Легка атлетика на літніх Олімпійських іграх 2016 — естафета 4×400 метрів (жінки)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Легка атлетика — естафета 4×400 метрів (жінки)
на XXXI Олімпійських іграх
Місце проведення Олімпійський стадіон Жоао Авеланжа
Дати 19 серпня 2016
(попередні забіги)
20 серпня 2016
(фінал)
Призери
Золота медаль   США США
Срібна медаль   Ямайка Ямайка
Бронзова медаль   Велика Британія Велика Британія
«2012 2020»
Легка атлетика на
Літніх Олімпійських іграх 2016 року
Athletics pictogram.svg
Бігові дисципліни
100 м чоловіки жінки
200 м чоловіки жінки
400 м чоловіки жінки
800 м чоловіки жінки
1500 м чоловіки жінки
5000 м чоловіки жінки
10000 м чоловіки жінки
100 м з бар'єрами жінки
110 м з бар'єрами чоловіки
400 м з бар'єрами чоловіки жінки
3000 м з перешкодами чоловіки жінки
Естафета 4×100 м чоловіки жінки
Естафета 4×400 м чоловіки жінки
Шосейні дисципліни
Марафон чоловіки жінки
Ходьба на 20 км чоловіки жінки
Ходьба на 50 км чоловіки
Технічні дисципліни
Стрибки в довжину чоловіки жінки
Потрійний стрибок чоловіки жінки
Стрибки у висоту чоловіки жінки
Стрибки з жердиною чоловіки жінки
Штовхання ядра чоловіки жінки
Метання диска чоловіки жінки
Метання списа чоловіки жінки
Метання молота чоловіки жінки
Багатоборство
Семиборство жінки
Десятиборство чоловіки
Кваліфікація

Змагання з легкої атлетики в естафеті 4 по 400 метрів серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли 19 і 20 серпня на Олімпійському стадіоні Жоао Авеланжа.[1]

Рекорди[ред.ред. код]

Станом на 19 серпня 2016 світовий і олімпійський рекорди були такими:

Світовий рекорд СРСР СРСР
(Ледовська Тетяна Михайлівна, Ольга Назарова, Марія Пінігіна, Ольга Бризгіна)
3:15.17 Сеул, Південна Корея 1 жовтня 1988
Олімпійський рекорд СРСР СРСР (URS)
(Ледовська Тетяна Михайлівна, Ольга Назарова, Марія Пінігіна, Ольга Бризгіна)
3:15.17 Сеул, Південна Корея 1 жовтня 1988

Розклад змагань[ред.ред. код]

Час місцевий (UTC−3).

Дата Час Раунд
П'ятниця, 19 серпня 20:40 Попередні забіги
Субота, 20 серпня 22:00 Фінал

Результати[ред.ред. код]

Попередні забіги[ред.ред. код]

У фінал виходять по перші три команди з кожного забігу (Q), а також дві найшвидші крім них (q).

Забіг 1[ред.ред. код]

Місце Доріжка Країна Спортсмени Час Примітки
1 4 США США (USA) Кортні Около, Тейлор Елліс-Вотсон, Франсена Маккорорі, Філліс Френсіс 3:21.42 Q, SB
2 8 Україна Україна (UKR) Аліна Логвиненко, Ольга Бібік, Тетяна Мельник, Ольга Земляк 3:24.54 Q, SB
3 2 Польща Польща (POL) Малгожата Голуб, Патриція Вицішкевич, Іда Баумгарт, Юстина Свєти 3:25.34 Q, SB
4 1 Австралія Австралія (AUS) Джессіка Торнтон, Аннеліз Рубі, Кейтлін Джонс, Морган Мітчелл 3:25.71 q, SB
5 3 Франція Франція (FRA) Фара Анашарсіс, Бріжіт Нтіамоа, Марі Гайо, Флорія Гюе 3:26.18
6 6 Нідерланди Нідерланди (NED) Надіє Гафур, Лісанне де Вітте, Нікі ван Леуверен, Лаура де Вітте 3:26.98 NR
7 5 Румунія Румунія (ROU) Аделіна Пастор, Анамарія Іоніце, Андрея міклош, Б'янка Разор 3:29.87
8 7 Бразилія Бразилія (BRA) Жоелма Соуза, Жейса Коутінью, Летиція де Соуза, Жайлма де Ліма 3:30.27 SB
Забіг 2[ред.ред. код]
Місце Доріжка Країна Спортсмени Час Примітки
1 4 Ямайка Ямайка (JAM) Крістін Дей, Аннейша Маклафлін, Крісанн Гордон, Новлін Вільямс 3:22.38 Q, SB
2 2 Велика Британія Велика Британія (GBR) Емілі Даймонд, Аніка Онуора, Келлі Мессі, Крістін Огуруоґу 3:24.81 Q, SB
3 8 Канада Канада (CAN) Карлін Мюір, Аліша Браун, Ноель Монткальм, Сейдж Вотсон 3:24.94 Q, SB
4 3 Італія Італія (ITA) Марія Бенедикта Чігболу, Марія Енріка Спакка, Айоміде Фолорунсо, Лібанія Гренот 3:25.16 q, NR
5 5 Німеччина Німеччина (GER) Лаура Мюллер, Фредеріка Моленкамп, Лара Гоффман, Рут Софія Шпельмаєр 3:26.02 SB
6 6 Багамські Острови Багамські Острови (BAH) Ланіс Кларк, Антонік Страчан, Карміша Кокс, Крістін Амертіл 3:26.36 NR
7 1 Індія Індія (IND) Нірмала Шеоран, Тінту Лукка, Мачеттіра Раджу Поовамма, Анільда Томас 3:29.53
8 7 Куба Куба (CUB) Ліснейді Вейтія, Гільда Касанова, Роксана Гомес, Дайсурамі Бонне 3:30.11 SB

Фінал[ред.ред. код]

Місце Доріжка Країна Спортсмени Час Примітки
1 6 США США (USA) Кортні Около, Наташа Гастінгс, Філліс Френсіс, Еллісон Фелікс 3:19.06 SB
2 5 Ямайка Ямайка (JAM) Стефані-Енн Макферсон, Аннейша Маклафлін, Шеріка Джексон, Новлін Вільямс 3:20.34 SB
3 3 Велика Британія Велика Британія (GBR) Ейлід Дойл, Аніка Онуора, Емілі Даймонд, Крістін Огуруоґу 3:25.88
4 7 Канада Канада (CAN) Карлін Мюір, Аліша Браун, Ноель Монткальм, Сейдж Вотсон 3:26.43
5 4 Україна Україна (UKR) Аліна Логвиненко, Ольга Бібік, Тетяна Мельник, Ольга Земляк 3:26.64
6 1 Італія Італія (ITA) Марія Бенедикта Чігболу, Марія Енріка Спакка, Айоміде Фолорунсо, Лібанія Гренот 3:27.05
7 8 Польща Польща (POL) Малгожата Голуб, Патриція Вицішкевич, Іда Баумгарт, Юстина Свєти 3:27.28
8 2 Австралія Австралія (AUS) Джессіка Торнтон, Аннеліз Рубі, Кейтлін Джонс, Морган Мітчелл 3:27.45

Примітки[ред.ред. код]