Користувач:AtUkr/Доопрацювання тижнів (ч.2)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Частина 1 Частина 2 Частина 3

Ця частина включає нестворені статті з Вікі-Шевченкіани до Музейної вікі-екскурсії 2010 включно.

  1. 500 миль Індіанаполісу
  2. ADAC Procar
  3. BMW V12 LMR
  4. BTCC
  5. Caravan of Courage: An Ewok Adventure
  6. Champ Car
  7. Dallara SP1
  8. Ewoks: The Battle for Endor
  9. Formula One Group
  10. Fun Cup
  11. GP2 Asia
  12. GP3
  13. Grand Prix Masters
  14. IA GT
  15. Indy Lights
  16. IndyCar Series
  17. Lola B2K/40
  18. Nardi 750LM
  19. NASCAR
  20. Nimrod NRA/C2
  21. Nissan R90C
  22. Oreca 01
  23. Panoz Esperante GTR-1
  24. Panoz LMP07
  25. Panoz LMP-1 Roadster-S
  26. Pescarolo 01
  27. Peugeot 905
  28. Porsche 356
  29. Porsche 718
  30. Porsche 906
  31. Porsche 907
  32. Porsche 908
  33. Porsche 910
  34. Porsche 911 GT1
  35. Porsche 914-6 GT
  36. Porsche 917
  37. Porsche 935
  38. Porsche 936
  39. Porsche 956
  40. Porsche 961
  41. Porsche 962
  42. Porsche RS Spyder
  43. Porsche WSC-95
  44. Reynard 02S
  45. Riley Scott Mk III
  46. Sauber C7
  47. Sauber C8
  48. Sauber C9
  49. Sauber SHS C6
  50. SpeedCar Series
  51. Star Wars: Droids
  52. Star Wars: Ewoks
  53. The Great Heep
  54. The Star Wars Holiday Special
  55. Toyota GT-One
  56. Toyota TS010
  57. Triumph TR2
  58. Triumph TR3
  59. Triumph TR4
  60. V8 Supercars
  61. WTCC
  62. А1 Гран прі
  63. Адам Пільх
  64. Александра Наталлі-Свят
  65. Алеш Грдличка
  66. Альфа-Ромео (команда Формули-1)
  67. Американська серія Ле-Ман
  68. Американський пиріг 4:Табір
  69. Анджей Бласік
  70. Анджей Бласік
  71. Анджей Карвета
  72. Анджей Карвета
  73. Анджей Квасьник
  74. Анджей Саріуш-Скомпський
  75. Анна Марія Боровська
  76. Аркадіуш Рибицький
  77. Архітектура Черкас
  78. Баворівський замок
  79. Барбара Мамінська
  80. Бартош Боровський
  81. Безприм
  82. Бенеттон
  83. Білецький Микола Сергійович
  84. Білий Лотос (секта)
  85. Білостоцька єпархія
  86. Богородчанський замок
  87. Боржавський замок
  88. Бразильська єпархія Польської православної церкви
  89. Бразильська Формула 3
  90. Братиславський ляльковий театр
  91. Браун (команда Формули-1)
  92. Броніслав Ґостомський
  93. Броніслав Квятковський
  94. Броніслав Квятковський
  95. Броніслава Оравець-Леффлер
  96. Варшавська єпархія
  97. Варшавський вікаріат
  98. Василій (Дорошкевич)
  99. Веслав Вода
  100. Виноградівський замок Канків
  101. Владислав I Герман
  102. Владислав Стасяк
  103. Влодзімеж Потасінський
  104. Вроцлавська єпархія Польської православної церкви
  105. Вулиця імені Леха Качинського (Одеса)
  106. Вулиця Остафія Дашкевича (Черкаси)
  107. Ґабріела Зих
  108. Ґжеґож Дольняк
  109. Гілка вербова, гілка тернова (1989)
  110. Гоночні прaпори
  111. Градчани
  112. Ґражина Ґенсицька
  113. Гримайлівський замок
  114. Гусятинський замок
  115. Данилівський замок
  116. Даріуш Янковський
  117. Денні Халм
  118. Джекі Стюарт
  119. Джоді Шектер
