Кубок Австрії з футболу 2019—2020

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кубок Австрії 2019—2020
Подробиці
Дата проведення 19 липня 2019 - травень 2020
Кількість учасників 64
Призові місця
Статистика

Кубок Австрії з футболу 2019–2020 — 85-й розіграш кубкового футбольного турніру в Австрії. Титул захищає Ред Булл.

Календар[ред. | ред. код]

Раунд Дата Матчі Клуби
1/32 фіналу 19-21 липня 2019 32 64 → 32
1/16 фіналу 25 вересня 2019 16 32 → 16
1/8 фіналу 8 16 → 8
1/4 фіналу 4 8 → 4
1/2 фіналу 2 4 → 2
Фінал 1 2 → 1

1/32 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
19 липня 2019
Аніф (3) 1:4 Штурм (Грац)
Трейбах (4) 1:2 Сваровський Тироль
Лангенегг (3) 1:4 Аустрія (Клагенфурт) (2)
Брукк/Лайта (3) 0:4 Рід (2)
Вольфсберг (3) 4:1 Електра (4)
Кіцбюель (3) 0:7 Ваккер (Інсбрук) (2)
Галль (3) 1:5 Юніорс (2)
Ебрайгсдорф (3) 2:1 дч Лафніц (2)
Бад-Глайхенберг (3) 2:3 Форвертс (Штайр) (2)
Глайсдорф (3) 4:0 Драсбург (3)
Юніон Гуртен (3) 1:0 Целль-ам-Зе (4)
Зекірхен (3) 1:4 Амштеттен (2)
Вінер Шпорт-Клуб (3) 2:6 Дорнбірн (2)
Маєрверк (3) 1:2 Мархфельд (3)
Парндорф (4) 1:7 Ред Булл (Зальцбург)
20 липня 2019
Вольфурт (3) 0:3 Флорідсдорфер (2)
Вінер-Вікторія (3) 2:2 пен. 5:3 Гартберг
Глогніц (5) 1:2 Санкт-Пельтен
Кеттманнсдорф (4) 0:9 Аустрія (Відень)
Пінкафельд (4) 0:10 Маттерсбург
Герта (3) 1:0 Гогенемс (3)
Штадль-Паура (3) 0:5 Аустрія (Лустенау) (2)
Куфштайн (3) 1:6 Альтах
Клагенфурт (4) 0:9 Вольфсбергер
Санкт-Анна (3) 1:0 Карлсдорф (3)
Юніон Едельвейс Лінц (4) 0:5 Адміра Ваккер Медлінг
Трайскірхен (3) 1:5 Горн (2)
Леобендорф (3) 0:5 Блау-Вайс Лінц (2)
Юніон Фекламаркт (3) 2:6 ЛАСК Лінц
Нойсідл-ам-Зее (3) 1:6 Грацер (2)
21 липня 2019
Аллергайліген (3) 1:9 Рапід (Відень)
Швац (3) 1:3 Капфенберг (2)

1/16 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
25 вересня 2019
Аустрія (Клагенфурт) (2) : Штурм (Грац)
Форвертс (Штайр) (2) : Рід (2)
Вольфсберг (3) : Вольфсбергер
Грацер (2) : Ваккер (Інсбрук) (2)
Глайсдорф (3) : Юніорс (2)
Санкт-Анна (3) : Дорнбірн (2)
Рапід (Відень) : Ред Булл (Зальцбург)
Аустрія (Лустенау) (2) : Флорідсдорфер (2)
Сваровський Тироль : Аустрія (Відень)
Санкт-Пельтен : Маттерсбург
Герта (3) : Альтах
Ебрайгсдорф (3) : Адміра Ваккер Медлінг
Юніон Гуртен (3) : Горн (2)
Амштеттен (2) : Блау-Вайс Лінц (2)
Вінер-Вікторія (3) : ЛАСК Лінц
Мархфельд (3) : Капфенберг (2)

1/8 фіналу[ред. | ред. код]

1/4 фіналу[ред. | ред. код]

1/2 фіналу[ред. | ред. код]

Фінал[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]