ОЦЕ ТБ

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з КуйТБ)
Перейти до: навігація, пошук
Оце ТБ
ТОВ «Хмарочос Медіа»[1]
OcetbUA17.jpg
Країна Україна Україна
Зона мовлення Україна Україна
Час мовлення Цілодобово
Мова мовлення Українська, російська
Центр керування Київ
Формат
зображення
576i 16:9 (SDTV) (з 1 грудня 2015 року)
Дата початку
мовлення
1 вересня 2008
1 вересня 2017 (перезапуск)
Засновник Савенко Антоніна Миколаївна
Власник(и) ТОВ «Хмарочос Холдинг» (Київ)
Ранні назви Куй-ТБ (2008—2010)
QTV (2010—2017)
Споріднені канали Україна ICTV
Україна СТБ
Україна Новий канал
Україна М1
Україна М2
Голос каналу Олександр Бєлкін (2008—2010)
Артем Вільбек (2010—донині)
Слоган «#Більше не буває!»

Оце ТБ (колишні назви «Куй-ТБ»\«QTV») — український розважальний телеканал, що входить до складу медіахолдинга «StarLightMedia».

Історія[ред.ред. код]

Період мовлення як телеканали «Куй-ТБ»\«QTV»

Бізнес-проект команди телеканалу «СТБ», про який було заявлено на початку 2008 року. Перша назва звучала як «Куй-ТБ». 1 вересня Куй-ТБ вийшов в ефір о 14:00 у тестовому режимі, вже 1 жовтня перейшов на повноцінну програмну сітку. Концепція телеканалу — дійсність, що вражає. Саме ця ідея об'єднує програми каналу.

На Куй-ТБ виходили такі передачі: «Шоу рекордів Гінеса» («Гінесня»), «Chris Angel Mindfreak» («Куй-fiction»), реслінг і бої без правил («Самці-Ссавці» і «М'ясорубка»), анімаційні серіали для дорослих («Катрусін кінозал», «Харві Бердман — адвокат»), шоу дурнів «The crazy gang» («Хлопці з нашого села»), еротика («В гостях у казки»), анатомія для початківців («Трупарня», слот «Спалахуйка»), «Білявка в шоколаді» з Ксенією Собчак («Самиця-ссавиця»), «10 речей, які варто спробувати перед смертю» («Розважальні шмарклі») та інші.

22 лютого 2010 року канал Куй-ТБ вийшов в ефір з новою програмною сіткою і оновленою назвою — QTV.[2] Як пояснює Ілля Семенов, виконавчий директор телеканалу, перезапуск викликаний бажанням розширити аудиторію каналу за рахунок залучення нових груп глядачів. Новий слоган каналу QTV — «Це фантастика!».

Після оновлення з'явилися серіали: «Декстер», «Зоряний шлях», «Доктор Хто», «Ксена: принцеса-воїн», «Power Rangers». Передачі: «Воїн всіх часів», «Маячня», «Пісі-залежність». Анімаційні серіали «Наруто», «Робоцип», «Губка Боб», «Аватар» та «Футурама».

Станом на 2012-рік глядацьке ядро каналу складали чоловіки віком 14-25 років. Середня частка QTV за цією ЦАу 2012-му році склала 3,72 % (панель 50 тис.+).

9 жовтня 2013 року коментатори реслінгу оголосили про припинення трансляції шоу WWE на телеканалі.

До початку 2014 року на каналі працював СМС-чат, у якому глядачі могли листуватися з модератором, і між собою. У різний час існували такі версії чату: Куй-ЧАД (2009—2010), ЧатНЯ (Червень 2010 — Серпня 2011), FAQчат (Серпень 2011), чат без назви (з аватарками, можливістю вибрати колір смс, а також написати з інтернету) (Вересень 2011 — 30 грудня 2013).

29 серпня 2015 у програмі «Ігронавти» було заявлено про повернення шоу WWE на QTV, припустимо — у нічний час, як на російському «2х2». 12 вересня, в 191 випуску з'ясувалося, що про відновлення трансляції шоу мова не йде, а заява про «повернення» виявилося рекламою гри WWE 2K16.

31 серпня 2015 року QTV змінив логотип та ефірну графіку, у якій помаранчевий логотип у вигляді літери Q, помаранчева літера Q стала головним героєм анонсів вересневої промо-компанії нового сезону телеканалу.[3][4]

З 1 грудня 2015 року разом з каналом «СТБ» розпочав мовлення у широкому форматі (16:9).

На початку 2017 року телеканал перепрограмував програмну сітку й орієнтувався на дітей віком до 12 років.

Період мовлення як телеканал «ОЦЕ ТБ»

1 вересня 2017 року телеканал «QTV» провів ребрендинг, внаслідок якого переформатувався у канал повторів телепередач каналів групи StarLightMedia, змінивши назву на «ОЦЕ ТБ».[5][6][7] Телеканал став орієнтуватись на аудиторію віком 18-54 роки. Програмування телеканалу формується за принципом “Один день-одне шоу”. Кожен день тижня має свою назву і настрій, наприклад, "#День важкий" (понеділок) або "#Добра субота" (субота) тощо.[8] При чому кожен день має свого "головного героя" — білого кота, який з'являється у міжпрограмних анонсах та заставках.

