Кубок Португалії з футболу 2019—2020

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кубок Португалії 2019—2020
Подробиці
Дата проведення 7 вересня 2019 - весна 2020
Кількість учасників 165
Призові місця
Статистика

Кубок Португалії з футболу 2019–2020 — 80-й розіграш кубкового футбольного турніру в Португалії. Титул захищає Спортінг (Лісабон).

Календар[ред. | ред. код]

Раунд Дата матчів Матчі Клуби
Перший раунд 7-15 вересня 2019 55 165 → 110
Другий раунд 28-29 вересня 2019 46 110 → 64
1/32 фіналу 17-20 жовтня 2019 32 64 → 32
1/16 фіналу 22-24 листопада 2019 16 32 → 16
1/8 фіналу 8 16 → 8
1/4 фіналу 4 8 → 4
1/2 фіналу 4 4 → 2
Фінал 1 2 → 1

1/32 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
17 жовтня 2019
Алверка (3) 2:0 Спортінг (Лісабон)
18 жовтня 2019
Кова-да-Пієдаді (2) 0:4 Бенфіка
19 жовтня 2019
Фабріл (3) 1:3 Морейренсі
Кондейша (3) 0:1 Ріу Аве
Лолетану (3) 1:2 дч Пасуш ді Феррейра
Сінтра (3) 1:1 пен. 4:3 Віторія (Гімарайнш)
Певідем (4) 0:2 Белененсеш
Амора (3) 0:1 Санжуаненсі (3)
Спортінг (Ешпінью) (3) 2:1 Вілафранкенсе (3)
Академіку (Візеу) (2) 3:1 Реал (Келуш) (3)
Пенафієл (2) 0:2 Жил Вісенте
Фейренсі (2) 3:0 Тондела
Фаренсе (2) 5:2 Авеш
Леса (3) 1:3 Брага
Академіка (Коїмбра) (2) 2:1 Портімоненсі
Коїмброш (3) 0:5 Порту
20 жовтня 2019
Олівейренсе (2) 0:3 Санта-Клара
Лусітанія Лоуреоса (3) 1:1 пен. 5:6 Фамалікан
Шавеш (2) 2:1 дч Боавішта
Агілас де Морадал (4) 0:5 Віторія (Сетубал)
Бейра-Мар (3) 2:2 пен. 5:4 Марітіму
Варзим (2) 1:0 Ештуріл (2)
Валадареш Гая (3) 0:0 пен. 10:11 Канелас 2010 (3)
Мафра (2) 1:0 дч Фафе (3)
Маріньєнсі (3) 1:0 Фатіма (3)
Віторія (Сернаше) (3) 0:0 пен. 4:5 Сертаненсі (3)
Лейшойш (2) 4:2 Праєнсі (3)
Лореш (3) 4:2 дч Бенфіка (Кастело Бранко) (3)
Педрас Салгадаш (3) 1:0 Рекрейо Агуеда (3)
Каса Піа (2) 1:3 Візела (3)
Ароука (3) 1:0 Мереліненсі (3)
Олімпіку (Монтіжу) (3) 0:1 Анадія (3)

1/16 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
22 листопада 2019
Лейшойш (2)  : Санта-Клара
Варзим (2)  : Лореш (3)
23 листопада 2019
Сертаненсі (3)  : Фаренсе (2)
Спортінг (Ешпінью) (3)  : Ароука (3)
Академіку (Візеу) (2)  : Фейренсі (2)
Фамалікан  : Академіка (Коїмбра) (2)
Брага  : Жил Вісенте
Візела (3)  : Бенфіка
24 листопада 2019
Педрас Салгадаш (3)  : Канелас 2010 (3)
Ріу Аве  : Алверка (3)
Морейренсі  : Мафра (2)
Сінтра (3)  : Маріньєнсі (3)
Пасуш ді Феррейра  : Санжуаненсі (3)
Шавеш (2)  : Белененсеш
Порту  : Віторія (Сетубал)
Анадія (3)  : Бейра-Мар (3)

1/8 фіналу[ред. | ред. код]

1/4 фіналу[ред. | ред. код]

1/2 фіналу[ред. | ред. код]

Фінал[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]