Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів
Жанр короткий метр
Дати 25-29 квітня 2018
Місце проведення Україна Україна Київ
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Засновано 2012
Засновники Кирило Марікуца, Альона Клішенко, Ольга Левшукова
Веб-сайт
kisff.org

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (КМФКФ) або Kyiv International Short Film Festival (KISFF) — це щорічний кінофестиваль, що проходить у Києві і має на меті ознайомити глядачів з панорамою короткометражного кіно з усього світу. Програма фестивалю складається з найновіших фільмів, переможців міжнародних фестивалів, ретроспективи культових постатей. Особлива увага приділяється сучасному та класичному українського кіно. В рамках фестивалю також відбуваються регулярні та одноразові акції та проекти, націлені на різносторонній розвиток короткометражного кіно в Україні.

IV Київський Міжнародний Фестиваль Короткометражних Фільмів пройшов з 22 по 26 квітня 2015 року.

Aнтиклерикальний фільм «Жопа Хенка» (реж. Дмитро Авдієв, Україна) в 2015 році брав участь у програмі фестивалю «Національна панорама» в межах якого представлено українські стрічки[1][2]

Загальні відомості[ред. | ред. код]

Робота над першим фестивалем почалася у 2011 році, а відбувся він навесні 2012 року. Відтоді, незважаючи на об'єктиві та суб'єктивні обставини, захід проходить щорічно. Фестиваль є незалежною, неприбутковою, аполітичною та позаблоковою громадською організацією. Основне завдання полягає в просуванні короткометражного кіно.

Фестиваль розвиває національну і міжнародну платформу для короткометражних фільмів з метою відкриття нових форм і методів кіновиробництва в Україні та за кордоном. Це національне та міжнародне місце зустрічі кіномитців, джерело натхнення та нових знань для професіоналів, студентів кіно. Це місце для розвитку талантів та популяризації кіно як привабливого культурного дозвілля для всіх можливих цільових груп.

Джерела[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]