Корейський націоналізм

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Прапор Кореї . Вважається головним символом Корейського Націоналізму.

Корейський націоналізм — націоналізм корейського народу. У корейському контексті це поняття включає в себе різні рухи протягом всієї історії для підтримки корейської культурної ідентичності, історії та етнічної приналежності.

Історія[ред.ред. код]

Історично склалося, що головними цілями націоналістичного руху в Кореї були просування і захист древньої корейської культури та національної ідентичності від іноземного впливу, а також зміцнення незалежницького руху у часи колоніальної Кореї. [1] Для того, щоб отримати політичну і культурну автономію, Корея мусила спершу позбутися культурної залежності. З цієї причини націоналістичний рух домагався відновлення та збереження традиційної культури Кореї. Селянський рух Донґхак (Тонхак) (досл. «Східне вчення»), який почався в 1870-х років, можна розглядати як ранню форму корейського націоналістичного руху опору проти іноземного впливу. На зміну йому з часом прийшов рух «Праведна Армія», а згодом — серія корейських рухів опору, які зумовили, зокрема, сучасне існування двох корейських держав.


Посилання[ред.ред. код]

  1. Ryu Tongshik (1999)
    « В той час як японські вчені здійснювали дослідження культури Кореї

    у своїх колоніальних цілях, корейські вчені, з іншого боку, почали свої власні дослідження, з метою виявлення в традиційній культурі духовних основ руху за незалежність проти Японії

    »