Громадська організація "Борець"

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з ЛОГО «Борець»)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Громадська організація "БОРЕЦЬ"
Borec organization.jpg
логотип організації "Борець"
Гасло Лиш Боротись - значить жить!
Засновано 10 листопада 2009 року
Тип громадська організація
Розташування вул. Винниченка, 10, Львів, Україна
Членство 30 осіб
Офіційні мови Українська
Веб-сайт borec.org.ua

Громадська організація «Борець» (до грудня 2016 року Львівська обласна громадська організація "Борець") — добровільна позапартійна неприбуткова громадська організація патріотичного спрямування у Львівській області. Ідея створення організації виникла влітку 2009 року в молодіжному середовищі. 10 листопада 2009 року офіційно зареєстровано ЛОГО «Борець».

Метою діяльності організації є пропаганда і популяризація українського, сприяння створенню відкритого громадянського суспільства, сприяння всебічній самореалізації потенціалу громадян, боротьба проти насадження чужого українцям.

Діяльність організації спирається на три основи: Бог та Україна, Ідея та Чин, Сім'я та Дисципліна.

Ідеологія організації - націоналізм. Діяльність організації виходить з її ідеології та спрямована на пропагування цінності нації як вищої форми суспільної єдності.

Члени організації вважають себе послідовниками УПА,зокрема захоплюються постат'ю Генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича.

Символом організації є кулак, як свідчення єдності у боротьбі.

Організаційна структура[ред. | ред. код]

Вищий керівний орган організації — Загальні збори. Загальні збори проводяться не рідше ніж 1 раз на рік.

Правління — орган Організації, який діє між Загальними зборами. Членами Правління є Голова Організації, його заступники та керівники структурних відділів Організації. Правління обирається Загальними зборами терміном на 1 рік.

В Організації діє система кураторства, яка полягає в рівномірному поділі всіх членів організації на групи осіб, які очолюють члени правління організації.

Діяльність[ред. | ред. код]

Діяльність ГО «Борець» спрямована на підвищення громадсько-політичної, культурної та наукової активності у Львівській області, а також сприяння формуванню та розвитку сучасної української культури, створення україномовного соціокультурного середовища у Львівській області, популяризацію української мови в молодіжному середовищі, збереження історичної пам'яті та культурно-історичної спадщини українців.

Найбільші проекти та заходи організації[ред. | ред. код]

 • Вуличні співи - постійно діючий проект, який відбувається кожної п’ятниці окрім часу посту на площі Ринок біля фонтану з Нептуном, де молодь збирається, щоб разом поспівати українських народних, повстанських та сучасних пісень під гітару.
 • Українські вечірки - дискотеки виключно з українською музикою та обов’язковим дрес-кодом − вишиванкою.
 • Школа тренінгів - проведення тренінгів з лідерства для учнів 10-11 класів шкіл м. Львова. Тренінги з лідерства проведено вже у 40 школах м. Львова.
 • День Матері — день української жінки – привітання матерів, а також усіх жінок і дівчат з Днем Матері, Днем Української Жінки традиційно у другу неділю травня. У 2010 році волонтери вітали жінок власноруч зробленими квітками оріґамі та вітальними листівками, а у 2011 році брелками, також зробленими власноруч. У травні 2012 року для привітання волонтерами було виготовлено більше 3000 брошок-маків.
 • Благодійний проект «За поцілунок — дітям на дарунок» - щорічна акція збору коштів для багатодітних сімей, приурочена до Міжнародного дня захисту дітей. Волонтери збирають фінансові пожертви в обмін на поцілунок в щічку. Таким веселим способом у 2010, 2011 та 2012 році було зібрано загалом 36 тис. грн. Щороку подарунки отримують 10-15 малозабезпечених багатодітних сімей.
 • Фестиваль «Покрова» – щорічний фестиваль до дня створення Української Повстанської Армії на свято Покрови, в рамках якого відбуваються квести, вечори-спомини, українські вечірки, мандрівки в гори, тощо.
 • Операція УПА «Миколай для твоїх героїв» (разом з ЛОО «МНК»)
 • Гаївки на районі
 • Патріотичні та тематичні квестові змагання
 • Літні походи, табори в Карпатах, мандрівки Чорногорою
 • Молодіжні піші прощі в Страдч

Посилання[ред. | ред. код]