Кримська дирекція залізничних перевезень

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кримська дирекція
Id er1-54.jpg
Статус діюча
Засновано 1873
Штаб-квартира Сімферополь
Роки функціонування з 1873
Країна Україна
Ширина колії 1 520 мм

Кримська дирекція залізничних перевезень — дирекція Придніпровської залізниці. Дирекція обслуговує Автономну Республіку Крим та Севастополь. До березня 2014 також обслуговувала і південно-східну частину Херсонської та південно-західну частини Запорізької області. На території дирекції проживає приблизно 2,5 млн осіб.

15 березня 2014 року в результаті анексії Криму Росією фактично перейшла під керівництво Російських залізниць під назвою "ФГУП «Крымская железная дорога»". Станція місцезнаходження дирекції — Сімферополь. Інші крупні станції — Джанкой, Севастополь, Євпаторія-Курорт, Феодосія та Керч.

Історія[ред. | ред. код]

Вперше на кримському півострові залізниця з'явилася у 1854—1856 роках між Севастополем і Балаклавою, коли регіон в ході Кримської війни опинився під опікою Великої Британії[1]. Залізниця поставляла вантажі з Балаклавської бухти на фронт. Однак в 1856 році, коли Велика Британія згідно з Паризьким миром змушена була віддати Севастополь росіянам, залізницю було розібрано англійцями ж, а рейки продані Туреччині.

Залізничне сполучення між Кримським півостровом і материковою частиною Російської імперії було відкрито лише 1875 року. Споруджена російським магнатом П. І. Губоніним залізниця зв'язала Севастополь зі станцією Лозовою, яка на той час вже була сполучена з Харковим і Москвою. В 1895 році залізниця була прокладена також до Євпаторії і Феодосії. В кінці 1880-х — початку 1900-х років розглядався також проект будівництва залізниці від Севастополя до Ялти, проте за часів імперії він не був втілений, а в радянські часи був визнаний небезпечним через високу сейсмічність регіону[1].

Залізниці[ред. | ред. код]

З іншими залізничними дирекціями зв'язує:

  1. Міжнародна двоколійна електрифікована залізниця Сімферополь — Джанкой — Новоолексіївка — Мелітополь — Запоріжжя — Харків — Бєлгород — Москва;
  2. Одноколійна неелектрифікована лінія Керч — Владиславівка — Джанкой — Херсон — Миколаїв (далі на Одесу, Західну Україну та Київ);
  3. Пором Крим — Кавказ, що розташований у Керчі, який з'єднує Придніпровську залізницю Української залізниці та Північно-Кавказьку залізницю Російської залізниці.

Інші залізниці є лише відгалуженнями від попередніх. Найбільш значущими є:

Пасажиропотік[ред. | ред. код]

До Кримської кризи 2014 року влітку пасажиропотік збільшувався в кілька разів, оскільки дирекція забезпечувала діяльність залізниці у найпопулярнішому серед туристів регіоні — в Криму. Після припинення із 27 грудня 2014 року пасажирського та вантажного сполучення із материковою частиною України залізниці Криму почали відігравати виключно місцеве значення.

Межує з[ред. | ред. код]

Межує з такими дирекціями:

Назва дирекції Назва залізниці Кількість з'єднань Дільниці з'єднання Магістральна лінія
Запорізька дирекція Придніпровська залізниця 1 Новоолексіївка — Джанкой Крим — Москва
Херсонська дирекція Одеська залізниця 1 Джанкой — Херсон Крим — Одеса

Фотогалерея[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]