Левицька Світлана Олексіївна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Левицька Світлана Олексіївна
Lewutska.jpg
Народилася 5 грудня 1960(1960-12-05) (58 років)
смт. Цумань, Ківерцівський район, Волинська область
Громадянство Україна Україна
Діяльність науковець
Alma mater Український інститут інженерів водного господарства
Сфера інтересів економіка і організація водного господарства
Вчене звання Професор
Науковий ступінь Доктор наук
Науковий керівник проректор НУВГП.
Нагороди Почесний працівник Державного комітету України по водному господарству, Відмінник освіти УкраїниВідмінник освіти України

Леви́цька Світла́на Олексі́ївна (*5 грудня 1960(19601205)) — доктор наук за спеціальністю «облік та аудит», професор, Проректор НУВГП.

Біографія[ред. | ред. код]

Левицька Світлана Олексіївна Народилася 5 грудня 1960 року в смт. Цумань Ківерцівський район Волинська область.

Наукова діяльність[ред. | ред. код]

У 1983 році закінчила Український інститут інженерів водного господарства за спеціальністю «Економіка і організація водного господарства». До 1996 року працювала економістом на Рівненському заводі високовольтної апаратури, бухгалтером — на ВО «Газотрон» (м. Рівне).

З вересня 1993 року по лютий 1996 року — старший викладач кафедри бухгалтерського обліку та аналізу (за сумісництвом) Національного університету водного господарства та природокористування, з березня 1996 року по жовтень 2000 року — працювала на посаді старшого викладача кафедри обліку та аудиту, з листопада 2000 року по вересень 2006 року — доцент цієї ж кафедри, з вересня 2006 року по лютий 2010 р.- професор кафедри обліку та аудиту.

Протягом 2003–2010 р.р. — декан факультету економіки і підприємництва Національного університету водного господарства та природокористування.

З лютого 2010 р. про червень 2012 р. — зав. кафедри прикладної економіки та бухгалтерського обліку Національного університету «Острозька академія».

В 2000 році захистила кандидатську дисертацію. Доктор економічних наук з 2006 року, професор — з 2007 року. Підготувала п'ять кандидатів економічних наук.

Член Методологічної ради з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України протягом 2006–2007 р.р., експерт ВАК України з 2007 р. по 2010 р., член двох спеціалізованих рад (в ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» та Національному університеті водного господарства та природокористування).

Автор 180 праць, в тому числі трьох монографій по темі докторської дисертації, співавтор 4 посібників, автор 2-х посібників та двох підручників з бухгалтерського обліку та звітності з грифами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України («Бухгалтерський облік в галузях», «Організація бухгалтерського обліку», «Звітність підприємств», «Облік і звітність в оподаткуванні»).

Сертифікований аудитор. Депутат Рівненської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та духовності.

Наукові інтереси: проблеми організації облікової системи підприємницької та непідприємницької діяльності, гармонізація принципів бухгалтерського та податкового обліку, стандартизація документаційних процесів з урахуванням реформування національної економіки тощо.

Нагороди[ред. | ред. код]

Нагороджена Почесною Грамотою Головної державної податкової служби України, Грамотою Міністерства освіти і науки України, Знаком «Почесний працівник Державного комітету України по водному господарству».

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]