Кубок СРСР з футболу 1980

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кубок СРСР 1980
Кубок СРСР.gif
Подробиці
Дата проведення 25 лютого — 9 серпня 1980
Кількість учасників 48
Призові місця
Gold medal blank.svg Чемпіон Шахтар (Донецьк) (3-й раз)
Silver medal blank.svg Віце-чемпіон Динамо (Тбілісі)
Статистика
Бомбардир(и) Реваз Челебадзе
 (9 м'ячів)
Зіграно матчів 132
Забито голів 291 (2.2 за матч)
1979
1981

Кубок СРСР з футболу 1980 — 39-й розіграш кубкового футбольного турніру в СРСР. Володарем Кубка втретє став клуб «Шахтар» (Донецьк).

Зональний етап[ред. | ред. код]

1 зона[ред. | ред. код]

М Клуб І В Н П М О
1. Факел (Воронеж) 5 2 2 1 5—3 6
2. Спартак (Москва) 5 2 2 1 5—4 6
3. Металіст (Харків) 5 1 4 0 2—1 6
4. Зеніт (Ленінград) 5 1 3 1 5—3 5
5. Кубань (Краснодар) 5 1 2 2 4—5 4
6. Крила Рад (Куйбишев) 5 1 1 3 1—6 3
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
27 лютого Сочі Труд Зеніт 3:0 Факел
27 лютого Сочі Труд Кубань 2:0 Крила Рад
27 лютого Сочі Центральний Спартак 0:0 Металіст
1 березня Сочі Центральний Крила Рад 1:0 Зеніт
1 березня Сочі Трудові резерви Металіст 2:1 Кубань
1 березня Сочі Труд Факел 3:0 Спартак
4 березня Сочі Труд Зеніт 1:1 Кубань
4 березня Сочі Труд Металіст 0:0 Факел
4 березня Сочі Центральний Спартак 2:0 Крила Рад
7 березня Сочі Труд Зеніт 0:0 Металіст
7 березня Сочі Центральний Спартак 2:0 Кубань
7 березня Сочі Труд Факел 2:0 Крила Рад
10 березня Сочі Труд Кубань 0:0 Факел
10 березня Сочі Труд Металіст 0:0 Крила Рад
10 березня Сочі Центральний Спартак 1:1 Зеніт

2 зона[ред. | ред. код]

М Клуб І В Н П М О
1. Шахтар (Донецьк) 5 5 0 0 9—2 10
2. Таврія (Сімферополь) 5 3 1 1 11—6 7
3. Чорноморець (Одеса) 5 1 3 1 5—6 5
4. Зоря (Ворошиловград) 5 1 2 2 6—8 4
5. Спартак (Нальчик) 5 1 2 2 3—5 4
6. Кузбас (Кемерово) 5 0 0 5 3—10 0
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
25 лютого Самарканд СВ ВАКУ Зоря 3:2 Кузбас
25 лютого Самарканд Локомотив Чорноморець 0:0 Спартак
25 лютого Самарканд Спартак Шахтар 3:2 Таврія
27 лютого Самарканд СВ ВАКУ Спартак 2:0 Кузбас
27 лютого Самарканд Спартак Чорноморець 2:2 Таврія
27 лютого Самарканд Локомотив Шахтар 1:0 Зоря
1 березня Самарканд Локомотив Таврія 3:1 Зоря
1 березня Красногвардійськ Пахтакор Чорноморець 2:1 Кузбас
1 березня Самарканд СВ ВАКУ Шахтар 2:0 Спартак
4 березня Самарканд СВ ВАКУ Таврія 2:0 Спартак
4 березня Красногвардійськ Пахтакор Чорноморець 1:1 Зоря
4 березня Іштихан Міанколь Шахтар 1:0 Кузбас
7 березня Бектемир Ім. 60 років ВЛКСМ Спартак 1:1 Зоря
7 березня Самарканд СВ ВАКУ Таврія 2:0 Кузбас
7 березня Самарканд Локомотив Шахтар 2:0 Чорноморець

