Кінський хвіст (зачіска)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Жінка з зачіскою кінський хвіст

Кінський хвіст, також хвостикзачіска, в якій довге волосся збирається позаду голови в хвіст, що нагадує хвіст коня. Ця зачіска є популярною серед людей з довгим волоссям, незалежно від статті.

Зачіска кінський хвіст є дуже давньою зачіскою. Використання зачіски кінський хвіст фіксується істориками в Стародавній Греції. Є чимало зображень, що зображують жінок із хвостами, у давньогрецьких артефактах та творах мистецтва, таких як фрески, найдавніші з них написані на території Криту в період 2000–1500 рр. до н.е.[1].

Зачіска кінський хвіст була улюбленою зачіскою відомого модельєра Карла Лагерфельда, що постійно з'являвся з нею на публіці починаючи з 1976 року, і вважав, що не витрачаючи часу і сил, з нею завжди можна виглядати стильно і охайно [2].

Ця жіноча зачіска підходить практично всім, так як її форма заснована на принципі природності і відкритості. Особливістю кінського хвоста є те що він відкриває обличчя і шию, роблячи образ вільним і "розкритим". Також така зачіска візуально збільшує ріст, тим самим додаючи фігурі стрункості [3].

На основі хвоста робиться зачіска під назвою пучок.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

  1. Encyclopedia of Hair: A Cultural History. Архів оригіналу за 10 грудня 2019. Процитовано 20 червня 2022.
  2. Кінський хвіст: як зробити зачіску
  3. Зачіска кінський хвіст або варіант на всі випадки життя. Архів оригіналу за 14 березня 2018. Процитовано 20 червня 2022.