Кубок Футбольної ліги 2019—2020

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кубок Футбольної ліги 2019—2020
Подробиці
Дата проведення 6 серпня 2019 - травень 2020
Кількість учасників 92
Призові місця
Статистика
Зіграно матчів 92

Кубок Футбольної ліги 2019–2020 — 60-й розіграш Кубка Футбольної ліги. Турнір також відомий як Carabao Cup, в честь головного спонсора турніру, Carabao Energy Drink. Змагання проводиться за системою «плей-оф» серед 92 найкращих клубів Англії та Уельсу. Титул вдруге поспіль захищає Манчестер Сіті.

Календар[ред. | ред. код]

Раунд Дата Матчі Клуби
Перший раунд 6-13 серпня 2019 35 92→57
Другий раунд 27 серпня - 10 вересня 2019 25 57→32
1/16 фіналу 23-24 вересня 2019 16 32→16
1/8 фіналу 29-30 жовтня 2019 8 16→8
1/4 фіналу 17-18 грудня 2019 4 8→4
1/2 фіналу 4 4→2
Фінал 1 2→1

Перший раунд[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
6 серпня 2019
Портсмут (3) 3:0 Бірмінгем Сіті (2)
13 серпня 2019
Колчестер Юнайтед (4) 3:0 Свіндон Таун (4)
Вімблдон (3) 2:2 пен. 2:4 Мілтон-Кінз Донз (3)
Оксфорд Юнайтед (3) 1:0 Пітерборо Юнайтед (3)
Квінз Парк Рейнджерс (2) 3:3 пен. 5:4 Бристоль Сіті (2)
Плімут Аргайл (4) 2:0 Лейтон Орієнт (4)
Вікем Вондерерз (3) 1:1 пен. 2:4 Редінг (2)
Чарльтон Атлетік (2) 0:0 пен. 3:5 Форест Грін Роверс (4)
Джиллінгем (3) 2:2 пен. 1:4 Ньюпорт Каунті (4)
Стівенідж (4) 1:2 Саутенд Юнайтед (3)
Лутон Таун (2) 3:1 Іпсвіч Таун (3)
Волсолл (4) 2:3 Кроулі Таун (4)
Бристоль Роверз (3) 3:0 Челтнем Таун (4)
Брентфорд (2) 1:1 пен. 4:5 Кембридж Юнайтед (4)
Ковентрі Сіті (3) 4:1 Ексетер Сіті (4)
Свонсі Сіті (2) 3:1 Нортгемптон Таун (4)
Вест-Бромвіч Альбіон (2) 1:2 Міллволл (2)
Транмер Роверз (3) 0:3 Галл Сіті (2)
Грімсбі Таун (4) 1:0 Донкастер Роверз (3)
Віган Атлетік (2) 0:1 Сток Сіті (2)
Порт Вейл (4) 1:2 Бертон Альбіон (3)
Ноттінгем Форест (2) 1:0 Флітвуд Таун (3)
Бредфорд Сіті (4) 0:4 Престон Норт-Енд (2)
Блекпул (3) 2:2 пен. 2:4 Маклсфілд Таун (4)
Блекберн Роверз (2) 3:2 Олдем Атлетік (4)
Менсфілд Таун (4) 2:2 пен. 5:6 Моркем (4)
Аккрінгтон Стенлі (3) 1:3 Сандерленд (3)
Сканторп Юнайтед (4) 0:1 Дербі Каунті (2)
Рочдейл (3) 5:2 Болтон Вондерерз (3)
Мідлсбро (2) 2:2 пен. 2:4 Кру Александра (4)
Шрусбері Таун (3) 0:4 Ротергем Юнайтед (3)
Барнслі (2) 0:3 Карлайл Юнайтед (4)
Гаддерсфілд Таун (2) 0:1 Лінкольн Сіті (3)
Солфорд Сіті (4) 0:3 Лідс Юнайтед (2)
Шеффілд Венсдей (2) +:- Бері (3)