3 зона[ред. | ред. код]

М Клуб І В Н П М О
1. Динамо (Київ) 5 5 0 0 13—1 10
2. Ністру (Кишинів) 5 3 1 1 13—10 7
3. Карпати (Львів) 5 3 0 2 8—6 6
4. Локомотив (Москва) 5 1 1 3 3—8 3
5. Дніпро (Дніпропетровськ) 5 1 0 4 3—9 2
6. Спартак (Івано-Франківськ) 5 0 2 3 2—8 2
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
27 лютого Ужгород Авангард Динамо 3:1 Ністру
27 лютого Мукачево Ім. 50-річчя Жовтня Карпати 2:1 Дніпро
27 лютого Свалява Авангард Локомотив 0:0 Спартак
1 березня Мукачево Ім. 50-річчя Жовтня Динамо 2:0 Спартак
1 березня Ужгород Авангард Карпати 1:0 Локомотив
1 березня Свалява Авангард Ністру 3:1 Дніпро
4 березня Ужгород Авангард Динамо 3:0 Дніпро
4 березня Мукачево Авангард Карпати 3:0 Спартак
4 березня Виноградів Пластик Ністру 3:2 Локомотив
7 березня Ужгород Авангард Динамо 4:0 Локомотив
7 березня Свалява Авангард Дніпро 1:0 Спартак
7 березня Мукачево Ім. 50-річчя Жовтня Ністру 4:2 Карпати
10 березня Ужгород Авангард Динамо 1:0 Карпати
10 березня Мукачево Спартак Локомотив 1:0 Дніпро
10 березня Виноградів Пластик Спартак 2:2 Ністру

4 зона[ред. | ред. код]

М Клуб І В Н П М О
1. Динамо (Тбілісі) 5 5 0 0 13—4 10
2. Кайрат (Алма-Ата) 5 4 0 1 8—2 8
3. Торпедо (Кутаїсі) 5 2 0 3 6—8 4
4. Спартак (Орджонікідзе) 5 1 1 3 2—4 3
5. СКА (Хабаровськ) 5 1 1 3 3—8 3
6. СКА (Одеса) 5 1 0 4 2—8 2
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
27 лютого Тбілісі Динамо ім. В. І. Леніна Динамо 3:1 СКА (Хабаровськ)
27 лютого Руставі Металург Кайрат 1:0 СКА (Одеса)
27 лютого Тбілісі Локомотив Торпедо 1:0 Спартак
1 березня Тбілісі Динамо ім. В. І. Леніна Динамо 2:1 Кайрат
1 березня Тбілісі Локомотив СКА (Одеса) 2:1 Торпедо
1 березня Руставі Металург СКА (Хабаровськ) 0:0 Спартак
4 березня Тбілісі Динамо ім. В. І. Леніна Динамо 3:1 Торпедо
4 березня Тбілісі Локомотив Кайрат 2:0 СКА (Хабаровськ)
4 березня Руставі Металург Спартак 1:0 СКА (Одеса)
7 березня Тбілісі Динамо ім. В. І. Леніна Динамо 2:1 Спартак
7 березня Руставі Металург Кайрат 3:0 Торпедо
7 березня Тбілісі ЗІ Динамо СКА (Хабаровськ) 2:0 СКА (Одеса)
10 березня Тбілісі Динамо ім. В. І. Леніна Динамо 3:0 СКА (Одеса)
10 березня Тбілісі ЗІ Динамо Кайрат 1:0 Спартак
10 березня Руставі Металург Торпедо 3:0 СКА (Хабаровськ)

5 зона[ред. | ред. код]

