Колін Камерер

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Колін Камерер
Народився 4 грудня 1959(1959-12-04)[1] (60 років)
Країна Flag of the United States.svg США
Діяльність економіст, викладач університету, професор, дослідник
Alma mater Бізнес-школа Бутаd, Університет Джонса Гопкінса і Чиказький університет (грудень 1981)
Заклад Каліфорнійський технологічний інститут[2], Чиказький університет і Пенсильванський університет
Науковий керівник Hillel Einhornd[3] і Robin Miles Hogarthd[3]
Аспіранти, докторанти Rahul B. Bhuid[3], Meghana A. Bhattd[3], Christopher Madden Andersond[3], Kyle Ian Carlsond[3], Matthew C. Chaod[3], Lauren Elizabeth Feilerd[3], Ming Hsud[3], Angela A Hungd[3], Taisuke Imaid[3], Min Jeong Kangd[3] і Roberto Antonio Weberd[3]
Членство Американська академія мистецтв і наук
Нагороди

Колін Фаррелл Камерер (англ. Colin Farrell Camerer, нар. 4 грудня 1959(19591204)) — американський економіст і професор поведінкової економіки та фінансів в Каліфорнійському технологічному інституті (Caltech).

Колишній вундеркінд, Камерер отримав b.a. в кількісних дослідженнях Університету Джонса Хопкінса 1977 року (у віці 17 років), а потім ступінь магістра ділового адміністрування в галузі фінансів, Університет Чикаго, 1979; ступінь доктора філософії в поведінковій теорії прийняття рішень від цього ж навчального закладу 1981 року (у віці 21) для дисертації під назвою «дійсності і утиліти експертної оцінки» під керівництвом Гілель Ейнхорном. Камерер працював в Kellogg, Wharton, і Чиказького університету Booth School of Business, перш ніж перейти до Каліфорнійського технологічного інституту в 1994 році.

Дослідження[ред. | ред. код]

Дослідження Камерера знаходиться на кордоні між когнітивною психологією та економікою. Ця робота спрямована на більш глибоке розуміння психологічних та нейробіологічних основ і прийняття рішень з метою визначення достовірності моделей економічної поведінки людини. Його дослідження використовує в основному економіка експериментів, іноді й польові дослідження, щоб зрозуміти, як поводяться люди при прийнятті рішень (наприклад, ризиковані авантюри за гроші), в іграх, і на ринках (наприклад, з спекулятивною ціною бульбашки).

Він виступив від економетричного товариства на Всесвітньому конгресі в Лондоні 20 серпня 2005 року, і в Нобелівському симпозіумі Centennial в 2001 на поведінковії та експериментальнії економіці.

Він автор книги «поведінкової теорії ігор», опублікованому Princeton University Press в 2003 році.

У вересні 2013 року, Камерер був названий співробітником Макартур.

Лихоманка звітів[ред. | ред. код]

У 1983 році Камерер почав лейбл під назвою «лихоманка звітів» як «економіка експерименту». Групи, які він підписав контракт з лейблом включають Мертві молочники, великий чорний і кмітливим!. Лейбл був частиною групи Enigma Records.

Ще Лихоманка лейбл був заснований в 1980-х роках в Нью-Йорку, щоб поширювати реп записи, і не має ніякого зв'язку.

Часткова бібліографія[ред. | ред. код]

  • Камерер, Колін (2003). Поведінкова теорія ігор: експерименти в області стратегічної взаємодії. Нью-Йорк, Нью-Йорк Принстон, Нью-Джерсі: Фонд Расселл Сейдж Princeton University Press. ISBN 9780691090399.
  • Камерер, Колін; Боулз, Самуїл; Генріх Йосип; Бойд, Роберт; Фер, Ернст; Gintis, Герберт (2004). Основи людської соціальності: економічних експериментів і етнографічних даних з п'ятнадцяти невеликих товариств. Оксфорд Нью-Йорк: Oxford University Press. ISBN 9780199262052.

Ланки[ред. | ред. код]

  1. Камерер, Колін. «Термін дії і утиліти експертної оцінки». ЄПС. Джерело 9 червня 2014.
  2. New York Times, 25 вересня 2013, '24 Одержувачі Макартура «Genius» премій імені.
  3. Punkdatabase.com
  4. Браун, Аарон (2006). Poker Face Уолл-стріт. John Wiley & Sons. р. 272. ISBN 978-0-470-12731-5. Він почав лейбл, лихоманка записів, як експеримент економіки. Якщо ви не були частиною панк-сцени в Чикаго в той час, або історик музики, ви, мабуть, не чули про Bonemen з Барум, Big Black, або Мертвого молочника, але ви можете повірити мені на слово, що вони були захоплюючими і важливі місцеві групи періоду..

Примітки[ред. | ред. код]