Кудлаєнко Сергій Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Кудлаєнко Сергій Володимирович VADIM CHUPRINA.jpg
Народився 13 жовтня 1975(1975-10-13) (44 роки)
Вінниця, Українська РСР, СРСР
Громадянство
(підданство)
Flag of Ukraine.svg Україна
Діяльність політик
Alma mater КНТЕУ (2003)
Посада Народний депутат України
Партія Безпартійний

Сергі́й Володи́мирович Кудла́єнко (нар. 13 жовтня 1975(19751013), Вінниця) — народний депутат України 8-го скликання.

Життєпис[ред. | ред. код]

Дитинство та юність[ред. | ред. код]

Народився 13 жовтня 1975 року у Вінниці.

Освіта[ред. | ред. код]

Сергій Кудлаєнко закінчив ЗОШ №10 Вінниці та вступив до технікуму електронних приборів. Після завершення навчання отримав спеціальність «Радіоапаратобудування». У 2003 році Кудлаєнко отримав другу вищу освіту у Київському національному торговельно-економічному університеті, де навчався за спеціальністю "Облік та аудит". Пізніше вступив до Академії держуправління при Президентові України в Одесі, у якій здобув ступінь магістра державного управління.

У 2008 році він вступив до Тернопільського національного економічного інституту та успішно завершив навчання за спеціальністю " Правознавство". У 2012 році здобув ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю "Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). У 2019 році захистив докторську дисертацію та здобув вчений ступінь доктора економічних наук за спеціальністю "Економіка".

Професійна діяльність[ред. | ред. код]

Під час навчання в технікумі Кудлаєнко пішов працювати на завод, а згодом влаштувався на роботу у спільне українсько-венесуельське підприємство «Кодак-експрес», де за десять років пройшов шлях від рядового працівника до директора. З 2006 р. розпочав працювати у Вінницькій міській раді керівником управління торгівлі, громадського харчування і побуту. Через рік він очолив управління споживчого ринку та послуг у місті Вінниці. В подальшому Кудлаєнко був призначений на посаду директора Департаменту адміністративних послуг Вінницька міська рада, де працював з 2011 по 2014 рік. У 2017 році отримав звання "Заслужений працівник сфери послуг". З 2020 року Сергій Кудлаєнко очолює ДП "Дирекція з будівництва Міжнародного аеропорту "Одеса".

Політична діяльність[ред. | ред. код]

У 2009 р. увійшов до депутатського корпусу Вінницької обласної ради. У 2014 році Сергій Володимирович Кудлаєнко був обраний народним депутатом України VIII скликання, безпартійний, де став заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Спільно з цим, він працював заступником члена Постійної делегації у парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, заступником керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Чилі, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Французькою Республікою, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Латвійською Республікою, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Китайською Народною Республікою.

Законопроекти авторства Сергія Кудлаєнка, прийняті Верховною Радою України:

  • Закон № 645-VIII[1] :про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
  • Закон № 888-VIII[2] : про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг.
  • Закон № 1851-VIII[3]: про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільного приєднання територіальних громад).
  • Закон № 1437-VIII[4]: про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
  • Закон № 2234-VIII[5]: про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

Особисте життя[ред. | ред. код]

Одружений. Виховує двох синів.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році. Законодавство України (uk). Процитовано 2018-09-14. 
  2. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг. Законодавство України (uk). Процитовано 2018-09-14. 
  3. Про внесення змін до деяких законів України щодо добровільного приєднання територіальних громад. Законодавство України (uk). Процитовано 2018-09-14. 
  4. Про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Законодавство України (uk). Процитовано 2018-09-14. 
  5. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів. Законодавство України (uk). Процитовано 2018-09-14. 

Посилання[ред. | ред. код]