Кухарка Доріс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж мультфільму
Дора «Доріс» Пітерсон, Кухарка Доріс
англ. Dora "Doris" Peterson, Lunchlady Doris
Doris 56.png
Стать жіноча
Вперше з'явився «Барт-Генерал»
Озвучення Доріс Грей
Тресс Макніл
Вік 48
Колір волосся коричневе
Робота кухар у їдальні початкової школи Спрингфілда
Родичі син — Джеремі «Сквікі» Пітерсон

Дора «Доріс» Пітерсон — вигаданий персонаж серіалу «Сімпсони». Вона працює у їдальні початкової школи Спрингфілда і відома своїм надзвичайно недбалим ставленням до роботи.

Основні дані[ред. | ред. код]

Доріс працює у Спрингфілдській початковій школі вже 8 років, до того вона працювала у Пентагоні і у десантних військах разом із кількома подругами протягом 20 років. Невідомі факти її раннього життя, вона точно не зі Спрингфілда, і жила раніше у місті Шелбівіль.

Доріс огрядна жінка середнього віку, 46 років якщо точно. Вона має помітну зайву вагу, проте не було показано, що вона зловживає їжею. Вона завжди збирає волосся у хвіст позаду, і завжди носить білий фартух. Лише у декількох офіційних подіях вона мала чорний піджак. На шкільних зборах вона так само не перевдягається.

Доріс працює у шкільній кафетерії, причому виконує свою роботу надзвичайно недбало. Про гігієну та інші санітарні правила годі говорити, бо Доріс для приготування їжі не використовує столів, а ріже усе прямо на підлозі. Доріс не має серйозної кулінарної освіти і готує абияк, проте вона може готувати будь-які страви: кінські ноги, м'ясо із землею всередині, курячі тельбухи і навіть матраци. Причому матраци вона готує «з любов'ю»: Доріс «готує» матраци дуже часто і з натхненням, примовляючи «У матрацах багато поживного». Іноді замість чаю Доріс варить просто застиглий жир, навіть намащувала Віллі жиром, щоб той спіймав собаку Барта.

Окрім сфери харчування, Доріс також працює на щонайменше двох інших роботах. Так, Барт зауважує, що вона працює медсестрою і каже це Чалмерсу, який від неї отримує відповідь, що вона працює «дві ставки». У серії «Багато Апу просто так» вона ще й працює поштарем, а у 89 випуску коміксів вона працює рекламатором і кухарем у закусочній Гомера, яку він орендував протягом 89 номера коміксів «Сімпсони».

У Доріс наразі немає чоловіка і вона, скорше усього була розведена. У серії «Командний Гомер» вона казала, що Сквікі — її 20-річний син, який вкрай погано працює на різних роботах зі сфери обслуговування у ресторанах, (Доріс: «О, до речі, так само як і я!»). У неї є кавалер — Завгосп Віллі, який любить її і якого вона теж любить. В основному за напівбожевільність Віллі, проте згодом вони часто сваряться.