Клуб пісенної поезії ім. Ю.Візбора/Temp

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Клуб пісенної поезії ім. Ю.Візбора

Історія[ред.ред. код]

У Харківському державному університеті ім. Горького у 1957 році на фізматі першого курсу народився Клуб пісенної поезії ім. Юрія Візбора і називався він тоді кружком туристської пісні. Біля витоків його стояли Михайло Босин, Сергій Шинкаренко, Валентин Варік і Степан Шустік. У цій четвірці музичним лідером був Сергій Шинкаренко.

У жовтні 1959 р., у Коробових Хуторах (Харківська обл.), пройшов перший фестиваль. Саме цю дату вважають Днем народження клубу.

Багато адрес у Харкові змінив клуб. І лише в 1984 р. він знайшов свій притулок у Будинку Учених. Цього року він отримав і свою назву - Клуб пісенної поезії ім. Юрія Візбора.

За дуже довгий час існування клубу в ньому, так чи інакше, брали участь і співробітничали такі відомі поети, автори пісень і виконавці як: Володимир Васильев, Григорій Дікштейн, Катерина Капельникова, Ірина Федорова, Марина Ракивненко, Костянтин Очаківський, Тетяна Кротченко, Олександр Віноградський, Ірина Барабаш, Сергій Дорофєєв, Володимир Зачепа, Юрій Черкашин, Володимир Лісний, Юрій Данілов, Микола Чернов, Ольга Підлісна, Ольга Біда, Емілія Песочина, Ірина Юрчук, Олег Бондарь і багато інших.

Посилання[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]