Книга відгуків і пропозицій

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Книга відгуків і пропозицій на підприємствах роздрібної торгівлі та у закладах ресторанного господарства — визначена законодавством України книга встановленої форми у яку споживачі можуть записувати заяви: скарги, пропозиції, відгуки та зауваження.

Книгу ведуть всі підприємства роздрібної торгівлі та заклади ресторанного господарства незалежно від форм власності. Книга розміщується на видному і доступному місці в куточку споживача. В підприємствах роздрібної торгівлі, що мають відділи, книга ведеться в кожному відділі, а у закладах ресторанного господарства, які мають декілька залів обслуговування — в кожному залі обслуговування.

Законодавче регулювання[ред. | ред. код]

Ведення книги регулюється Інструкцією про Книгу відгуків і пропозицій на підприємствах роздрібної торгівлі та у закладах ресторанного господарства, затвердженою наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 24.06.96 N 349.[1]

Книга передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 N 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів»:

10. Суб'єкти господарювання повинні забезпечити:


наявність на видному та доступному місці куточка покупця, в якому розміщується інформація про найменування власника або уповноваженого ним органу, книга відгуків та пропозицій, адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів;

Історія[ред. | ред. код]

До 1996 на території України застосовувався наказ Міністерства торгівлі СРСР від 23.07.73 N 139 рос. «Об утверждении Инструкции о Книге жалоб и предложений в предприятиях торговли и общественного питания».

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]