Ligamedia

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Лігамедіа
Тип Приватна компанія
Форма власності приватна компанія
Галузь Медіа
Спеціалізація ЗМІ, реклама
Засновано 1 серпня 2017
Штаб-квартира Україна Україна
Адреса 04112, м. Київ, вул. Парково-Сирецька, 23[1]
Територія діяльності в усьому світі
Ключові особи Бондаренко Дмитро (CEO)[2]
Котенева Наталія (Директор із маркетингу)
Давиденко Борис (Головний редактор)[3]
Продукція Новини, реклама
Холдингова компанія Група Компаній "ЛІГА"[4]
Структурні підрозділи Новинний портал ЛІГА.net[5]
Рекламне агентство "ADLOVE"[6]
Інформаційне агентство ЛІГАБізнесІнформ[7]
Сайт ligamedia.com.ua

Ligamedia (укр. Лігамедіа) — незалежний медіа-холдинг України, який є невід’ємною частиною Групи Компаній «ЛІГА». Сьогодні Лігамедіа об'єднує комплекс інформаційно-комунікаційних та рекламних проектів: новинний портал ЛІГА.net, Інформаційне агентство "ЛІГАБізнесІнформ", Рекламне агентство "ADLOVE" та компанія Bprofit.

CEO Лігамедіа являється Дмитро Бондаренко — Генеральний директор та Член Наглядової ради Групи Компаній «ЛІГА».

Історія[ред. | ред. код]

Ліга - panoramio.jpg

Формування теперішнього медіа-холдингу починається з 1996 року, коли було викуплено права на доменне ім'я - liga.net. Уже у 2000 році зареєстровано домен LIGA.net, а 26 вересня вважається офіційним Днем народження Порталу. У 2001 році створено особисту службу новин та одночасно компанія отримала статус Інформаційного агентства. Вже через рік прийнято рішення про створення Української мережі ділової інформації "ЛІГАБізнесІнформ" на базі інформаційно-аналітичного центру "ЛІГА".

У 2003 році зареєстровано Торгову марку "ЛІГАБізнесІнформ".

У 2005 році відкрито Прес-центр Інформаційного агентства "ЛІГАБізнесІнформ"[8] та відокремлено діловий портал новин ЛІГА.net від правового пошукового сервісу ЛІГА:ЗАКОН.

У 2007 році створено юридичну особу та розроблено логотип Інформаційного агентства "ЛІГАБізнесІнформ", 1 серпня вважається його офіційним Днем народження.

У 2009 році Інформаційне агентство "ЛІГАБізнесІнформ"отримало Золоту медаль "ЗНАК ЯКОСТІ"[9].

У 2011 році в структурі ІА "ЛІГАБізнесІнформ" з'явився структурний підрозділ "Продакшн студія LBI Prodaction", яка пропонує сервіс створення відеопродукції для бізнесу. Зараз ресурс передано в управління та користування компанії ЛІГА:ЗАКОН.

У 2013 році Інформаційне агентство "ЛІГАБізнесІнформ" увійшло до ТОП-3 українських інформагентств за рівнем чистого доходу згідно даними видання Delo.ua[10].

У 2016 році в рамках iForum'2016[11] відбулась презентація нового рекламного агентства "ADLOVE", що увійшло до складу ГК "ЛІГА". 19 квітня вважається Днем народження РА "ADLOVE", яке вже через кілька місяців увійшло до складу Всеукраїнської Рекламної Коаліції.

Уже в 2017 році Група компаній "ЛІГА" поповнилася новою бізнес-одиницею – медіа-холдингом "Ligamedia", що прийшов на зміну Інформаційному агентству "ЛІГАБізнесІнформ" та об'єднав усі його продукти під новим брендом. Ligamedia став одним з перших національних ЗМІ, що залучив прямі інвестиції зі США.

А вже в 2018 році у складі медіа-холдингу з'явилась компанія нової генерації людей - Bprofit.

Структура[ред. | ред. код]

ЛІГА.net — діловий новинний портал, що працює в рамках діючого законодавства України та принципів журналістської етики. Портал зорієнтований на широку аудиторію, що цікавиться діловою та суспільно-політичною інформацією. Об'єднує в собі окремі розділи ЛІГА.Новости, ЛІГА.Бизнес, ЛІГА.Финансы, ЛІГА.Tech, ЛІГА.Мнения, ЛІГА.Досье, ЛІГА.Блоги.

Інформаційного агентства "ЛІГАБізнесІнформ" — агентство, що забезпечує бізнес актуальною аналітичною, довідковою та моніторинговою інформацією.

Рекламне агентство "ADLOVE"" — займається плануванням та розміщенням онлайн реклами на популярних українських інтернет-ресурсах.

Bprofit" — компанія, що займається фільтрацією, лідогенерацією та концентрацією потоків клієнтів, які використовують інтернет для пошуку потрібних та вигідних їм сервісів, послуг, товарів та емоцій.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]