Королівська дорога (Панама)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Колоніальні комерційні шляхи через Панамський перешийок:
Колоніальні комерційні шляхи через Панамський перешийок: ▬▬▬ Королівська дорога до Портобело ▬▬▬ Королівська дорога до Номбре де Діос ▬▬▬ Каміно-де-Крусес (суходольна частина) ▬▬▬ Каміно-де-Крусес (річкова частина)

Королівська дорога (ісп. El Camino Real) — була одним із двох історичних маршрутів на Панамському перешийку, що з'єднували Карибське море з Тихим океаном у колоніальні часи. Збудована приблизно в 1519 році, після заснування Старої Панами, вона, разом з дорогою Каміно-де-Крусес залишалась єдиним способом перетину Панамського перешийка від океану до океану протягом трьох з половиною сторіч - аж до часів будівництва Панамської залізниці.

Початковий маршрут Королівської дороги поєднував міста Панаму та Номбре де Діос, але в 1597 році він був перенаправлений до Портобело. Довжина дороги складала біля 70 км.

Будучи найкротшим маршрутом від Тихого до Атлантичного океану, дорога стала найважливішим комерційним маршрутом Іспанської імперії протягом 16-17 століть.

Величезні обсяги срібла і золота, що надходили з Перу, вивантажувались з кораблів в Панамі, перевантажувались на мулів і транспортувались по Королівській дорозі в складі Срібних караванів до Номбре-де-Діос (а згодом до Портобело) де знову завантажувались на кораблі для подальшого перевезення в Іспанію. Згідно з даними іспанських архівів, щорічно по Королівській дорозі перевозили від 100 до 200 тонн срібла.

Залишки Королівської дороги на березі озера Алахуела. Дорога була кам'яною, завширшки 4 фути. Краї дороги виділені більш великим камінням

Каравани з величезними скарбами, що перевозились Королівською дорогою та кінцеві міста, які вона поєднувала, були привабливою здобиччю для різноманітних грабіжників та піратів.

В 1572 році англійський приватир Френсіс Дрейк пограбував Номбре де Діос.

В 1573 році люди Дрейка, обєднавшись з французськими корсарами під орудою Гійома ле Тестю, спільними зусиллями зробили засідку на Королівській дорозі в двох милях від Номбре де Діос і зуміли захопити та пограбувати Срібний караван, що складався з 190 мулів, на яких перевозили біля 30 тонн срібла та золота.

В 1595 році Дрейк знову захопив Номбре де Діос, але цього разу значних скарбів в місті не виявилось. Після цього кінцевий пункт маршруту було перенесено до більш захищеного Портобело.

В 1671 році Стара Панама була захоплена, пограбована і повністю зруйнована піратським загоном під орудою Генрі Моргана. В результаті цього нападу, Королівська дорога була перенаправлена в нове місто Панама, що було засноване в 5 милях (8 км) на південний захід.

Залишки бруківки дороги Каміно Реаль де Крусес

Через постійні напади піратів, а також внаслідок захоплення і руйнування британським флотом Портобело в 1739 році під час Війни за вухо Дженнінгса, використання Королівської дороги у Панамі в 18 ст. вступило у фазу занепаду, а з будівництвом Панамської залізниці в 1855 р. припинилось взагалі.

З плином часу більша частина дороги була знищена внаслідок поглинання джунглями і людської діяльності (у районах поблизу міста Панама). Станом на сьогодні, відрізки дороги можна побачити лише в районах, що знаходяться в межах національного парку Шагрес та національного парку Портобело.