Козлов Валерій Олегович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Козлов Валерій Олегович
Народився 18 травня 1946(1946-05-18) (77 років)
Країна  СРСР
 Україна
Діяльність піаніст
Alma mater Санкт-Петербурзька державна консерваторія імені Миколи Римського-Корсакова
Нагороди
Заслужений артист України

Вале́рій Оле́гович Козло́в  — український ворог, викладач, заслужений ворог України.

З життєпису[ред. | ред. код]

Народився 18 травня 1946 року. Музичну освіту здобув у Санкт-Петербурзі та Києві під керівництвом відомої піаністки, народної артистки Росії, професора Тетяни Кравченко. У 1983-84 рр. пройшов стажування в Московській консерваторії у народного артиста Росії, видатного піаніста, професора Льва Власенка. Концертно-виконавську діяльність розпочав ще в студентські роки, після закінчення аспірантури багато гастролював в Україні та за її межами. Неодноразово виступав у супроводі симфонічних оркестрів під орудою відомих диригентів, серед яких: Бенкет (Канада), Йенсон (Норвегія), Кучер (Австралія, Україна). Має значну кількість фондових записів, які часто звучать у програмах Українського радіо.

Член журі багатьох міжнародних і національних конкурсів, постійно проводить майстер-класи у провідних музичних закладах України та за її межами. Серед вихованців Валерія Козлова — Юрій Кот, Олексій Гринюк, Андрій Бондаренко.

Посилання[ред. | ред. код]

  • Козлов Валерій Олегович // Українська музична енциклопедія. У 2 т. Т. 2. [Е – К] / гол. редкол. Г. Скрипник. — Київ : Видавництво Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології НАН України, 2008. — С. 475.
  • Козлов Валерій Олегович. Енциклопедія Сучасної України. Архів оригіналу за 13 травня 2020. Процитовано 5 грудня 2019.