Кондрук Валерій Петрович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вале́рій Петро́вич Ко́ндрук (народився 8 січня 1963р. в с. Новоселиця Снятинського району Івано-Франківської області) — український громадський діяч, лідер Громадського руху “Разом із тобою”, почесний голова громадських організацій «Здорова Київщина», «Освітянська Трибуна»[1], Фонду “Милосердя і здоров'я”, президент групи компаній "Фармпланета".Заслужений працівник соціальної сфери України. Майстер спорту з легкої атлетики.

Біографія[ред. | ред. код]

Валерій Кондрук народився 8 січня 1963 року в с. Новоселиця Снятинського району Івано-Франківської області в родині учителів.

У 1982 році закінчив Київський технікум громадського харчування. З 1985-1990 рр. навчався у Київському національному торговельно-економічному університеті за спеціальністю «Технологія і організація громадського харчування».

У 2007 закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Економіка підприємств».

З 2006 по 2008 рр. також навчався у Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Управління суспільним розвитком».

Трудову діяльність розпочав на Броварському комбінаті громадського харчування на Київщині. Пройшов тут шлях від механіка з обладнання до директора об’єднання № 1. Працював на керівних посадах в об’єднанні Ленінградського тресту їдалень Києва, комбінаті харчування виробничого об’єднання ім. 50-річчя Жовтня та заступником комерційного директора міжгалузевого молодіжного центру ”Екотон”.

З 1991 року директор малого підприємства ”Прометей”, з 1995 по 1997 рр. - заступник президента правління компанії “Росток Руд мед”. З 1997 року і до призначення на нову посаду - президент фармацевтичної компанії “Артур-К”[2].

У березні 2005 року призначений на посаду заступника голови Київської обласної державної адміністрації[3].

За часи роботи на посаді опікувався питаннями соціальної та гуманітарної політики: здоров’я[4], освіти[5], благодійності[6],[7].

З квітня 2010 року очолював Громадський рух "Разом із тобою" та був почесним головою громадської організації "Здорова Київщина". З 2011 року обіймає посаду президента групи компаній "Фармпланета".

Володіє українською, російською, польською, хорватською, англійською та німецькою мовами.

Нагороди та відзнаки[ред. | ред. код]

У 2006 році Президентом України Валерію Кондруку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України». У 2004 році був нагороджений почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Родина[ред. | ред. код]

Одружений. Має двох доньок та сина.

Громадська діяльність[ред. | ред. код]