Кудлаєнко Сергій Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Кудлаєнко Сергій Володимирович VADIM CHUPRINA.jpg
Народився 13 жовтня 1975(1975-10-13) (44 роки)
Вінниця, Українська РСР, СРСР
Громадянство
(підданство)
Flag of Ukraine.svg Україна
Діяльність політик
Alma mater КНТЕУ (2003)
Посада Народний депутат України
Партія Безпартійний

Сергі́й Володи́мирович Кудла́єнко (нар. 13 жовтня 1975(19751013), Вінниця) — народний депутат України 8-го скликання.

Життєпис[ред. | ред. код]

Дитинство та юність[ред. | ред. код]

Народився 13 жовтня 1975 року у Вінниці.

Освіта[ред. | ред. код]

Будучи ще зовсім юнаком, Сергій Кудлаєнко захоплювався автомобілям, тому після школи вступив до технікуму електронних приборів. По його завершенні отримав спеціальність «Радіоапаратобудування». У 2003 році Кудлаєнко отримав другу вищу освіту у Київському національному торговельно-економічному університеті, де навчався за спеціальністю обліку та аудит. Пізніше вступив до Академії держуправління при Президентові України в Одесі в якій здобув ступінь магістра державного управління.

У 2008 році він вступив до Тернопільського національного економічного інституту. У 2012 році здобув ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю " Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Професійна діяльність[ред. | ред. код]

Під час навчання в технікумі пішов працювати на завод, а згодом влаштувався на роботу у спільне українсько-венесуельське підприємство «Кодак-експрес», де за десять років пройшов шлях до директора.

Політична діяльність[ред. | ред. код]

Сергій Кудлаєнко почав політичну кар'єру у 2003, очоливши «Молодіжну партію України» у Вінниці. З 2006 р. працював у Вінницькій міській раді головою управління торгівлі, громадського харчування і побуту. Через рік він став головою управління споживчого ринку та послуг в місті Вінниця. У 2009 р. був обраний депутатом Вінницької обласної ради. Ніколи не був членом політичних партій. Член коаліції фракція БПП.

У 2014 році Сергій Володимирович Кудлаєнко був обраний народним депутатом України VIII скликання, де став заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Спільно з цим, він працює заступником члена Постійної делегації у парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, заступником керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Чилі, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Французькою Республікою, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Латвійською Республікою, членом групи з міжпарламентських зв'язків з Китайською Народною Республікою.

Законопроекти авторства Сергія Кудлаєнка, прийняті Верховною Радою України:

  • Закон № 645-VIII[1] :про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
  • Закон № 888-VIII[2] : про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг.
  • Закон № 1851-VIII[3]: про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільного приєднання територіальних громад).
  • Закон № 1437-VIII[4]: про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
  • Закон № 2234-VIII[5]: про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

Особисте життя[ред. | ред. код]

Одружений. Разом з дружиною Тетяною Мороз виховує двох синів — Микиту та Данила.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році. Законодавство України (uk). Процитовано 2018-09-14. 
  2. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг. Законодавство України (uk). Процитовано 2018-09-14. 
  3. Про внесення змін до деяких законів України щодо добровільного приєднання територіальних громад. Законодавство України (uk). Процитовано 2018-09-14. 
  4. Про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Законодавство України (uk). Процитовано 2018-09-14. 
  5. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів. Законодавство України (uk). Процитовано 2018-09-14. 

Посилання[ред. | ред. код]