М Клуб І В Н П М О
1. Нефтчі (Баку) 5 5 0 0 13—2 10
2. Динамо (Мінськ) 5 3 1 1 10—1 7
3. Жальгіріс (Вільнюс) 5 2 1 2 7—6 5
4. Зірка (Перм) 5 1 3 1 2—2 5
5. Динамо (Ленінград) 5 0 2 3 1—8 2
6. Терек (Грозний) 5 0 1 4 0—14 1
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
27 лютого ім. Степана Разіна Ім. Ленінського комсомолу Динамо (Мінськ) 6:0 Терек
27 лютого Баку ЦСКА Жальгіріс 1:1 Зірка
27 лютого Сумгаїт Ім. Мехті Гусейнзаде Нефтчі 3:0 Динамо (Ленінград)
1 березня Сумгаїт Ім. Мехті Гусейнзаде Динамо (Мінськ) 3:0 Динамо (Ленінград)
1 березня Баку ЦСКА Жальгіріс 2:0 Терек
1 березня ім. Степана Разіна Ім. Ленінського комсомолу Нефтчі 1:0 Зірка
4 березня Бузовна Міський стадіон Динамо (Ленінград) 0:0 Терек
4 березня Сумгаїт Ім. Мехті Гусейнзаде Динамо (Мінськ) 0:0 Зірка
4 березня ім. Степана Разіна Ім. Ленінського комсомолу Нефтчі 3:2 Жальгіріс
7 березня ім. Степана Разіна Ім. Ленінського комсомолу Динамо (Мінськ) 1:0 Жальгіріс
7 березня Бузовна БАПО Зірка 0:0 Динамо (Ленінград)
7 березня Сумгаїт Ім. Мехті Гусейнзаде Нефтчі 5:0 Терек
10 березня Сумгаїт Ім. Мехті Гусейнзаде Жальгіріс 2:1 Динамо (Ленінград)
10 березня Бузовна БАПО Зірка 1:0 Терек
10 березня ім. Степана Разіна Ім. Ленінського комсомолу Нефтчі 1:0 Динамо (Мінськ)

6 зона[ред. | ред. код]

М Клуб І В Н П М О
1. Арарат (Єреван) 5 4 1 0 9—3 9
2. Торпедо (Москва) 5 3 1 1 4—3 7
3. Колос (Нікополь) 5 2 1 2 6—7 5
4. Металург (Запоріжжя) 5 1 1 3 5—5 3
5. Шинник (Ярославль) 5 1 1 3 4—7 3
6. Іскра (Смоленськ) 5 1 1 3 3—6 3
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
27 лютого Єреван Республіканський Арарат 1:0 Іскра
27 лютого Ечміадзин Трудові резерви Металург 3:0 Шинник
27 лютого Арташат Міський Торпедо 1:1 Колос
1 березня Єреван Республіканський Арарат 4:2 Колос
1 березня Ечміадзин Міський Торпедо 1:0 Металург
1 березня Арташат Міський Шинник 3:1 Іскра
4 березня Єреван Республіканський Арарат 1:0 Металург
4 березня Ечміадзин Трудові резерви Іскра 1:0 Колос
4 березня Арташат Міський Торпедо 1:0 Шинник
7 березня Єреван Республіканський Арарат 1:1 Шинник
7 березня Арташат Міський Колос 2:1 Металург
7 березня Ечміадзин Трудові резерви Торпедо 1:0 Іскра
10 березня Єреван Республіканський Арарат 2:0 Торпедо
10 березня Арташат Міський Іскра 1:1 Металург
10 березня Ечміадзин Трудові резерви Колос 1:0 Шинник

7 зона[ред. | ред. код]

