Коледж Веллслі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Коледж Веллслі

Коледж Веллслі (англ. Wellesley College) — це жіночий коледж вільних мистецтв, який був відкритий в 1875 році. Його місією в даний час є «надати відмінну освіту у сфері вільних мистецтв жінкам, які матимуть вплив у світі». Девіз коледжу «Non Ministrari sed Ministrare» (Не приймати служіння, а служити) відображає цю місію.

Розташований у місті Веллслі, штат Массачусетс (12 миль на захід від Бостона). Навчання в коледжі триває 4 роки і закінчується видачею диплома бакалавра. Цей заклад також входить до групи Семи сестер. Одночасно в ньому здобуває освіту близько 2300 студентів.

Групи в коледжі складаються з 12-14 студентів, а відношення числа студентів до числа викладачів становить приблизно 9:1. Бібліотека коледжу містять більше 1,5 мільйона книг, журналів, медійних записів, карт і інших об'єктів зберігання[1].

У коледжі діє спеціальна програма з надання освіти жінкам, які з тих чи інших причин не змогли отримати диплом бакалавра[2].

Цей коледж спільно з Массачусетським технологічним інтстітути досліджувався Бенсоном Снайдером в його роботі «Приховане університетське життя» (1970), в якій автор приходить до висновку, що безліч вимог, які дуже складно виконуються і очікувана віддача від студентів заважають останнім творчо мислити і незалежно розвиватися. Довгий час, з коледжу Веллслі виходило більше жінок, що досягли значних кар'єрних успіхів, ніж з будь-якого іншого навчального закладу[3].

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. admissions literature
  2. Wellesley College, Nontraditional Student Website: Davis Degree Program
  3. How to Succeed? Go to Wellesley by Judith H. Dobrzynski, The New York Times, Oct. 29, 1995