Кудлаєнко Сергій Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Народився 13 жовтня 1975(1975-10-13) (48 років)
Вінниця, Українська РСР, СРСР
Країна  Україна
Діяльність політик
Alma mater Вінницький технічний коледж (1994), ДТЕУ (2003) і НАДУ при Президентові України (2009)
Науковий ступінь кандидат економічних наук (2012)
Знання мов українська
Членство Верховна Рада України VIII скликання
Посада народний депутат України
Партія Безпартійний
Нагороди
Заслужений працівник сфери послуг України

Сергі́й Володи́мирович Кудлає́нко (нар. 13 жовтня 1975(19751013), Вінниця) — народний депутат України 8-го скликання.

Життєпис[ред. | ред. код]

Народився 13 жовтня 1975 року у Вінниці.

У 2012 році здобув ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами» (за видами економічної діяльності).

У 2019 році захистив докторську дисертацію та здобув вчений ступінь доктора економічних наук за спеціальністю «Економіка».

У 2017 році отримав звання «Заслужений працівник сфери послуг».

Освіта[ред. | ред. код]

Сергій закінчив ЗОШ № 10 Вінниці та вступив до технікуму електронних приладів. Після завершення навчання отримав спеціальність «Радіоапаратобудування».

У 2003 році отримав другу вищу освіту у Київському національному торговельно-економічному університеті, за спеціальністю «Облік та аудит».

Пізніше вступив до Академії держуправління при Президентові України в Одесі, у якій здобув ступінь магістра державного управління.

У 2008 році він вступив до Тернопільського національного економічного інституту та успішно завершив навчання за спеціальністю «Правознавство».

Професійна діяльність[ред. | ред. код]

Під час навчання в технікумі пішов працювати на завод, а згодом влаштувався на роботу у спільне українсько-венесуельське підприємство «Кодак-експрес», де за десять років пройшов шлях від рядового працівника до директора.

З 2006 р. розпочав працювати у Вінницькій міській раді керівником управління торгівлі, громадського харчування і побуту.

У 2007 році Сергій очолив управління споживчого ринку та послуг у місті Вінниці. В подальшому Кудлаєнко був призначений на посаду директора Департаменту адміністративних послуг Вінницька міська рада, де працював з 2011 по 2014 рік.

З 2014 по 2019 рік входив у склад Верховної ради VIII скликання.

З 2020 року Сергій Кудлаєнко очолює ДП "Дирекція з будівництва Міжнародного аеропорту «Одеса».

Політична діяльність[ред. | ред. код]

У 2009 році увійшов до депутатського корпусу Вінницької обласної ради.

У 2014 році Сергій Володимирович Кудлаєнко був обраний народним депутатом України VIII скликання, безпартійний, де став заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Спільно з цим, він працював заступником члена Постійної делегації у парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, заступником керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Чилі, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Французькою Республікою, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Латвійською Республікою, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Китайською Народною Республікою.

Законопроєкти авторства Сергія Кудлаєнка, прийняті Верховною Радою України:

  • Закон № 645-VIII[1] :про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
  • Закон № 888-VIII[2] : про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг.
  • Закон № 1851-VIII[3]: про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільного приєднання територіальних громад).
  • Закон № 1437-VIII[4]: про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
  • Закон № 2234-VIII[5]: про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

Особисте життя[ред. | ред. код]

Одружений. Виховує двох синів.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році. Законодавство України (укр.). Архів оригіналу за 14 вересня 2018. Процитовано 14 вересня 2018.
  2. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг. Законодавство України (укр.). Архів оригіналу за 14 вересня 2018. Процитовано 14 вересня 2018.
  3. Про внесення змін до деяких законів України щодо добровільного приєднання територіальних громад. Законодавство України (укр.). Архів оригіналу за 14 вересня 2018. Процитовано 14 вересня 2018.
  4. Про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Законодавство України (укр.). Архів оригіналу за 14 вересня 2018. Процитовано 14 вересня 2018.
  5. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів. Законодавство України (укр.). Архів оригіналу за 14 вересня 2018. Процитовано 14 вересня 2018.

Посилання[ред. | ред. код]