Кубок Хорватії з футболу 2019—2020

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кубок Хорватії 2019—2020
Подробиці
Дата проведення 14 серпня 2019 - 21 травня 2020
Кількість учасників 48
Призові місця
Статистика

Кубок Хорватії з футболу 2019–2020 — 29-й розіграш кубкового футбольного турніру в Хорватії. Титул захищає Рієка.

Календар[ред. | ред. код]

Раунд Дата Матчі Клуби
Попередній раунд 14-28 серпня 2019 16 48 → 32
1/16 фіналу 24 вересня - 1 жовтня 2019 16 32 → 16
1/8 фіналу 23-30 жовтня 2019 8 16 → 8
1/4 фіналу 3 грудня 2019 - 5 лютого 2020 4 8 → 4
1/2 фіналу 23 квітня 2020 4 4 → 2
Фінал 21 травня 2020 1 2 → 1

Попередній раунд[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
14 серпня 2019
Сухополє (4) 2:6 Оріолік (3)
27 серпня 2019
Хрваце (3) 3:1 Сегеста Сісак (4)
28 серпня 2019
Младост (Клоштар Подравскі) (4) 1:4 Слога (Нова Градишка) (3)
Нехай (Сень) (4) 0:2 Карловац (4)
Пріморац (Біоград-на-Мору) (3) 1:3 Бієло Брдо (2)
Динамо (Предавац) (4) 1:3 дч Куриловець (3)
Славонац (Комлетинці) (4) 2:2 пен. 3:4 Бує (4)
Бедня (4) 1:2 дч Вутекс-Слога (3)
Б'єловар (3) 0:3 Опатія (3)
Максимір (3) 2:6 Вараждин
Загора (Унешич) (3) 5:1 Папук (Ораховиця) (3)
Беліще (3) 0:0 пен. 4:2 Ядран (Лука Плоче) (3)
Борац (Імбріовец) (4) 1:3 Ядран (Пореч) (3)
Неделішче (4) 0:2 Славонія (3)
Младост (Петріня) (3) 3:0 Меджимур'є (Чаковець) (2)
Гориця (Велика Гориця) 10:0 Загорец (3)

1/16 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
24 вересня 2019
Карловац (4) 0:7 Динамо (Загреб)
Хрваце (3) 1:2 Славен Белупо
Вутекс-Слога (3) 0:8 Осієк
Оріолік (3) 0:3 Локомотива
25 вересня 2019
Младост (Петріня) (3) 0:2 Хайдук (Спліт)
Беліще (3) 3:1 дч Спліт (3)
Ядран (Пореч) (3) 3:7 Інтер (Запрешич)
Куриловець (3) 2:3 дч Істра 1961
Слога (Нова Градишка) (3) 1:2 Виноградар (3)
Загора (Унешич) (3) 1:2 дч Задар (3)
Славонія (3) 1:5 Шибеник (2)
Бієло Брдо (2) 1:0 Цибалія (2)
Опатія (3) 3:1 Новиград (3)
Гориця (Велика Гориця) 8:0 Загреб (4)
Вараждин 4:2 Рудеш (2)
1 жовтня 2019
Бує (4) 0:11 Рієка

1/8 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
23 жовтня 2019
Задар (3) 0:3 Осієк
30 жовтня 2019
Опатія (3) 0:3 Динамо (Загреб)
Бієло Брдо (2) 0:2 Славен Белупо
Виноградар (3) 0:3 Локомотива
Гориця (Велика Гориця) 2:1 Хайдук (Спліт)
Шибеник (2) 2:1 Беліще (3)
Істра 1961 1:2 Інтер (Запрешич)
Вараждин 1:2 Рієка

1/4 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
3 грудня 2019
Шибеник (2) 0:4 Локомотива
4 грудня 2019
Гориця (Велика Гориця) 1:2 Славен Белупо
Інтер (Запрешич) 0:2 Осієк
5 лютого 2020
Рієка  : Динамо (Загреб)

1/2 фіналу[ред. | ред. код]

Фінал[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]