Кубок Туреччини з футболу 2019—2020

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кубок Туреччини 2019—2020
Подробиці
Дата проведення 28 серпня 2019 - травень 2020
Кількість учасників 160
Призові місця
Статистика

Кубок Туреччини з футболу 2019–2020 — 58-й розіграш кубкового футбольного турніру в Туреччині. Титул захищає Галатасарай.

Календар[ред. | ред. код]

Раунд Дата Матчі Клуби
Перший раунд 28-29 серпня 2019 22 160 → 138
Другий раунд 10-12 вересня 2019 33 138 → 105
Третій раунд 24-26 вересня 2019 46 105 → 59
Четвертий раунд 29-31 жовтня 2019 27 59 → 32
1/16 фіналу 3-5/17-19 грудня 2019 32 32 → 16
1/8 фіналу 14-16/21-23 січня 2020 16 16 → 8
1/4 фіналу 4/11 лютого 2020 8 8 → 4
1/2 фіналу 3/21 березня 2020 4 4 → 2
Фінал 1 2 → 1

Четвертий раунд[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
29 жовтня 2019
Алтинорду (2) 3:1 Амед (3)
Нігде Анадолу (3) 0:0 пен. 2:3 Антальяспор
1074 Чанкириспор (5) 1:3 Чайкур Різеспор
Еюпспор (3) 1:0 дч Коньяспор
Хекімоглу Трабзон (3) 3:0 Менеменспор (2)
Алтай (2) 1:0 Герелеспор (5)
Аданаспор (2) 3:0 Діярбекірспор (4)
Аланіяспор 3:0 Інегелспор (3)
30 жовтня 2019
Кечиеренгюджю (2) 3:1 Сіірт ІЕІ (5)
Фатіх Карагюмрюк (2) 4:1 Бандирмаспор (3)
ББ Ерзурумспор (2) 3:1 Бодрумспор (3)
Ванспор (3) 1:0 Санджактепе (3)
Кастаномуспор 1966 (3) 1:1 пен. 4:5 24 Ерзінджанспор (4)
Гюмюшханеспор (3) 0:3 Самсунспор (3)
Генчлербірлігі 0:2 Ерокспор (4)
Істанбулспор (2) 5:2 дч Бююкчекмедже Тепеджікспор (4)
Тарсус Ідман Юрду (3) 1:3 Фенербахче
Гезтепе 3:0 Сівас Беледієспор (3)
Паясспор (4) 2:3 Маніса (3)
Караджабей Беледієспор (4) 1:3 Тузласпор (3)
Кемерспор 2003 (4) 2:3 Касимпаша
31 жовтня 2019
Байбурт ІЕІ (3) 1:2 Бурсаспор (2)
Башкент Академі (3) 0:6 Сівасспор
Кирклареліспор (3) 1:0 Анкарагюджю
Кайсеріспор 2:0 дч Байрампашаспор (4)
Газіантеп 3:0 Тургутлуспор (4)
Денізліспор 4:1 Ічел Ідманюрду (5)

1/16 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
3/17 грудня 2019
Аланіяспор 12:1 Аданаспор (2) 5:1 7:1
3/18 грудня 2019
Фатіх Карагюмрюк (2) 2:4 Гезтепе 1:2 1:2
Єні Малатьяспор 5:3 Кечиеренгюджю (2) 3:1 2:2
Ерокспор (4) 1:2 Сівасспор 0:2 1:0
Фенербахче 6:0 Істанбулспор (2) 4:0 2:0
4/17 грудня 2019
Касимпаша 4:3 Ванспор (3) 2:1 2:2 (ч)
Еюпспор (3) 2:5 Антальяспор 0:3 2:2
Галатасарай 4:2 Тузласпор (3) 0:2 4:0
4/19 грудня 2019
Алтай (2) 2:6 Трабзонспор 1:2 1:4
Хекімоглу Трабзон (3) 0:3 Істанбул Башакшехір 0:1 0:2
ББ Ерзурумспор (2) 5:4 Бурсаспор (2) 4:2 1:2
5/17 грудня 2019
Чайкур Різеспор 4:3 Самсунспор (3) 3:2 1:1
5/18 грудня 2019
Бешікташ 3:2 24 Ерзінджанспор (4) 3:0 0:2
Кирклареліспор (3) 4:4 (ч) Газіантеп 2:1 2:3
5/19 грудня 2019
Кайсеріспор 6:5 Маніса (3) 3:2 3:3
Алтинорду (2) 5:7 Денізліспор 3:5 2:2

1/8 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
14/21 січня 2020
Істанбул Башакшехір 1:1 (ч) Кирклареліспор (3) 1:1 0:0
Кайсеріспор 0:2 Фенербахче 0:0 0:2
14/23 січня 2020
Сівасспор 5:2 Єні Малатьяспор 4:0 1:2
15/22 січня 2020
Аланіяспор 5:4 Касимпаша 3:1 2:3
ББ Ерзурумспор (2) 6:4 Бешікташ 3:2 3:2
15/23 січня 2020
Чайкур Різеспор 2:3 Галатасарай 1:1 1:2
16/22 січня 2020
Антальяспор 6:5 Гезтепе 4:3 2:2
16/23 січня 2020
Трабзонспор 2:2 пен. 4:2 Денізліспор 2:0 0:2

1/4 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
4/11 лютого 2020
Кирклареліспор (3) : Фенербахче : :
Аланіяспор : Галатасарай : :
Антальяспор : Сівасспор : :
Трабзонспор : ББ Ерзурумспор (2) : :

1/2 фіналу[ред. | ред. код]

Фінал[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]