Ковельська залізниця

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ко́вельська залізни́ця
Статус історична,
увійшла до складу Південно-Західних, згодом знов існує окремо, нарешті увійшла до Львівської залізниці
Штаб-квартира Ковель
Роки функціонування 18731953
Країна Flag of Russia.svg Російська імперія (Українські губернії), Польща Польща, Flag of the Ukrainian State.svg УНР, Flag of the Ukrainian Soviet Socialist Republic.svg Українська РСР.
Ширина колії 1520 мм

Ко́вельська залізни́ця — одна з історичних залізниць, що діяла в українських губерніях Російської імперії, Польщі та УРСР до 1953 року.

Будівництво дороги було розпочато в 1870-ті. 1873 року збудована лінія Здолбунів — Рівне — Ковель — Брест — Білосток, а 1874 — лінія Здолбунів — Радивилів — Красне. У 1877 завершене будівництво лінії Варшава — Люблін — Ковель, у 1885 збудована лінія Лунинець — Сарни — Рівне (з'єднала з залізницями Лунинець — Вільно і Лунинець — Пінськ).

Ковельська залізниця

Наприкінці XIX століття розпочинається складний процес одержавлення залізниці. Граф Вітте Сергій Юлійович з успіхом проводить цю операцію — 1 січня 1895 року магістралі стали власністю держави. Південно-Західні залізниці розробляють новий проект траси Київ — Сарни — Ковель через Волинське Полісся. 9 квітня 1899 року кабмін Росії прийняв рішення про будівництво, і фінансує проект залізниці. Вже в листопаді від Києва, Ковеля, Сарн і Грибина (у міжріччі Горині) проведено вирубку лісу та розпочато будівництво. Хоча на шпали використовувався місцевий ліс, вартість дороги була досить дорогою — 62975 крб. за версту. Для порівняння 1 км ділянки Ківерці — Луцьк коштував всього 13 тис. крб.

Українців відправляють на роботу до Німеччини (1942 р.)

10 березня 1902, незважаючи на труднощі будівництва, рух поїздів з Ковеля до Києва був відкритий. Лінія Остки — Сарни — Ковель схрестилась на станції Сарни з лінією Рівне — Лунинець.

У 19261928 лінія Ківерці — Луцьк подовжена до Стоянова.

1953 — Міністерство шляхів сполучення провело укрупнення залізниць. Ковельська залізниця, що складалася з Ковельського, Сарненського і Здолбунівського відділків, увійшла до складу Львівської залізниці згідно з постановою Ради Міністрів СРСР від 14 травня 1953 р. No 1263, та наказом Міністерства шляхів сполучення СРСР від 15 травня 1953 року No 80/Ц[1].

Галерея[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]