Кіф Кумкало

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Герої Футурами
Кіф Кумкало
Кіф Кумкало
Вік не менше 24
Стать чоловіча
Вид амфібієць
Місце народження Амфібій 9
Місце роботи лейтенант, старший помічник капітана комічного корабля «Німб»
Родичі наречена: Емі Вонг, діти: напівциклопи
Перша згадка Love's Labours Lost in Space
Перша фраза в серіалі «Мабуть, капітане. Я не такий фанат велюру, як ви. Що ви збираєтеся робити з невпізнаним кораблем?»
Оригінальна озвучка Моріс Ламарш (Maurice LaMarche)
Українська озвучка Євген Малуха

Лейтенант Кіф Л. Кумкало (англ. Kif L. Kroker, у деяких серіях в українській озвучці прізвище передано як Крокер) — персонаж мультиплікаційного серіалу Футурама. Служить старшим помічником капітана Заппа Бренніґана на космічному кораблі Демократичного утворення планет «Німб». Його постійна засмученість через зухвальство і тупість Бранніґана у першому сезоні серіалу робить його апатичним, байдужим і дещо саркастичним попихачем, хоча у подальших серіях його характер істотно змінюється.

Кіф має три соски, здатний скидати з себе шкіру в разі необхідності, а також міняти її колір відповідно до оточення, як хамелеон. Також він може роздувати власну голову до велетенських розмірів, щоби відлякувати хижаків, і має присоски на руках і ногах, які дозволяють йому лазити по стінах і стелях. Кіф не має скелету — їхню роль виконує система міхурів, наповнених рідиною.

У третьому сезоні серіалу Кіф починає зустрічатися з Емі Вонг, з якою познайомився на круїзному космолайнері Титанік у серії «A Flight to Remember».

У стосунках з Емі характер Кіфа розкривається детальніше: він виявляється надзвичайно чутливою і сором'язливою істотою. Він цілий рік збирається з духом запросити Емі на побачення і наважується на це тільки за посередництва Заппа. М'який характер Кіфа змушує його фактично в усьому коритися Заппу, на що він скаржиться Лілі і всім, хто готовий його вислухати. Втім, коли він сам отримує можливість порядкувати підлеглими, він виявляє не менше свавілля і деспотизму.

Кіф також великий романтик, дещо не впевнений у собі. Їхні стосунки з Емі не лишають сумнівів, що вони по-справжньому кохають одне одного. Батьки Емі не звертають на нього великої уваги і не сприймають його як серйозного претендента на зятя (хоча під час його знайомства з Емі вони поставилися до нього досить схвально, імовірно через те, що на той момент він був капітаном).

Самці кіфового виду здатні виношувати і народжувати малят (це стається і з Кіфом у серії «Kif Gets Knocked Up a Notch». Кіф пояснює це тим, що представники його виду можуть обмінюватися генетичною інформацією навіть через простий дотик рук. Це відбувається під час «рецептивної фази», яка настає тоді, коли амфібіосці глибоко закохані (про інші способи розмноження Кіф «не знає» («Where the Buggalo Roam»).(Після першого поцілунку з Емі він занотовує у щоденнику, що вони «кохалися»).

Професор Х'юберт Фарнсворт, провівши дослідження ДНК, встановлює, що «батьком» дітей Кіфа є Ліла (її генний матеріал випадково потрапив до кіфового організму), втім, сам Кіф пояснює, що справжнім смізмаром є той, хто «надихнув його первісним почуттям любові», незалежно від ДНК. Спочатку Емі полишає Кіфа, не бажаючи жертвувати своїм способом життя заради батьківства, але згодом повертається, вирушаючи разом із коханим на його рідну планету, де Кіф має народити відповідно до стародавнього звичаю. Кіфові малята мають вигляд крихітних пуголовків, які повинні самостійно розвиватися в умовах планети Амфібій 9 протягом двадцяти років — Емі сподівається за цей час психологічно підготуватися до батьківства. Наприкінці серії глядач бачить пуголовка, який має одне око, успадкувавши ознаку Ліли.