рада включає в себе представників Західних донорських організацій та українських корпорацій, а також високопосадовців уряду України. Члени Ради директорів зустрічаються щорічно і проводять обговорення успіхів та проблем розвитку KSE.

Президентом Київської Школи Економіки з 1 березня 2016 року є Тимофій Милованов [1].

Старшим консультантом Ради директорів KSE є Андерс Ослунд, Інститут міжнародної економіки Петерсона[2].

Якість магістерських програм KSE постійно переглядається Міжнародною консультативною радою (IAB) на чолі з доктором Чарльзом Беккером)Чарльзом Беккером, Університет Дюка. Голова IAB також є членом Ради Директорів.

Магістерські програми KSE[ред.ред. код]

Київська школа економіки (KSE) пропонує визнані на міжнародному рівні магістерські програми:

KSE єдина освітня установа в Україні з подвійним дипломом з економіки з США   

Київська школа економіки має домовленість з Університетом Х'юстона (топ-25 найкращих у США для іноземних студентів), згідно з якою студенти KSE по закінченні Школи можуть отримати ступінь магістра Університета Х'юстона. Курси, які вивчають студенти для отримання сертифіката KSE, можуть бути одночасно зараховані для отримання магістерського ступеню Університету Х'юстона (з прикладної економіки для однорічної програми та економіки для дворічної програми) за умови дотримання академічних та адміністративних вимог Університету Х'юстона.

Магістерські програми KSE побудовані за такими принципами: навчальні плани складено за зразком програм провідних міжнародних університетів, викладання проводиться англійською мовою професорами із закордонних університетів та українцями із західною освітою, які мають значний досвід викладання та дослідницької роботи, а також визнаними професіоналами своєї справи. Такий підхід до освіти надає студентам KSE найкращі можливості для кар’єри в бізнесі, науковій діяльності та міжнародних організаціях з оплатою праці на вищому рівні: за результатами опитування випускників, наші студенти отримують на 50 відсотків вищу зарплату за ту, яку вони б заробляли, якби не навчалися в KSE.

Водночас, програми мають різну спрямованість: однорічна магістерська програма з економіки бізнесу і фінансів орієнтована на подальшу кар’єру в бізнесі, в той час, коли дворічна програма з економічного аналізу зосереджена на науковій діяльності, роботі в державних структурах та міжнародних організаціях.           

Дивіться наше надихаюче відео

Менеджмент-Освіта[ред.ред. код]

Менеджмент-освіта KSE надає можливість отримати відмінний досвід та навички для здійснення стратегічного планування бізнесу та пошуку рішень поточних проблем. Цільова аудиторія програм – керівники вищого рівня, консультанти, аналітики, а також професіонали, які працюють у приватному та державному секторах.

Менеджмент-освіта у KSE відрізняється тим, що ми оцінюємо себе за міжнародними стандартами і конкуруємо на світовому ринку навчальних закладів.

KSE MBA пропонує англомовну програму з бізнес-адміністрування, яка є відмінною можливістю для молодих фахівців, що прагнуть здобути бізнес-освіту світового класу за доступною ціною та перемагати на глобальних ринках. KSE готує менеджерів із підходом дослідника, які приймають управлінські рішення на основі аналізу даних.

Навчальна програма KSE МВА - це баланс між необхідними теоретичними засадами та опрацюванням реальних бізнес-кейсів, які розроблені у співпраці з провідними компаніями. Навчальний план акцентує увагу на фундаментальності менеджменту, підсилюючи програму спеціалізованими курсами за відповідними напрямками бізнесу.

Програми управлінської майстерності в KSE – це високоінтенсивні курси, що дозволяють у короткий термін оволодіти практичними знаннями, які дадуть змогу більш системно та ефективно підходити по вирішення стратегічних та поточних завдань у бізнесі. Програми управлінської майстерності є відкритими для широкого кола слухачів, зокрема керівників середнього та вищого рівня, які працюють у приватному та державному секторах, підприємців, менеджерів громадських організацій тощо.

Навчальний процес побудований на базі живих практичних кейсів, матеріал подається у легкій і доступній формі, що дозволяє одразу застосовувати здобуті знання на практиці. Більшість нашим програм управлінської майстерності перевірені часом і враховують специфіку ведення бізнесу в Україні, при цьому відкриваючи доступ до методик і інструментів, що одержали світове визнання.

Корпоративні програми KSE – це унікальний шанс для управлінських команд відійти від щоденної рутини та переосмислити стратегічні цілі та підходи до ведення бізнесу під керівництвом досвічених викладачів KSE. Цінність корпоративних програм полягає у можливості адаптувати навчальний курс під потреби та ринкові умови діяльності конкрентої компанії, що дозволяє одразу інтегрувати отримані знання та навички у бізнес-процеси. Корпоративні програми також сприяють процесу командоутворення, оскільки працівники та менеджери, навчаючись разом, після завершення курсу застосовують спільне бачення і діють більш узгоджено.

KSE пропонує широкий набір форматів для корпоративних програм – від короткострокових інтенсивів до корпоративних MBA-програм. Компанія-замовник має можливість активно долучатися до формування програми, пропонувати реальні управлінські ситуації для вивчення та аналізу. Таким чином, формується потужна команда, здатна використовувати інноваційні методики та імплеменувати їх в умовах своєї організації, покращуючи ефективність бізнес-процесів та фінансові результати діяльності.

Research & Policy[ред.ред. код]

Київська школа економіки здійснює високоякісні економічні дослідження та надає економічні консультації багатьом клієнтам та партнерам у всьому світі. Професорсько-викладацький склад Школи бере активну участь у численних дослідницьких проектах. Результати цих досліджень використовуються урядом, різними компаніями, міжнародними організаціями та іншими зацікавленими установами.

Наукові співробітники КSЕ — висококваліфіковані економісти, які здобули науковий ступінь  у провідних західних університетах і продовжують науково-дослідницьку діяльність у сферах аналізу ефективності й продуктивності секторів економіки, реформування економіки, економіки праці, економічної демографії та ін.

Публічні лекції[ред.ред. код]

У рамках проекту «Публічні лекції KSE» Київська школа економіки запрошує до України всесвітньо відомих економістів, політиків і публічних діячів для обговорення питань, що стоять перед Україною і світом. За майже чотири роки роботи проекту (від жовтня 2006) у його рамках з публічними лекціями виступили[3]:

  • Роберт Енгл, Нобелівський лауреат з економіки 2003 року;
  • Френсіс Фукуяма, професор міжнародної економіки Університету Джона Хопкінса;
  • Роберт Піндайк та Девід Рубінфельд, автори популярного підручника «Мікроекономіка»;
  • Джеймс Вульфенсон, дев'ятий президент Світового банку (1995–2005);
  • Колін Пауел, 65-ий Держсекретар Сполучених Штатів (2001–2005), генерал Військових Сил США у відставці;
  • Мохаммед Юнус, Нобелівський лауреат премії миру 2006 року;
  • Кофі Аннан, сьомий генеральний секретар ООН (1997–2006);
  • Лєшек Бальцерович, колишній віце-прем'єр і міністр фінансів Польщі, колишній голова Національного банку Польщі, 2011 року.

Крім того, в січні 2007 року проведено круглий стіл «Економічні перспективи космічних досліджень для України і світу» за участю Гайдемарі Стефанишин-Пайпер (Національна адміністрація по аеронавтиці і космосу NASA, США), Генрі Хертзфелда, професора Інституту космічної політики Університету Джорджа Вашингтона, Леоніда Кучми, другого президента України, та ін.

Посилання[ред.ред. код]

Загальні
В тексті