Корецький Сергій Федорович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Корецький Сергій Федорович
Народився 14 березня 1978(1978-03-14) (43 роки)
Луцьк, Українська РСР, СРСР
Діяльність бізнесмен
Alma mater Луцький національний технічний університет

Сергі́й Фе́дорович Коре́цький (нар. 14 березня 1978 у Луцьку в сім'ї службовців) — генеральний директор компанії WOG.

Освіта[ред. | ред. код]

2001 року закінчив машинобудівний факультет Луцького державного технічного університету, 2005-го — факультет бізнесу цього ж вишу.

Кар'єра[ред. | ред. код]

1997 року ще студентом прийшов на роботу у Групу компаній «Континіум», головним стратегічним напрямком діяльності якої є нафтовий бізнес (WOG), і з цього часу пройшов професійний шлях від працівника аналітичного відділу до Головного управляючого цієї компанії та молодшого Партнера.

У 2001 році Сергій Корецький очолив відділ обліку та аналізу господарської діяльності компанії.

2002 року його призначають директором провідної на той час компанії Групи «Континіум» — «Західна Нафтова Група». Протягом п'яти років його керівництва стрімко розвинулася мережа АЗК WOG до рівня другого за кількістю станцій оператора роздрібного ринку України. Також Сергій брав активну участь в розбудові усіх інших бізнес-напрямків (молочного, готельного, будівельного тощо).

З 2007 Сергій Корецький — генеральний директор управляючої компанії Групи. Під його керівництвом остаточно виділилися та сформувалися бізнес-напрямки «Континіума», сформовані їхні управлінські команди, проведена необхідна реструктуризація, запроваджені прозорі, найкращі світові бізнес-практики. Проведені успішні операції злиття та поглинання з конкурентами, об'єднання, консолідація. Особливо ефективність управління Сергія Корецького проявилася підчас економічної кризи в країні, завдяки його кризис-менеджменту Група не тільки втримала, але й внаслідок успішних M&A, покращила свої ринкові позиції.

З 2013 Сергій Корецький СЕО та молодший Партнер компанії WOG.[1]

Цитати[ред. | ред. код]

«Тільки результат може бути оцінкою діяльності, як працівників, так і компанії в цілому. Він або є, або немає. Все інше — лірика».[1]

Сім'я[ред. | ред. код]

Одружений. Виховує 12-річну доньку.

Хобі[ред. | ред. код]

Фотографія, подорожі, дайвінг.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б WOG: Історія успіху. Архів оригіналу за 26 березень 2016. Процитовано 26 березень 2016. 

Посилання[ред. | ред. код]