  120. Дмитрієв Олександр Володимирович
  121. Дніпровський (Черкаси)
  122. Думи Кобзаря
  123. Ева Бомковська
  124. Едвард Духновський
  125. Едді Джордан
  126. Еліо де Анджеліс
  127. Емерсон Фітіпальді
  128. Ерроуз (команда Формули-1)
  129. Єлевферій (Воронцов)
  130. Замок Мнішеків
  131. Замок Тадеуша Даховського
  132. Замок у Більче-Золотому
  133. Замок у Новосілці
  134. Збіґнев Дембський
  135. Збігнев
  136. Звягельська фортеця
  137. Здзіслав Круль
  138. Зенона Божена Мамонтович-Лоєк
  139. Злива (1929)
  140. Зоряні війни (продовження)
  141. Зоряні війни (серіал)
  142. Ізабела Томашевська
  143. Ізабела Яруґа-Новацька
  144. Імені великого Кобзаря (1959)
  145. Йоаким (Грдий)
  146. Йоанна Аґацька-Індецька
  147. Казімеж Гілярський
  148. Кандідов Михайло Дмитрович
  149. Катажина Дорачинська
  150. Катерина (1911)
  151. Кафедральний собор Марії Магдалини (Варшава)
  152. Кіровоградський будівельний коледж
  153. Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки
  154. Кіровоградський кібернетико-технічний коледж
  155. Кіровоградський комерційний технікум
  156. Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету
  157. Кіровоградський медичний коледж імені Є. Й. Мухіна
  158. Кіровоградський музей "Фолк"
  159. Кіровоградський пожежний музей
  160. Кіровоградський технікум механізації сільського господарства
  161. Кіровоградський коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту
  162. Кладно
  163. Королівський замок Нялаб
  164. Коротеєв Костянтин Аполлонович
  165. Лара Крофт: Розкрадачка гробниць 2 - Колиска життя (фільм)
  166. Лега Юрій Григорович
  167. Лешек Дептула
  168. Лешек Сольський
  169. Лєстек
  170. Личківський замок
  171. Лодзинська єпархія
  172. Люблинська єпархія
  173. Макарій (Оксіюк)
  174. Маленький Тарас і Тарас Шевченко (1926)
  175. Маріо Альмондо
  176. Маріо Андретті
  177. Маріуш Гандзлик
  178. Маріямпільський замок
  179. Мартін Уітмарш
  180. Маршалек Сейму Республіки Польща
  181. Маршалек Сенату Республіки Польща
  182. Мисливський замок
  183. Містер та місіс Сміт (фільм)
  184. Міські голови Черкас
  185. Монастир бернардинів (Гвіздець)
  186. Музичук Валерій Вікторович
  187. На Тарасовій горі (1961)
  188. Назар Стодоля (1936 і фільм 1953)
  189. Найджел Менселл
  190. Найджел Степні
  191. Наймичка (1964)
  192. Нельсон Піке Соуту
  193. Нік Фрай
  194. Ніколай (Коцвар)
  195. Нюрбургринг
  196. Остерський замок
  197. Павел Випих
  198. Палац (Шпола)
  199. Палац баронів Бруніцьких
  200. Палац графа Бадені у Коропці
  201. Пам'ятник Леніну (Черкаси)
  202. Пам'ятник Тарасу Шевченку (Дніпропетровськ)
  203. Пам'ятник Тарасу Шевченку (Луцьк)
  204. Пам'ятник Тарасу Шевченку (Прилуки)
  205. Пантеон Вічної Слави (Кіровоград)
  206. Парк імені 50-річчя Жовтня (Кіровоград)
  207. Парк Космонавтів (Кіровоград)
  208. Парк Перемоги (Кіровоград)
  209. Парк Пушкіна (Кіровоград)
  210. Парк Хіміків (Черкаси)
  211. Перемишльська єпархія Польської православної церкви
  212. Південно-Західний (Черкаси)
