Кубок Ліхтенштейну з футболу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кубок Ліхтенштейну
Засновано 1946
Регіон Ліхтенштейн Ліхтенштейн
Конфедерація УЄФА
Поточний чемпіон «Вадуц»
Найбільше перемог «Вадуц» (47)
Сайт Офіційний сайт
Soccerball current event.svg 2019-20

Ку́бок Ліхтенште́йну з футбо́лу — єдине футбольне змагання в Ліхтенштейні, переможцеві якого дається путівка в 2-й кваліфікаційний раунд Ліги Європи УЄФА. Країна не має свого власного чемпіонату, оскільки команди з Ліхтенштейну беруть участь у чемпіонаті Швейцарії.

Чемпіони Лихтенштейну з футболу[ред. | ред. код]

З моменту вступу в 1932 році в Швейцарську футбольну асоціацію клуби Ліхтенштейну Бальцерз та Трізен стали також членами федерації футболу кантону Санкт-Галлен. В 1933 році до них приєднався Вадуц, що грав до цього протягом одного року в регіональній лізі австрійської землі Форарльберг, і всі 3 клуба (інші 4 клуби князівства були засновані вже після Другої світової війни) були об'єднані в одну регіональну групу. Представник князівства, що зайняв найвище місце, ставав чемпіоном Ліхтенштейну. В сезоні 1936/37 років у змаганнях під егідою федерації футболу Санкт-Галлена брав участь тільки один учасник від Ліхтенштейну — Трізен, який був оголошений чемпіоном Ліхтенштейну без ігор з іншими командами князівства.

У подальшому клуби князівства в одній регіональній групі не грали, а чемпіони Ліхтенштейну не оголошувалися. Після Другої світової війни команди почали змагатися в кубковому турнірі.

Переможці та фіналісти[ред. | ред. код]

КлубФіналиПеремогПоразок
Вадуц604713
Бальцерс261115
Трізен18810
Ешен-Маурен22517
Шан14311
Руггелль7-7
Трізенберг1-1

Посилання[ред. | ред. код]