Кудлаєнко Сергій Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сергій Кудлаєнко, 2015

Сергі́й Володи́мирович Кудла́єнко (нар. 13 жовтня 1975(19751013), Вінниця) — народний депутат України 8-го скликання.

Життєпис[ред. | ред. код]

У 1991 році розпочав трудову діяльність на Вінницькому заводі радіотехнічної апаратури слюсарем-складальником та, одночасно, навчання у Вінницькому технікумі електронних приладів за спеціальністю «Радіоапаратобудування». У 1997—2006 роках пройшов шлях від стажера оператора мініфотолабораторії до директора ТОВ «Фокус-Україна». У 1997 році вступив до Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Облік та аудит», який закінчив у 2003 році, здобувши кваліфікацію економіста з обліку та аудиту. У 2010 році закінчив Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, здобувши кваліфікацію магістра державного управління та Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю «Правознавство», здобувши кваліфікацію юриста.

У 2012 році здобув ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю " Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

У 2009 році обраний депутатом Вінницької обласної ради.

У 2006—2013 рр. працював на посадах начальника управління торгівлі, громадського харчування та побуту Вінницької міської ради, директора департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради.

У 2014 році обраний народним депутатом України VIII скликання, де став заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Також працює заступником члена Постійної делегації у парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, заступником керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Чилі, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Французькою Республікою, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Латвійською Республікою, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Китайською Народною Республікою.

Володіє англійською мовою. Одружений.

Посилання[ред. | ред. код]