Ковзанярський спорт на зимових Олімпійських іграх 2014

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ковзанярський спорт
на XXII Зимових Олімпійських іграх
Speed skating pictogram.svg
Місце проведенняАдлер-Арена
Дати8–22 лютого 2014
Учасників180
100 чоловіків, 80 жінок
«20102018»
Ковзанярський спорт на
зимових Олімпійських іграх 2014
Speed skating pictogram.svg
500 м   чоловіки   жінки
1000 м чоловіки жінки
1500 м чоловіки жінки
3000 м жінки
5000 м чоловіки жінки
10000 м чоловіки
Командна гонка чоловіки жінки

Змагання з ковзанярського спорту на зимових Олімпійських іграх 2014 в Сочі проходили з 8 по 22 лютого на критій ковзанці «Адлер-Арена». Розіграно 12 комплектів медалей, по шість у чоловіків і жінок.

Розклад[ред. | ред. код]

Час UTC+4

Дата Час Подія
8 лютого 15:30 5000 м, чоловіки
9 лютого 15:30 3000 м, жінки
10 лютого 17:00 500 м, чоловіки
11 лютого 16:45 500 м, жінки
12 лютого 18:00 1000 м, жінки
13 лютого 18:00 1000 м, жінки
15 лютого 17:30 1500 м, чоловіки
16 лютого 18:00 1500 м, жінки
18 лютого 17:00 10 000 м, чоловіки
19 лютого 17:30 5000 м, жінки
21 лютого 17:30 Командна гонка, чоловіки, кваліфікація
Командна гонка, жінки, кваліфікація
22 лютого 17:30 Командна гонка, чоловіки
Командна гонка, жінки

Чемпіони та призери[ред. | ред. код]

Медальний підсумок[ред. | ред. код]

 Місце  Країна Золото Срібло Бронза Загалом
1 Нідерланди Нідерланди (NED) 8 7 8 23
2 Польща Польща (POL) 1 1 1 3
3 Чехія Чехія (CZE) 1 1 0 2
Південна Корея Південна Корея (KOR) 1 1 0 2
5 Китай Китай (CHN) 1 0 0 1
6 Росія Росія (RUS) 0 1 2 3
7 Канада Канада (CAN) 0 1 1 2
Всього 12 12 12 36

Чоловіки[ред. | ред. код]

Дисципліна Золото Срібло Бронза
500 м
докладніше
 Міхел Мюлдер
Нідерланди (NED)
69.31  Ян Смекенс
Нідерланди (NED)
69.32  Роналд Мюлдер
Нідерланди (NED)
69.46
1000 м
докладніше
 Стефан Гротгюйс
Нідерланди (NED)
1:08.39  Денні Моррісон
Канада (CAN)
1:08.43  Міхел Мюлдер
Нідерланди (NED)
1:08.74
1500 м
докладніше
 Збігнев Брудка
Польща (POL)
1:45.006  Кун Вервей
Нідерланди (NED)
1:45.009  Денні Моррісон
Канада (CAN)
1:45.22
5000 м
докладніше
 Свен Крамер
Нідерланди (NED)
6:10.76
ОР
 Ян Блокгюйсен
Нідерланди (NED)
6:15.71  Йорріт Бергсма
Нідерланди (NED)
6:16.66
10 000 м
докладніше
 Йорріт Бергсма
Нідерланди (NED)
12:44.45
ОР
 Свен Крамер
Нідерланди (NED)
12:49.03  Боб де Йонг
Нідерланди (NED)
13:07.19
Командна гонка переслідування
докладніше
Нідерланди Нідерланди (NED)
Ян Блокгюйсен
Свен Крамер
Кун Вервей
3:37.71
ОР
Південна Корея Південна Корея (KOR)
Чху Хьон Чхун
Кім Чул Мін
Лі Син Хун
3:40.85 Польща Польща (POL)
Збігнев Брудка
Конрад Недзведзький
Ян Шиманський
3:41.94

Жінки[ред. | ред. код]

Event Золото Срібло Бронза
500 м
докладніше
 Лі Сан Хва
Південна Корея (KOR)
74.70
ОР
 Ольга Фаткуліна
Росія (RUS)
75.06  Маргот Бур
Нідерланди (NED)
75.48
1000 м
докладніше
 Чжан Хун
Китай (CHN)
1:14.02  Ірен Вюст
Нідерланди (NED)
1:14.69  Маргот Бур
Нідерланди (NED)
1:14.90
1500 м
докладніше
 Йорін тер Морс
Нідерланди (NED)
1:53.51
ОР
 Ірен Вюст
Нідерланди (NED)
1:54.09  Лотте ван Бек
Нідерланди (NED)
1:54.54
3000 м
докладніше
 Ірен Вюст
Нідерланди (NED)
4:00.34  Мартіна Саблікова
Чехія (CZE)
4:01.95  Ольга Граф
Росія (RUS)
4:03.47
5000 м
докладніше
 Мартіна Сабликова
Чехія (CZE)
6:51.54  Ірен Вюст
Нідерланди (NED)
6:54.28  Карін Клейбекер
Нідерланди (NED)
6:55.66
Командна гонка переслідування
докладніше
Нідерланди Нідерланди (NED)
Йорін тер Морс
Марріт Ленстра
Лотте ван Бек
Ірен Вюст
2:58.05
ОР
Польща Польща (POL)
Катажина Бахледа-Цурусь
Наталія Червонка
Луїза Злотковська
Катажина Возняк
3:05.55 Росія Росія (RUS)
Ольга Граф
Катерина Лобишева
Катерина Шихова
Юлія Скокова
2:59.73

Посилання[ред. | ред. код]