Легенда про Шукача

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Легенда про Шукача
Legend of the Seeker
Legend of the Seeker Logo.png
Жанр Пригоди
меч і магія
фентезі
надприроднє
Формат зображення HDTV
Тривалість серії 42 хв.
Зйомка Анатолій Сахно
Ідея Сем Реймі
Террі Гудкайнд (роман)
ABC Studios
Продюсери Сем Реймі
Роберт Таперт
Джошуа Донен
Нед Налле
Кеннет Біллер
У головних ролях Крейг Хорнер
Бріджет Ріган
Брюс Спенс
Крейг Паркер
Табрет Бетел
Джессіка Маре
Брук Вільямс
Музика на початку Джозеф ЛоДука (композитор)
Країна-виробник США
Мова оригіналу англійська
Перший показ 1 листопада 200822 травня 2010
Кількість сезонів 2
Кількість серій 44 Список епізодів

«Легенда про Шукача» — американський фентезійний пригодницький телесеріал 2008-2010 років, заснований на серії романів Меч істини письменника Террі Гудкайнда. Поширювався в США на Disney-ABC Domestic Television, ABC Studios виступила продюсером, що було її дебютом у синдикаційній трансляції разом із Семом Реймі, Робертом Тапертом, Джошуа Доненом, Недом Наллемом і Кеннетом Біллером, які стали виконавчими продюсерами Шукача. Прем'єра відбулася 1 листопада 2008 року, телесеріал нараховує два сезони, поки його не скасували в 2010 році.

Річард Сайфер — Шукач Істини, воїн, якому судилося позбавити Серединні Землі від тирана Даркена Рала. У цьому йому допомагає сповідниця Келен Амнел і чарівник першого рангу Зедікус Зул Зорендер. У другому сезоні Даркен Рал переможений, і в Річарда з'являється могутніший ворог — Володар підземного світу. До його бойової команди приєднується Кара — морд-сит, яка раніше служила Ралу.

Телесеріал має віддалене відношення до сюжету книги, особливо у фіналі. Взяті основні персонажі й образи, цитуються окремі ситуації, але, в цілому, сюжет серйозно перебудований.

Ролі[ред. | ред. код]

  • Крейг ХорнерРічард Сайфер (сезони 1 і 2), Шукач Істини. Коли Даркен Рал послав своїх солдат, щоб убити кожного первістка в Бреннідоні, Зедд врятував Річарда шляхом приведення його до Хартленда, сім'ї Джорджа і Мері Сайфер. У сезон 1, епізод 1, «Пророцтво», Келен прибуває в Хартленд, щоб знайти Річарда і Зедда. Зедд говорить Річарду, хто він насправді, — Шукач, якому судилося перемогти Даркена Рала. Разом вони складають магічне тріо, щоб перемогти диктатора Рала, але після перемоги вони спричинили розрив в завісі, що відділяє світ живих від Підземного світу, і вони повинні тепер знайти Камінь Сліз, щоб запечатати розлом.
  • Бріджет РіганКелен Амнелл (сезони 1 і 2), Мати-сповідниця, стає нею в першому сезоні, епізод десять, «Жертвопринесення». Після того, як Річард називається Шукачем, вона присягнулася захищати ціною власного життя. В разі необхідності вона сповідує людей, щоб мати над ним повний контроль.
  • Брюс СпенсЗеддікус З'ул Зорандер (сезони 1 і 2), Перший чарівник і маг першого рангу. Після того, як Річард названий Шукачем Істини, він клянеться захищати його ціною власного життя. Він важливий член команди, особливо з питань, пов'язаних з магією. Він ніколи не поспішає, завжди беручи до уваги наслідки своїх дій. В епізоді 4, сезон 1, він відкривається Келен, що він дід Річарда.
  • Табрет БетелКара Мейсон (2 сезон), морд-сіт. Вона є тією, хто допоміг вбити Річардові Даркена Рала. У сезоні 2, епізод один, її сестри зрадили її, а Річард врятував. Після цього інциденту і, розуміючи, що Річард — законний Лорд Рал, почала захищати його. Кара — гарна і молода жінка, проте цинічна і гостра на язик. Але під впливом Річарда її характер стрімко змінюється.
  • Крейг ПаркерДаркен Рал (сезони 1 і 2), брат Річарда і імператор Д'Хари. Одного разу послав своїх вбивць, щоб убити кожного первістка в Бреннідоні. Після цього Рал намагається постійно убити Річарда. У сезоні 2 Рал силами Річарда воскрес, і повернувся в світ живих. В оригінальному романі Рал був батьком Річарда.

Посилання[ред. | ред. код]