  213. Плотицький палац
  214. Площа Слави (Черкаси)
  215. Поет і княжна (1999)
  216. Польський Катинський Фонд
  217. Прем’єр-міністри Словаччини
  218. Прем’єр-міністри Чехії
  219. Прометей (1935)
  220. Промисловість Черкас
  221. Пшемислав Ґосевський
  222. Рестриктор
  223. Ришард Румянек
  224. Розповіді про Шевченка (1963)
  225. Роман Інджейчик
  226. Романюк Петро Михайлович
  227. Рон Денніс
  228. Росс Браун
  229. Савва (Грицуняк)
  230. Садиба (Серебринці)
  231. Садиба (Шпола)
  232. Садиба Браницьких
  233. Садиба Давидових
  234. Садиба княгині В.В.Голiциної
  235. Садиба Лизогубів
  236. Садибний будинок
  237. Сазана
  238. Світова серія Рено
  239. Святкування сторіччя з дня народження Тараса Шевченка в 1914 році
  240. Свято-Різдво-Богородицький чоловічий монастир
  241. Свято-Троїцький кафедральний собор
  242. Себастіан Карпінюк
  243. Серія Ле-Ман
  244. Симеон (Яковлевич)
  245. Скудерія Феррарі
  246. Скульптурні прикраси Карлова моста
  247. Словаки в Україні
  248. Смирнов Олексій Макарович
  249. Сон (1964)
  250. Сплітер (автомобіль)
  251. Станіслав Єжи Коморовський
  252. Станіслав Єжи Коморовський
  253. Станіслав Мікке
  254. Станіслав Наленч-Коморницький
  255. Стефан Меляк
  256. Сторінка життя (1964)
  257. Струсівський палац
  258. Суперліга Формула
  259. Супральський монастир
  260. Тадеуш Лютоборський
  261. Тарас Шевченко (1951)
  262. Тарас Шевченко. Заповіт (1992—1999, 9 с, відео)
  263. Творчість Шевченка у музиці
  264. Тереза Валевська-Пшиялковська
  265. Тихон (Холлоші)
  266. Тіррелл (команда Формули-1)
  267. Томаш Мерта
  268. Томаш Піскорський
  269. Тут жив Кобзар (1965)
  270. Україна-Центр
  271. Українська спілка ветеранів Афганістану
  272. Федерація катинських родин
  273. Формула 2
  274. Формула 2000
  275. Формула Mazda
  276. Формула V6 Азія
  277. Формула БМВ
  278. Формула Ві
  279. Формула Кенінг
  280. Формула Маруті
  281. Формула Мастер
  282. Формула Ніппон
  283. Формула Опель
  284. Формула Палмер Ауді
  285. Формула Пасифік
  286. Формула Русь
  287. Формула Супер Ві
  288. Формула Тойота
  289. Формула Форд 1600
  290. Формула Форд
  291. Формула Юніор
  292. Формула-1000
  293. Формула-3000
  294. Формула-5000
  295. Фортеця Калаур (Рашків)
  296. Фортеця Сороки
  297. Францішек Ґонґор
  298. Хелмський замок
  299. Хустина (кантата)
  300. Церква (Юнаково)
  301. Цільнометалева оболонка
  302. Чемпіонат Черкаської області з футболу 2004
  303. Чемпіонат Черкаської області з футболу 2005
  304. Чемпіонат Черкаської області з футболу 2006
  305. Чемпіонат Черкаської області з футболу 2007
  306. Чемпіонат Черкаської області з футболу 2008
  307. Черкаський міст
  308. Черкаські бархани
  309. Черленківський замок
  310. Чеслав Цивінський
  311. Чехи в Україні
  312. Шевченкіана
  313. Шевченківські дні
  314. Шевченко — художник (1954)
  315. Юзеф Йонець
  316. Яблуневий (Черкаси)
  317. Янівський замок
  318. Яніна Натусевич-Мірер
  319. Яніна Фетлінська
  320. Януш Крупський