Qtv

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з КуйТБ)
Перейти до: навігація, пошук
QTV
Файл:QTV (Украина) (2015-н.в.).png
Країна Україна Україна
Зона мовлення Україна Україна (кабельне, супутникове, IPTV)
Час мовлення Цілодобово
Мова мовлення Українська
Центр керування Київ
Дата початку
мовлення
1 вересня 2008
Засновник СТБ
Власник StarLightMedia
Ранні назви Куй-ТБ (2008-2010)
Споріднені канали Україна ICTV
Україна СТБ
Україна Новий канал
Україна М1
Україна М2
Голос каналу Олександр Бєлкін (2008-2010), Антон Середа (2010-н.ч.)
Сайт qtv.ua

QTVукраїнський розважальний телеканал, що почав мовлення 1 вересня 2008 року під назвою «Куй-ТБ». QTV входить у медіахолдинг StarLightMedia.

Довідка про QTV[ред.ред. код]

Старий сезон[ред.ред. код]

Бізнес-проект команди каналу СТБ, про який було заявлено на початку 2008 року. Перша назва звучала як «Куй-ТБ». 1 вересня Куй-ТБ вийшов в ефір у тестовому режимі, вже за місяць перейшов на повноцінну програмну сітку. Концепція телеканалу — дійсність, що вражає. Саме ця ідея об'єднує програми каналу.

На Куй-ТБ виходили такі передачі: Шоу рекордів Гінеса (Гінесня), Chris Angel Mindfreak (Куй-fiction), рестлінг і бійки без правил (Самці-Ссавці і М'ясорубка), мульти для дорослих (Катрусін кінозал, Харві Бердман — адвокат), шоу дурнів The crazy gang (Хлопці з нашого села), еротика вночі (В гостях у казки), анатомія для початківців (Трупарня, слот «Спалахуйка»), Білявка в шоколаді з Ксенією Собчак (Самиця-ссавиця), 10 речей, які варто спробувати перед смертю (Розважальні шмарклі) та інші .

Новий сезон[ред.ред. код]

22 лютого 2010 року канал Куй-ТБ вийшов в ефір з новою програмною сіткою і оновленою назвою — QTV. Як пояснює Ілля Семенов, виконуючий директор телеканалу, перезапуск викликаний бажанням розширити аудиторію каналу за рахунок залучення нових груп глядачів. Новий слоган каналу QTV — «Це фантастика!». Після оновлення з'явилися серіали: «Декстер», «Зоряний шлях», «Доктор Хто», «Ксена: принцеса-воїн», «Power Rangers». Передачі: «Воїн всіх часів», «Маячня», «Пісі-залежність», аніме: «Наруто», та мультфільми «Робоцип», «Губка Боб», «Аватар» та «Футурама».

Станом на 2012-рік глядацьке ядро каналу складали чоловіки віком 14-25 років. Середня частка QTV за цією ЦАу 2012-му році склала 3,72% (панель 50 тис.+).

9 жовтня 2013 року коментатори реслінгу оголосили про припинення трансляції WWE на телеканалі.

31 серпня 2015 року QTV змінив логотип та ефірну графіку, у якій буде помаранчевий логотип у вигляді літери Q, помаранчева літера Q стане головним героєм анонсів у вересні промо-компанії нового сезону телеканалу.

Логотип[ред.ред. код]

З 1 вересня 2008 по 21 лютого 2010 року логотип був молот, який ударявся об телевізор. На правому верхньому куті у чорному квадратику було написано ТБ а під логотипом була чорна смуга на якій написано КУЙТБ. Був розташований у правому верхньому куті. Логотип не зникає при показі реклами.

З 22 лютого 2010 по 30 серпня 2015 року той же самий логотип, лише напис на смузі з КУЙТБ змінився на QTV, а напис в квадратику з ТБ на TV. Був розташований там само, де і попередній логотип.

З 31 серпня 2015 по теперішній час логотип має жвавий помаранчевий логотип у вигляді літери «Q», розташовується там само.

Чат[ред.ред. код]

На каналі QTV до 2014 року існував чат, де глядачі могли листуватися один з одним і з модераторами. Іноді можна було побачити в чаті Олександра Бєлкіна (коментатора програм WWE). Існувало багато версій чату, серед яких "Чат-НЯ" у період розквіту аніме на телеканалі, "FAQ чат" та інші.

Мультсеріали[ред.ред. код]

Аніме[ред.ред. код]

Серіали[ред.ред. код]

Телепередачі[ред.ред. код]

Параметри супутника[ред.ред. код]

Супутник — AMOS-2

  • Орбітальна позиція — 4W
  • Формат мовлення — DVB
  • Частота — 10759 MHz
  • Поляризація — H
  • Швидкість цифрового потоку — 30000
  • FEC — 3/4
  • Час трансляції — 24 години на добу.

Джерела[ред.ред. код]


Телебачення Це незавершена стаття про телебачення.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.