Кнурман

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж мультфільму
Кнурман
Duffman
Duffman.jpg
Стать чоловіча
Вперше з'явився «Гомер танцює»
Вік 35
Колір волосся блондин
Робота промоутер
Родичі невідомі

Кнурман (англ. Duffman) — вигадана особа, персонаж американського телесеріалу Сімпсони. Кнурман, або Даффмен у англійському варіанті, працює промоутером пива «Кнур» (Duff)

Основні дані[ред. | ред. код]

Ніхто з родини Кнурмана ніколи не згадувався у серіалі. Як зізнався сам Кнурман — у нього є брат, але його ім'я ніколи не згадувалося у серіалі. Самому Кнурману — близько 35-36 років, він не одружений, але його постійно можна побачити з жінками.

Кнурман працює промоутером пива «Кнур». Його часто можна побачити на вулицях, як він роздає пиво всім охочим. Кнурман також постійно їздить у компанії веселих дівчат на автобусі, рекламуючи пиво. Кнурман також бере участь у різних гулянках та дискотеках, де він завжди один з головних дійових осіб. Він також організовує власну гулянку — «Октоберфест».

На одній дискотеці він зізнався, що він єврей. Кнурман також має власний «супергеройський» костюм: сонцезахисні окуляри, червону накидку на спині (як у Супермена і дивного чоловіка з колоколом на голові, який, очевидно, втік з психлікарні або має серйозні проблеми із психікою), синю сорочку, білий кашкет на голові, сині штани і фірмові суперменські труси поверх штанів, на яких кріпляться банки з пивом. Кнурман також вміє керувати дирижаблем і невеличким літаком, який теж рекламує пиво.

Кнурман не є негативним персонажем — він просто обожнює різні вечірки. Він ніколи не був скупим і випромінює доброту і намагання когось врятувавати. Виявляється, він боїться води і не такий вже й сильний, як інколи здається. Незважаючи на запальний характер, він завжди перший на брудній роботі або у благодійній справі. Завжди присутній на бейсбольних матчах, де роздає безплатний «Кнур» і працює робітником, який веде рахунок на табло.

У Кнурмана є лише одне офіційне ім'я, іноді його називають Даффменом — від англійської назви пива «Кнур». Проте у серії 12 сезону «Голодний, дуже голодний Гомер» він каже що його звуть Сід, а у 15 сезоні зазначає, що його звуть Баррі.

Кнурман у серіалі має епізодичну роль і з'являється дуже нечасто. Він був головною дійовою особою у серії, де Гомера врятував власний кіт, і він відмовився від собаки (бо пес не рятував Гомера з палаючого будиночку Барта) і пес став головним промоутером пива «Кнур». Але за допомогою Барта Кнурман знову повернувся на колишнє місце праці.