Користувач:Ahonc

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Деякий час не матиму можливості приділяти достатню увагу Вікіпедії. Повідомлення можна залишати на сторінці обговорення або надсилати електронною поштою, але вчасної відповіді не обіцяю.
Вікіпедія:Вавилон
uk Українська мова для цього користувача є рідною.
ru-4 Этот участник владеет русским языком почти как родным.
en-2 This user is able to contribute in English at an intermediate level.
de-1 Dieser Benutzer hat grundlegende Deutschkenntnisse.
6897
Цей користувач в українській Вікіпедії вже 6897 днів
НМН Цей користувач любить мордувати новачків
Добрі статті
Добра стаття
Добра стаття
Вибрані списки
Вибраний список
Вибраний список

Посилання


За значну та невтомну роботу над статтями з географії та населених пунктів, а також за загальне редагування --ΑΜακυχα Θ 20:36, 29 червня 2007 (UTC)
Згущівка
За внесок у Заливці НП Смоленської області . Сподіваюсь що будете допомагати надалі --«Teo» обг 09:59, 2 листопада 2012 (UTC)
дякую
що Ти є, щоб Тобі ставити запитання. чи ділитися якоюсь вільноліцензійною фоторадістю ;) дуже сподіваюся, що Ти не очікуватимеш, що кількість запитань буде меншати. чи що вони ставатимуть простішими. і будеш готовий відповідать не тільки багатоплановим «хз». дякую. я дуже рада, що Ти є --アンタナナ 00:49, 18 листопада 2012 (UTC+2)
Нагорода
За внесок у відвідуваність Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у червні 2013 отримала +260 843 переглядів!

Це 24 місце серед усіх вікіпедистів!

Вітаю і бажаю сил, часу і натхнення! --Perohanych (обговорення) 16:22, 16 липня 2013 (UTC)

Згущівочка з кавою
За те, що згодився допомогти з перекладом Тех. новин,
за що Ата страшенно вдячна, а ще низько вклоняється і частує згущиком з кавою — смакота ж! ) -- Ата (обг.) 12:10, 30 липня 2013 (UTC)
Згущівка
За даними аналізу ГО «Вікімедіа Україна», ти став одним із найактивніших тимчасових адміністраторів в українській Вікіпедії у першому півріччі цього року. Вітаємо і дякуємо за твій внесок у складний для України час! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 19:53, 20 жовтня 2022 (UTC)
Згущівка
За даними аналізу ГО «Вікімедіа Україна», ви стали одним із найактивніших адміністраторів української Вікіпедії у другому півріччі минулого року. Вітаємо і дякуємо за ваш внесок!--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 14:02, 12 січня 2023 (UTC)