Консилер

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Консилер

Консилер — маскуючий засіб, коректор.

Консилер приховує дрібні недоліки на обличчі, пігментні плями, прищі, почервоніння, мішки під очима, мімічні зморшки. Засіб не в змозі усунути причини цих проблем шкіри, але допомагає швидко і ефективно замаскувати їх. В даний час відомі і провідні фірми на ринку косметології випускають консилери, до складу яких входять речовини, здатні освітлювати пігментні плями, підсушувати акне, а також вітаміни, антиоксиданти.

Консилер наноситься на проблемну зону «точково» (після нанесення основи, але до нанесення тону) — вбивається в шкіру пальцем і розтушовується пензликом або зволоженою губкою.

Форми[ред. | ред. код]

Різні форми випуску маскуюючих продуктів і призначені для різних цілей:

- для обережногр тонування невеликих прищиків найкраще підходить маскуючий олівець (у тому числі антибактеріальний);

- рідкий консилер можна наносити як вибірково, так і на манер тонального крему, використовуючи пензлик або губку. Вони оптимальні для маскування ділянок з тонкою шкірою (наприклад, навколо очей), або якщо ваша шкіра за визначенням суха і чутлива;

- консилер-стік або каверстик найважче дозувати. Він призначений для освіження і матування великих ділянок, краще всього підходить тим, чия шкіра жирна, проблемна, а також для маскування веснянок, пігментних плям, розширених судин. Тонкою, ювелірної роботи щодо маскування за допомогою стіки не проведеш, зате він тримається довше і покриває шкіру щільніше;

- консилер-крем, зазвичай продається у вигляді палетки з кількома відтінками. Його наносять губкою або пензликом. Такий консилер можна використовувати як для області навколо очей, так і для інших ділянок обличчя. Це універсальний продукт.

Кольори[ред. | ред. код]

Зелений (м'ятний) коректор нейтралізує червоний колір, а значить, допоможе приховати запалення і почервоніння на обличчі. Крім судин, зеленим коректором зручно маскувати маленькі червоні цятки і невеликі прищики, а також кола червонуватого відтінку злегка опухлих очей.

Жовтий холодний (протилежний фіолетового) відмінно замаскує синюваті/фіолетові кола під очима, найчастіше з'являються в результаті втоми, і зробить яскравіше і рівніше майже будь-який колір шкіри.

Оранжевий (протилежний синього) використовується для маскування синьо-зелених синячків під очима і маленьких вінок навколо очей, а також для шкіри змішаного типу або темної шкіри з переважанням холодних тонів, щоб зробити загальний тон більш теплим.

Блакитний застосовується для знебарвлення пігментних плям, освітлення темних кіл під очима, для маскування розацеа, на великих ділянках почервоніння засмаглої шкіри, а також для маскування ділянок з почервоніннями шкіри природних блондинів, рясних веснянок, жовтуватою шкіри.

Ліловий, або бузковий, або лавандовий (протилежний жовтого) коректор перш за все підійде володарям шкіри з домінуючим жовтуватим відтінком (азійський тип), він додасть особі здорове сяйво, нейтралізує жовтизну, жовті плями і ластовиння. Ще він маскує синці і освіжає стомлене обличчя. Можна використовувати лавандового кольору коректор для пом'якшення тону засмаги, щоб зробити його рівномірним.

Рожевий допомагає приховати характерний для східного і середземноморського типу природний коричневий відтінок контуру очей, що не піддається коригуванню основним тоном і заважає виконанню правильного макіяжу очей. Взагалі всі кошти з рожевим пігментом (коректори, вуалі, відтінкові пудри) використовуються для корекції сіруватого відтінку шкіри, і тому дуже добре підходять для жінок елегантного віку, так як надають обличчю свіжість і молодість, роблять тьмяну шкіру яскравіше.