Коруп

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Brücke Eingang Korup.JPG

Національний парк Коруп (фр. Parc national de Korup) — національний парк Камеруну, заснований в 1986 році. Є частиною масивів африканського тропічного лісу, по площі (1252 км2) порівняємо з територією Лондонській агломерації.[1]

Фауна і флора парку надзвичайно багата. Щільність дерев які ростуть на одному гектарі території парку одна з найвищих серед усіх національних парків світу (7500 дерев на гектар). Всього ж на території національного парку Коруп виростає приблизно 1700 видів рослин, з яких близько 30 % ендеміки.

Парк грає важливу роль в забезпеченні виживання і збереження популяції великої кількості видів приматів, яких на його території представлено 25 % від всіх видів зустрічаються в Африці, всього ж на території парку мешкає 161 вид ссавців (з 33 родин). Також на території парку зустрічається велика кількість птахів — приблизно 410 видів представляють 53 родини, плазунів — 82 види, амфібій — 92 види, риб — 130 видів. Дуже багато видове різноманіття метеликів (на даний момент відомі близько 500 видів, але передбачається що реально їх кількість мало не вдвічі більше).

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

http://www.zoolog.com.ua/ecosvit47.html