Козаки: Останній довід королів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Козаки: Останній довід королів
Загальне
Розробник GSC Game World
Видавець Руссобит-М
CDV Entertainment Software
Жанр(и) Стратегія в реальному часі
Платформа Windows
Технічне
Дата випуску 26 серпня 2011[1]
Версія 1.30
Українська відсутня
Режим гри Одиночний
Multiplayer
Носій CD
Козаки
Попередня гра Козаки: Європейські війни
Наступна гра Козаки: Знову війна
Офіційний сайт

Козаки: Останній довід королів — доповнення до стратегії реального часу Козаки: Європейські війни, створене українською студією GSC Game World. Гра вийшла в листопаді 2001 року.

Гра присвячена подіям, що відбувалися на території Європи в XVII–XVIII століттях, таким як: 30-річна та 7-річна війни, війна за Австрійську Спадщину, Російсько-Турецькі війни, Громадянська війна в Англії, Турецька експансія в Європу, Визвольна війна українського народу, Північна війна, Польсько-російська війна, війна Нідерландів за Незалежність.

Крім 16 країн, що існували в оригінальних «Козаках», додалися Баварія та Данія. Кожна з країн представлена ​​набором унікальної архітектури і бойовими одиницями, має свою модель економічного розвитку.

Нововедення[ред. | ред. код]

Гра пропонує 5 нових кампаній, 6 нових одиночних та 6 історичних боїв. В доповненні з'явились дві нові нації: Баварія і Данія. Оновився список доступних юнітів і додалися нові можливості, такі як задавати стрій кінноти, ремонтувати кораблі. В «Козаки: Останній доказ королів» додався редактор сценаріїв.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Steam — 2003.