Другий раунд[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
27 серпня 2019
Фулгем (2) 0:1 Саутгемптон
Крістал Пелес 0:0 пен. 4:5 Колчестер Юнайтед (4)
Саутенд Юнайтед (3) 1:4 Мілтон-Кінз Донз (3)
Плімут Аргайл (4) 2:4 Редінг (2)
Ньюпорт Каунті (4) 0:2 Вест Гем Юнайтед
Кардіфф Сіті (2) 0:3 Лутон Таун (2)
Кроулі Таун (4) 1:0 Норвіч Сіті
Бристоль Роверз (3) 1:2 Брайтон енд Гоув Альбіон
Вотфорд 3:0 Ковентрі Сіті (3)
Оксфорд Юнайтед (3) 2:2 пен. 4:2 Міллволл (2)
Престон Норт-Енд (2) 2:2 пен. 5:4 Галл Сіті (2)
Лідс Юнайтед (2) 2:2 пен. 4:5 Сток Сіті (2)
Шеффілд Юнайтед 2:1 Блекберн Роверз (2)
Ноттінгем Форест (2) 3:0 Дербі Каунті (2)
Рочдейл (3) 2:1 Карлайл Юнайтед (4)
Кру Александра (4) 1:6 Астон Вілла
Бертон Альбіон (3) 4:0 Моркем (4)
28 серпня 2019
Квінз Парк Рейнджерс (2) 0:2 Портсмут (3)
Борнмут 0:0 пен. 3:0 Форест Грін Роверс (4)
Свонсі Сіті (2) 6:0 Кембридж Юнайтед (4)
Бернлі 1:3 Сандерленд (3)
Ротергем Юнайтед (3) 0:1 Шеффілд Венсдей (2)
Лінкольн Сіті (3) 2:4 Евертон
Ньюкасл Юнайтед 1:1 пен. 2:4 Лестер Сіті
10 вересня 2019
Грімсбі Таун (4) 0:0 пен. 5:4 Маклсфілд Таун (4)

1/16 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
24 вересня 2019
Вотфорд 2:1 Свонсі Сіті (2)
Колчестер Юнайтед (4) 0:0 пен. 4:3 Тоттенгем Готспур
Портсмут (3) 0:4 Саутгемптон
Престон Норт-Енд (2) 0:3 Манчестер Сіті
Лутон Таун (2) 0:4 Лестер Сіті
Арсенал 5:0 Ноттінгем Форест (2)
Кроулі Таун (4) 1:1 пен. 5:3 Сток Сіті (2)
Шеффілд Венсдей (2) 0:2 Евертон
25 вересня 2019
Брайтон енд Гоув Альбіон 1:3 Астон Вілла
Бертон Альбіон (3) 2:0 Борнмут
Челсі 7:1 Грімсбі Таун (4)
Манчестер Юнайтед 1:1 пен. 5:3 Рочдейл (3)
Мілтон-Кінз Донз (3) 0:2 Ліверпуль
Оксфорд Юнайтед (3) 4:0 Вест Гем Юнайтед
Шеффілд Юнайтед 0:1 Сандерленд (3)
Вулвергемптон Вондерерз 1:1 пен. 4:2 Редінг (2)

1/8 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
29 жовтня 2019
Евертон 2:0 Вотфорд
Манчестер Сіті 3:1 Саутгемптон
Бертон Альбіон (3) 1:3 Лестер Сіті
Кроулі Таун (4) 1:3 Колчестер Юнайтед (4)
Оксфорд Юнайтед (3) 1:1 пен. 4:2 Сандерленд (3)
30 жовтня 2019
Астон Вілла 2:1 Вулвергемптон Вондерерз
Ліверпуль 5:5 пен. 5:4 Арсенал
Челсі 1:2 Манчестер Юнайтед

1/4 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
17 грудня 2019
Астон Вілла : Ліверпуль
18 грудня 2019
Оксфорд Юнайтед (3) : Манчестер Сіті
Евертон : Лестер Сіті
Манчестер Юнайтед : Колчестер Юнайтед (4)

1/2 фіналу[ред. | ред. код]

Фінал[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]