М Клуб І В Н П М О
1. ЦСКА (Москва) 5 4 1 0 10—0 9
2. СКА (Ростов-на-Дону) 5 3 2 0 5—1 8
3. Памір (Душанбе) 5 3 1 1 7—3 7
4. Колхозчі (Ашхабад) 5 1 1 3 3—5 3
5. Уралмаш (Свердловськ) 5 1 1 3 2—4 3
6. Гурія (Ланчхуті) 5 0 0 5 2—16 0
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
27 лютого Душанбе Динамо Памір 1:0 Уралмаш
27 лютого Курган-Тюбе Пахтакор СКА 2:1 Колхозчі
27 лютого Нурек Міський ЦСКА 5:0 Гурія
1 березня Душанбе Динамо Памір 0:0 СКА
1 березня Нурек Енергія Уралмаш 2:1 Гурія
1 березня Курган-Тюбе Пахтакор ЦСКА 2:0 Колхозчі
4 березня Душанбе Республіканський ім. Фрунзе Памір 1:0 Колхозчі
4 березня Нурек Енергія СКА 2:0 Гурія
4 березня Курган-Тюбе Пахтакор ЦСКА 1:0 Уралмаш
7 березня Курган-Тюбе Пахтакор Колхозчі 2:0 Гурія
7 березня Душанбе Республіканський ім. Фрунзе Памір 0:2 ЦСКА
7 березня Нурек Енергія СКА 1:0 Уралмаш
10 березня Нурек Енергія Памір 5:1 Гурія
10 березня Курган-Тюбе Пахтакор Уралмаш 0:0 Колхозчі
10 березня Душанбе Республіканський ім. Фрунзе ЦСКА 0:0 СКА

8 зона[ред. | ред. код]

М Клуб І В Н П М О
1. Пахтакор (Ташкент) 4 3 0 1 7—5 6
2. Трактор (Павлодар) 4 2 2 0 6—3 6
3. Бустон (Джизак) 4 1 1 2 4—3 3
4. Динамо (Ставрополь) 4 1 1 2 2—4 3
5. Алга (Фрунзе) 4 1 0 3 3—7 2
Результати
Дата Місто Стадіон Команда 1 Рахунок Команда 2
27 лютого Фергана Спартак Трактор 1:1 Бустон
27 лютого Фергана Нафтовик Динамо 2:0 Алга
1 березня Фергана Спартак Бустон 3:0 Динамо
1 березня Фергана Нафтовик Трактор 3:2 Пахтакор
4 березня Фергана Нафтовик Алга 1:0 Бустон
4 березня Фергана Спартак Пахтакор 1:0 Динамо
7 березня Фергана Нафтовик Динамо 0:0 Трактор
7 березня Фергана Спартак Пахтакор 3:2 Алга
9 березня Фергана Спартак Пахтакор 1:0 Бустон
10 березня Фергана Нафтовик Трактор 2:0 Алга

Фінальний етап[ред. | ред. код]

1/8 фіналу[ред. | ред. код]

Дата Команда 1 Рахунок Команда 2
15.03.1980 Арарат (Єреван) 3:2 Ністру (Кишинів)
15.03.1980 Динамо (Київ) 2:0 Кайрат (Алма-Ата)
15.03.1980 Динамо (Москва) 2:0 Динамо (Мінськ)
15.03.1980 Пахтакор (Ташкент) 2:1 дч Нефтчі (Баку)
16.03.1980 СКА (Ростов-на-Дону) 1:2 Шахтар (Донецьк)
16.03.1980 Спартак (Москва) 2:0 ЦСКА (Москва)
16.03.1980 Таврія (Сімферополь) 0:4 Динамо (Тбілісі)
20.03.1980 Торпедо (Москва) 5:0 Факел (Воронеж)

1/4 фіналу[ред. | ред. код]

Дата Команда 1 Рахунок Команда 2
30.03.1980 Динамо (Київ) 2:0 Динамо (Москва)
30.03.1980 Динамо (Тбілісі) 2:1 дч Пахтакор (Ташкент)
30.03.1980 Спартак (Москва) 1:0 Арарат (Єреван)
30.03.1980 Шахтар (Донецьк) 2:0 Торпедо (Москва)

Півфінали[ред. | ред. код]

Дата Команда 1 Рахунок Команда 2
30.05.1980 Динамо (Тбілісі) 2:1 Динамо (Київ)
30.05.1980 Спартак (Москва) 0:1 Шахтар (Донецьк)

Фінал[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]