Кондрук Валерій Петрович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вале́рій Петро́вич Ко́ндрук (народився 8 січня в Івано-Франківській області, Снятинський район в с. Новоселиця) — український громадський діяч, лідер Громадського руху «Разом із тобою», Співзасновник організації «Спілка українських підприємців» СУП , підприємець та інвестор.

Заслужений працівник соціальної сфери України.

Майстер спорту з легкої атлетики.

Марафонець, володар нагороди World Marathon Majors.

Біографія[ред. | ред. код]

Валерій Кондрук народився 8 січня в с. Новоселиця Снятинського району Івано-Франківської області в родині вчителів.

У 1982 році закінчив Київський технікум громадського харчування.

У 1990 році закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Технологія і організація громадського харчування».

У 2007 році закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Економіка підприємств».

У 2008 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Управління суспільним розвитком».

Трудову діяльність розпочав на Броварському комбінаті громадського харчування на Київщині. Пройшов тут шлях від механіка з обладнання до директора об'єднання № 1.

З 1995 по 1997 рр. — заступник президента правління компанії «Росток Фуд мед». В 1997 році заснував фармацевтичну компанію "Артур-К", де займав посаду — президента компанії до переходу на державну службу.

У березні 2005 року призначений на посаду заступника голови Київської обласної державної адміністрації[1].

За часи роботи на посаді опікувався питаннями соціальної та гуманітарної політики: здоров'я[2][недоступне посилання з липня 2019], освіти[3][недоступне посилання з липня 2019]і культури, благодійності[4][недоступне посилання з липня 2019] та інвестицій.

З квітня 2010 року очолював Громадський рух «Разом із тобою» та був почесним головою громадської організації «Здорова Київщина».

До 2018 року обіймав посаду президента групи компаній «Фармпланета».

З 2019 року громадський діяч, підприємець та інвестор.

Володіє українською, російською, польською, хорватською, англійською та німецькою мовами.

Нагороди та відзнаки[ред. | ред. код]

У 2006 році Президентом України Валерію Кондруку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України».

7 жовтня 2017 року отримав нагороду ABBOTT WORLD MARATHON MAJOR 6 STARS

Родина[ред. | ред. код]

Одружений. Має двох доньок та сина.

Громадська діяльність[ред. | ред. код]