Логотипи[ред.ред. код]

«Куй-ТБ»\«QTV»

Телеканал змінив 3 логотипи. У 2008 році перебував у правому верхньому куті.

 • З 1 вересня 2008 по 21 лютого 2010 року логотип мав молот, який ударявся об помаранчевий телевізор. На правому верхньому куті логотипу був чорний квадратик зі словом ТБ. Іноді під логотипом була чорна смуга з надписом «КУЙТБ». Знаходився у правому верхньому куті.
 • З 22 лютого 2010 по 30 серпня 2015 року був той самий логотип, але на смузі замість «КУЙТБ» було написано «QTV», а в квадратику замість «ТБ» було «TV». Знаходився там же.
 • З 31 серпня 2015 по 31 серпня 2017 року логотип мав жваву помаранчеву літеру «Q». Знаходився там же.
«ОЦЕ ТБ»
 • З 1 вересня 2017 року логотипом каналу є біле стилізоване слово «ОЦЕ». З кінця січня 2018 року по логотипу щохвилини пробігає кольоровий блік. У період новорічних свят з 22 грудня 2017 року по 11 січня 2018 року у літеру «О» була вписана сніжинка.

Програми, які транслюються на «ОЦЕ ТБ»[ред.ред. код]

Серіали, які транслювалися на «ОЦЕ ТБ»[ред.ред. код]

 • Путьова країна (рос. "Путёвая страна")
 • Українці афігенні

Архів передач, які транслювалися (в даний час не транслюються) на «ОЦЕ ТБ»[ред.ред. код]

Мультсеріали, які транслювалися на «Куй-ТБ»\«QTV»[ред.ред. код]

Аніме, які транслювалися на «Куй-ТБ»\«QTV»[ред.ред. код]

Серіали, які транслювалися на «Куй-ТБ»\«QTV»[ред.ред. код]

Телепередачі, які транслювалися на «Куй-ТБ»\«QTV»[ред.ред. код]

Параметри супутника[ред.ред. код]

 • Супутник — Amos 3 (4°W)
 • Стандарт — DVB-S
 • Частота — 11176 MHz
 • Поляризація — H
 • Швидкість потоку (SR) — 30000
 • FEC — 3/4
 • Формат зображення — MPEG-2

Цікаві факти[ред.ред. код]

 • У часи, коли канал носив назву КУЙ-ТБ, перед рекламою телепрограм завжди вимовлялося слово «зирити».
 • Канал «КУЙ-ТБ» самостійно виробляв програми «Куй-Парад» і «Бебапедія». Ведучим останньої був безробітний перехожий з міста Ніжин (Чернігівська область) Беба Володимир.[джерело?]
 • Концепція каналу «QTV» до 2017 року трохи нагадувала російський телеканал «2x2», однак, на відміну від російського побратима, «дорослі» мультфільми йдуть тільки після 20:00 (наприклад на 2х2 «Сімпсони», «Гріфіни», «Футурама» і « Американський тато» йдуть у денний час), у той час як «Гріфіни» на QTV — тільки ввечері й з обов'язковим обмеженням — жовтим трикутником (на «2х2» просто попереджувальний запис «14+» (з вересня 2012 — знак 16+) на початку). З іншого боку, «Футураму» QTV показує як дитячий мультсеріал (тобто і вдень), включаючи як класичні від FOX, так і досить жорсткі нові серії від Comedy Central. Також о 18:00-20:00 раніше йшли аніме «для дорослих» — наприклад, «Хеллсінг» (американський рейтинг TV-MA, тобто той же, що й у «Піденного парку», який раніше 23:00 ніколи не демонструє). У той же час, «Сімпсони» на QTV в будь-який час виходять з мультфільмом «Чух і Сверблячка», тоді як на «2х2» з вересня 2012 він демонструється тільки після 23:00 і в денному ефірі або вирізаний, або серія, яка його містить, взагалі не виходить у денний час. «Гріфінів» обрізає і той, і інший канал, ось тільки в цензуру «2х2» входять лише ті сцени, які пов'язані з жорстокістю по відношенню до дітей, педофілією, дитячим алкоголізмом та вживанням наркотиків. Цензура QTV набагато ширше — з ранніх серій вирізано багато сцен, пов'язаних із сексом (як гомосексуальним або з педофілією, так і секс між чоловіком та дружиною (наприклад між Пітером та Лоїс), який не вважається табу); також вирізано багато жорстоких сцен. У телесезоні 2013—2014 спостерігалося зворотнє — на 2х2 було більше цензури, ніж на QTV.
 • Скасування шоу WWE на QTV викликало серйозне обурення у глядачів каналу, але незважаючи на це, у «Мобільних кіосках» як і раніше пропонували встановити фрази від коментаторів цих програм на заміну «гудків».
 • З осені 2016 року по березень 2017 року в рекламних заставках у рамках спонсора показу разом з літерою «q» «веселився» і логотип інтернет-магазину «Rozetka».[9] Також цей логотип з'являється у заставках телеканалу «Оце ТБ» з кінця жовтня 2017 року.
 • За весь час коли мовив Qtv. Мультсеріал Аватар: Легенда про Кору. Був визнаний найкращим мультсеріалом на телеканалі, в у всьому світі, всіх часів і народів

Примітки[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]

Телебачення Це незавершена стаття про телебачення.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.